Přihlášení

Paris Hilton. Megan Fox. A barevné čočky pro vás. Zadarmo.

Obě začínaly jako modelky, obě patří k nejznámějším celebritám. První zdědila hotely Hilton a proslavila se milostnými skandály, druhá patří k hollywoodským hvězdám a žije ve spokojeném manželství. S Brianem Greenem, který se i u nás kdysi proslavil jako David Silver v seriálu Beverly Hills 90210. Vzpomínáte?

Obě jsou známé po celém světě, obě na každém kroku pronásleduje bulvár. Jedna se označuje za „blond ikonu desetiletí“ (zlí jazykové z Guinessovy knihy rekordů o ní ale tvrdí, že je spíš „nejpřeceňovanější světovou celebritou“), druhé přezdívají pro podobnost s Angelinou Jolie „Angelinin klon“.

Zpět na začátek. Co mají Hilton a Fox společného s kontaktními čočkami?

Hvězdy, celebrity i pseudocelebrity. Jsou rády středem pozornosti. Mění barvu vlasů a účesy, oblékají stylové róby i módní výstřelky, nad kterými by se i Andersenův pohádkový Nahý král zastyděl, leckdo se vydá tak daleko, že se rozhodne změnit barvu pleti (Michael Jackson jako příklad určitě postačí).

Ti méně odvážní (ty méně odvážné) si vystačí se změnou barvy očí. Třeba právě Paris Hilton a Megan Fox. Obě mají krásné hnědé oči, známe je ale s očima modrýma. Obě používají barevné kontaktní čočky. Nejsou v tom sami. Hnědé oči za modré vyměnila třeba také Lindsay Lohan, za zelené pak Tyra Banks nebo Naomi Campbell.

Barvu očí nemění pouze světové krásky, po barevných čočkách sahají i mužské idoly dívčích srdcí – Tom Cruise jako upír Lestat ve slavném Interview s upírem okouzloval kontaktními čočkami v barvě zlata, Marilyn Manson, rocker s pověstí šílence je nosí při každém koncertě.

České celebrity? Snaží se. Ne vždy ale vše dopadne tak, jak bylo zamýšleno. Když se třeba Sámer Issa na přehlídce krásy hluchoněmých dívek díval každým (jasně zeleným) okem jinam, všichni si mysleli, že notně přebral.. Nakonec se vše vysvětlilo – Sámer si jednu z čoček nasadil nakřivo.

Barevné čočky? Zkuste je. Zadarmo.

Co vy a barevné kontaktní čočky? Měníte čas od času barvu očí? Je hodně důvodů, proč je zkusit a jeden, který to vždycky překazí – nebudu utrácet za něco, co neznám! Máme výborný protiargument – dáme třem z vás pár barevných čoček zadarmo (barvu a to, zda dioptrické či ne, si vyberete sami). Dostane je ten, kdo pak svoji zkušenost s barevnými čočkami popíše na svých webových stránkách nebo blogu a nezapomene přitom na nás odkázat. Zúčastníte se? Napište do komentářů adresu internetových stránek, kde se o svůj zážitek s barevnými čočkami podělíte. V pondělí 29. října tři blogery vybereme a čočky dle výběru pošleme.

Zatím se podívejte, o co vlastně hrajeme – ColourVUE Glamour (2 čočky) – nedioptrické (máme i jako dioptrické).

Akce byla ukončena. Děkujeme všem za komentáře a gratulujeme 3 vybraným, kteří získají barevné kontaktní čočky.

Jsou to:

Martina Turčeková
Markéta – bude se na svět dívat modrýma očima :)
Eva – která se pochlubí přátelům :)

Jana Princová ze zákaznického servisu s vámi domluví podrobnosti ohledně zaslání čoček. Kontaktujte ji prosím na mailu jana@vasecocky.cz

Líbí se vám tento článek? Podělte se se svými přáteli.

