800 114 118

Volejte zdarma (po–pá: 8–16)

Přihlášení

LentiamoAwards 2018: Vítězové soutěže

Milí čočkaři,

Jak jste si možná všimli, proběhla soutěž make-upu pro Halloween 2018! Soutěž zahrnovala dvě kola. V prvním kole se kdokoli mohl účastnit vytvořením jakékoliv halloween masky a zapojením se do soutěže tím, že jednoduše přidali masku / make-up na svůj veřejný účet Instagramu. Zde najdete všechny nádherné položky na Instagramu!

Pak jsme si vybrali naše vítěze TOP 10+1 , kteří vstoupili do 2. kola. Naši účastníci mohli vytvořit další make-up s barevnými / bláznivými čočkami. Od 9. října 2018 bylo tisíce lidí schopných kliknout a hlasovat pro své favority. Výběr tří vítězů byl podle počtu hlasů přijatých do 31. října 2018.

A teď … rádi bychom představili 3 vítěze z naší soutěže LentiamoAwards 2018 a srdečně jim blahopřejeme:

1. místo @chaokomakera ze Španělska

2. místo @mirellamareva z Bulharska

3. místo @denuuusik ze Slovenska

Mnohokrát děkujeme všem za účast, za hlasování a za pomoc, kterou jste poskytli, aby byla tato soutěž úspěšná! Zůstaňte naladěni na novou soutěž v příštím roce!Lentiamo Awards Winners

Komentáře

Žádný dotaz...

Údaje označené * jsou povinné

Nenechte si ujít novinky ze světa usměvavých čoček!

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.