O své zásilky nemusíte mít strach. Dále doručujeme na adresu a na ověřená výdejní místa.

800 114 118

Volejte zdarma (po–pá: 8–18)

Přihlášení

VYPRODÁNO - děkujeme za zájem!

Začněte žít bezdrátově. Doma, v práci i na cestách.Užijte si oblíbenou hudbu, audioknížky a podcasty „bez kabelu“. Ke dvěma balením libovolných čoček Biofinity (6 čoček) teď automaticky a zdarma získáte bezdrátová sluchátka pro použití doma, při sportu, na cestách i v práci.

Akce platí pro tyto čočky:

 • Biofinity (6 čoček) – zdravé čočky s maximem propustnosti kyslíku, asférickým design pro větší pohodlí a mimořádnou odolností vůči usazeninám.
 • Biofinity Energys (6 čoček)– první čočky pro digitální věk. S pokročilými technologiemi pro použití u počítačů a dalších digitálních přístrojů.
 • Biofinity Toric (6 čoček) – čočky s technologií Aquaform Comfort Science pro optimální korekci astigmatismu. Jedny z nejlepších čoček pro astigmatiky současnosti.
 • Biofinity Multifocal (6 čoček) – potřebujete jedny čočky „na čtení“ i „na dálku“? Nasaďte tyto a uvidíte ostře za všech okolností.
Nepřehlédněte: Tato nabídka končí už 23. března nebo do vyprodání zásob, sluchátka přidáme k objednávce zdarma a automaticky ke dvěma balením čoček Biofinity, Biofinity Toric, Biofinity Energys nebo Biofinity Multifocal (6 čoček).
 

Komentáře Přidat dotaz

 • Jakub V.

  Dobrý den, typ sluchátek by mě také velmi zajímal. Na výhodné balení se akce nevstahuje? https://www.vasecocky.cz/biofinity-2x-solunate.html Chtěl bych koupit bych jedno balení s roztoky a jedno bez. Díky

  Odpovědět
  • Marie Alčerová VašeČočky.cz

   Dobrý den,

   děkujeme za komentář. Jedná se o bezdrátová sluchátka BML E-series Binks. Akce se nedá kombinovat s výhodnými balíčky. Pokud si přejete k objednávce přidat roztok, je možné jej zakoupit samostatně, případně při dostatečném počtu bonusových bodů, můžete roztok získat i zdarma z bonusového programu.

   Hezký den, Marie.

   Odpovědět
 • Kateřina J.

  Dobrý den, o jaká sluchátka se jedná, můžete prosím sdělit značku a typ? Děkuji

  Odpovědět
  • Marie Alčerová VašeČočky.cz

   Dobrý den,

   děkujeme za komentář. Jedná se o bezdrátová sluchátka BML E-series Binks.

   Hezký den, Marie.

   Odpovědět
 • Marta K.

  Dobrý den, na biofinity XR se akce nevztahuje?

  Odpovědět
  • Marie Alčerová VašeČočky.cz

   Dobrý den,

   děkujeme za komentář. Akce se vztahuje pouze na čočky uvedené v textu výše.

   Děkujeme za pochopení. Hezký den, Marie.

   Odpovědět

Údaje označené * jsou povinné