Komentáře

 • Love77@post.cz
  před 25 dny

  Chtěla bych je vysoušet

  Odpovědět
 • Romana Pecharova
  před 4 měsíci

  Chtela bych je vyskouset ......

  Odpovědět
  • Kateřina Pazdziorová
   před 4 měsíci

   Dobrý den, děkuji za Váš komentář. Bohužel tato akce je ze dne 24. 10. 2012. Barevné čočky v tuto chvíli nenabízíme zadarmo. Děkuji za pochopení. Katka.

   Odpovědět
 • Lukáš
  před 5 roky

  Na našem webíku je celkem dost zajímavých odkazů a článků. Některé pro naše čtenáře nejsou úplně hezké a neříkají to co by chtěli. Ovšem je to realita a nikomu nic nalhávat nechceme, máme rádi fakta. Možná by někomu pomohlo, kdyby se na ně podíval jak se říká přes ‘růžové brýle’ a pro ty, komu brýle nesluší jsou třeba barevné čočky optimálním řešením zkuste samy http://www.prsd.cz a uvidíte. Schválně komu to pomohlo

  Odpovědět
 • václav punčochář
  před 5 roky

  vyzkoušel bych je ale musel bych vědet jak fungují,jestli padnou jestli jsem v nich pěkný:) atd. zvěřejnil bych vše na facebook i na své stránky doporučil bych je svým přátelům,známým,spolužákům,prostě všem. čočky už chci vyzkoušet velmi dlouho,ale zatím se mi k tomu nenaskytla příležitost,takže možná teď se mi naskytla

  Odpovědět
 • Jana Princová
  před 5 roky

  Dobrý den, děkujeme za Vaše příspěvky a jsme rádi, že se Vás tolik zúčastnilo! Ještě dnes vybereme 3 výherce. I Facebook samozřejmě bereme ! :-)

  Odpovědět
 • Jana
  před 5 roky

  Moc ráda bych vyzkoušela vaše barevné čočky , prezentovala bych je samozřejmě na facebooku a také na spolužácích a pokud bych s nimi byla spokojená, tak bych se stala vaším stálým zákazníkem a doporučila bych je i své dceři.

  Odpovědět
 • Nikol Biolková
  před 5 roky

  Blog nemám, ale zvežejnila bych to na Facebookových strankách a i na strankách kde adminuji :) Samozřejmě s Fotkou kde bych měla čočky a s věnováním na fotce že za jinou barvu očí děkuji Právě Vám !!!!! :D

  Odpovědět
 • Světlana
  před 5 roky

  Podělila bych se se zkušeností určitě na FB, na vašem webu www.vasecocky.cz, na heuréce :) a určitě by se našel ještě nějaký web na který bych mohla recenzi přidat :) Mám malého chlapečka, tak si nemůžu dovolit koupit barevné kontaktní čočky. Sice nosím dioptrické, ale i ty nosím déle než bych měla :(

  Odpovědět
 • Radmila
  před 5 roky

  Jistě že si přeji barevné kontaktní čočky, kdo by si je nepřál. Můj pocit či popis mých zkušeností bych popsala, pravděpodobně na Váš Facebooku, kde se takové správy šíří jak lavina. Mé pocity a spokojenost bych také mohla rozšířit na portálu Heureka, která má obrovskou navševovanost.

  Odpovědět
 • slunatko1980
  před 5 roky

  přála by sem si vyzkoušet modré kontaktní čočky,aby sem si mohla udělat nějaký pěkný fotky a pak by sem je vložila na váš FB a napsala k tomu pěkný koment..:))

  Odpovědět
 • Monika
  před 5 roky

  ráda bych je vyzkoušela..a upoutala bych na ne na facebůčku, na profilu na lidech ..:) a rozkričela bych to po svych kamaradech

  Odpovědět
 • krakenM
  před 5 roky

  já by sem napsal kladné hodnocení všude..:))))))) hlavně na váš FB

  Odpovědět
 • Ondra
  před 5 roky

  čočky by sem si rád vyzkoušel a balil na ně holky :D hodnocení napsal na váš facebook

  Odpovědět
 • pendolinkax
  před 5 roky

  určitě kladnu recenzi by sem napsala na vaše webové stránky www.vasecocky.cz Moc by sem si je přála vyhrát a vyzkoušet a i když se mi to možná nepodaří,tak si je stejně koupím a recenzi napíšu..:))

  Odpovědět
 • Eva
  před 5 roky

  já by sem se v první řadě pochlubila na FB ať mi přátelé závidí..:) a pak určitě na webu www.omlazeni.cz je to super web pro krásu..:))

  Odpovědět
 • Zdenička
  před 5 roky

  moc by sem si přála vyhrát a kdyby sem si měla vybrat kam napíšu přispěvek,tak určitě na vaše internetové stránky a váš facebook.. :))

  Odpovědět
 • Erika Špetová
  před 5 roky

  Ráda bych vyzkoušela barevné čočky, ještě mi chybí ta odvaha....ale pokud se štěstíčko na mě usměje...už nebudu otálet a vyzkouším je cobydup. Nejen recence u vašeho zboží tady a na Heuréce, ale i osobní zkušenosti na Facebooku by Vás 100 % potěšila, nemám pravdu?

  Odpovědět
 • Markéta
  před 5 roky

  Jistě, že bych své zkušenosti a pocity z Vaších kontaktních čoček šířila po Facebooku.Již od puberty toužím po modrých očích a toto je naprosto jedinečná možnost si modré oči vyzkoušet. Přesně jak píšete asi nejspíš bych si je sama nekoupila. Na vaše stránky jsem občas nakoukla, abych zjistila jaké odstíny modré máte, samozřejmě že jsem koukala i ke konkurenci, abych měla reálný přehled. Moje oči se mi nelíbí,změnila jsem barvu vlasu a jistě, že moje oči se mi k nim nehodí a tak je to vždycky......dejte mi prosím možnost koukat na svět modrýma očima.

  Odpovědět
 • Stanislava Kolářová
  před 5 roky

  S barevnými čočkami se osobně neznám, ale jedna moje dobrá přítelkyně je nosí. Ona má ráda červenou takže jakou jinou barvu by si asi vybrala. Je to celkem zábavné, plno lidí i na ulici jí zastavuje a ptá se:,,Ty máš fakt červené oči?'' Bylo by hezké mít také takové. Samozřejmě bych o nich napsala na facebook.

  Odpovědět
 • Lucie Hrdinová
  před 5 roky

  Čočky už nějakou dobu kupuju, v případě výhry, bych tak všem těm, kdo mi je neustále chválí, doporučovala váš obchod a samozřejmě bych o nich napsala i na svůj facebook

  Odpovědět
 • Martin
  před 5 roky

  Barevné kontaktní čočky jsem doposud neměl možnost vyzkoušet, proto bych je rád vyhrál.

  Odpovědět
 • Martina Turčeková
  před 5 roky

  Barevné kontaktní čočky jsem doposud neměla možnost vyzkoušet, proto bych je ráda vyhrála a poté zrecenzovala na mém blogu www.xoxo-gossipgirl.blog.cz Děkuji

  Odpovědět
 • Michaela Dudková
  před 5 roky

  Kdybych vyhrála tyto skvělé čočky, určitě bych s radostí propagovala vaší stránku všude kde by to bylo možné :) .. Nosím čočky již 7mím rokem, ale barevné jsem ještě nezkusila, proto bych měla velikou radost, kdybych je vyhrála :))

  Odpovědět
 • Ladislav
  před 5 roky

  Nosím brýle druhým rokem a čočky jsem zatím nezkusil. Nedávno jsem byl u očního lékaře, kde mi bylo doporučeno zvýšení dioptrií, tak bych otestoval čočky dioptrické, když je možnost díky této skvělé soutěži. Recenzi na čočky by jste našli pod zbožím na stránkách www.vasecocky.cz

  Odpovědět
 • Veronika
  před 5 roky

  Barevné čočky - fialové barvy jsem si vždycky chtěla pořídit, avšak jsem nikdy nedostala odvahu, si je koupit. Takže pokud by jste mě vybrali, dala bych si recenzi na svůj Facebooj účet.

  Odpovědět
 • pavla zajičkova
  před 5 roky

  Ráda bych to prdukoval na facebooku, cs netlogu aji blogu kdyz získaám tyto úžasné čočky :)

  Odpovědět
 • Sylva Chiriacová
  před 5 roky

  Ráda bych se podělila o zkušenost s barevnými čočkami na facebooku, použila bych i varianty používanějších světových jazyků Aj, Nj, Ruština....atd, jelikož Facebook je světový portál, aby zkušenosti letěly do světa, v několika jazycích, nejen přes Českou republiku.

  Odpovědět
 • Michaela
  před 5 roky

  Veľmi rada by som sa zapojila a vyskúšala ich :) bolo by zaujímavé napísať recenziu na niečo iné ako maku-up a filmy .. blog- http://misel.blog.cz/

  Odpovědět
 • Michaela Žďárská
  před 5 roky

  Své webové stránky nemám, ale myslím si, že na takový Facebook chodí mnohem, MNOHEM víc lidí, než na nějaký blog ;) O své zkušenosti bych tedy napsala právě tam. Ostatně nebyla by to první (a snad ani poslední) chvála, kterou bych na stránku vasecocky.cz pěla :))

  Odpovědět

Další 4 komentáře

Údaje označené * jsou povinné

Přečtěte si také…

Mohou kontaktní čočky a roztoky zmrznout?

Ano, můžou. Ale….Jak to tak bývá u většiny věcí, i zde jsou nějaká ale.

Celý článek

Představujeme se: Katka Pazdziorová, zákaznický servis

Představujeme se: Katka Pazdziorová, zákaznický servis

Celý článek

ShopRoku 2017. Podpořte nás svým hlasem!

Jak dopadneme v anketě ShopRoku, která už podeváté hledá hvězdy mezi e-shopy, pro rok 2017? To záleží i na vašem hlasu.

Celý článek

Nedolévejte do pouzdra s roztokem čerstvý roztok

Když mluvíme o dolévání roztoku, myslíme opakované naplnění pouzdra roztokem.

Celý článek

Nenechte si ujít nic důležitého.

Přihlaste si náš e-mailový zpravodaj!

VašeČočky na Twitteru

 • Od dnešního dne - SofLens Daily Disposable 30 čoček+ 10 čočekzdarma🆓 Akce platí do vyprodání zásob.… https://t.co/i2cNlkWD6E před 2 měsíci
 • 🎁🎁Dárky, které využijete všude? Máme jeden i pro vás!💌💌 https://t.co/Hp8zZV237n https://t.co/U468wZ0zU2 před 2 měsíci
 • 😲😲Jen dnes: Vyzkoušejte zdarma Lilien antibakteriální gel! https://t.co/VqXX4dnASF 😍👀 https://t.co/6dnSSlsn8w před 2 měsíci
 • 🎁Zdarma do 3. října: Praktičtí pomocníci do podzimních dnů! https://t.co/dHR57i6tm1 https://t.co/pAr3QaA8ix před 3 měsíci
 • 🎁🎁Zdarma pro vás: Dárky se speciálními vlastnostmi.🎁🎁 https://t.co/OCUYjYZddp #zdarma #darek #kapky #roztok #pouzdro https://t.co/mY7pmtR0x5 před 4 měsíci

Sledujte náš Twitter @VaseCocky.

VašeČočky na Facebooku