Přihlášení

Výhodné balíčky - 5 nejoblíbenějších balíčků čoček a roztoků se slevou

Čočky a roztok v kompletu za lepší cenu? Máme. Díky těmto balíčkům ušetříte minimálně 5%.

V tomto blogu představíme pět s nejlepším zákaznickým hodnocením. Pokud máte jinou kombinaci čoček a roztoku, můžete další výhodné balíčky najít zde.

SofLens 59 (6 čoček) + ReNu MultiPlus 360 ml s pouzdremSofLens 59 (6 čoček) + ReNu MultiPlus 360 ml
První zvýhodněný balíček, který představíme, je vhodný pro prvonositele. Měsíční čočky SofLens se snadno nasazují a vyjímají, roztok ReNu nedráždí a dobře jej snášejí i lidé s citlivýma očima.

Kup výhodný balíčekAcuvue Oasys (6 čoček) + ReNu MultiPlus 360 ml s pouzdremAcuvue Oasys (6 čoček) + ReNu MultiPlus 360 ml
V tomto cenově výhodném balíčku najdete čtrnáctidenní čočky, které lze v případě potřeby nosit i kontinuálně – a to hned celý týden v kuse. Aplikace je snadná, čočky jsou vyvinuty speciálně pro citlivé oči. Snášenlivost s ReNu MultiPlus – 100 %.

Kup výhodný balíčekBiofinity (6 čoček) + Biotrue Multi-Purpose 360 ml s pouzdremBiofinity (6 čoček) + Biotrue Multi-Purpose 360 ml
Jedny z nejzdravějších měsíčních čoček na trhu jsme v tomto zvýhodněném balíčku doplnili roztokem se třemi bio inspiracemi. Ladí jim to spolu skvěle, jde o jednu z nejčastěji používaných variant čoček a roztoku.

Kup výhodný balíčekAir Optix Aqua (6 čoček) + ReNu MultiPlus 360 ml s pouzdremAir Optix Aqua (6 čoček) + ReNu MultiPlus 360 ml
Do dalšího balíčku jsme k univerzálnímu roztoku ReNu MultiPlus přidali měsíční čočky s jednou z nejlepších propustností pro kyslík na trhu – propustí k oku až 5× více kyslíku než čočky hydrogelové. Kombinace i pro nejcitlivější oči.

Kup výhodný balíčekPureVision (6 čoček) + ReNu MultiPlus 360 ml s pouzdremPureVision (6 čoček) + ReNu MultiPlus 360 ml
Ani čočky pro nepřetržité nošení se bez roztoku neobejdou. V každodenní praxi jsou situace, kdy je potřeba čočky vyjmout, opláchnout a na kratší či delší čas nechat v roztoku. A na to je ReNu MultiPlus jako dělaný.

Kup výhodný balíčekNemáte čas číst celý blog? Žádný problém. Zde je seznam výhodných balíčků.

  • SofLens 59 (6 čoček) + ReNu MultiPlus 360 ml
  • Acuvue Oasys (6 čoček) + ReNu MultiPlus 360 ml
  • Biofinity (6 čoček) + Biotrue Multi-Purpose 360 ml
  • Air Optix Aqua (6 čoček) + ReNu MultiPlus 360 ml
  • PureVision (6 čoček) + ReNu MultiPlus 360 ml

Líbí se vám tento článek? Podělte se se svými přáteli.

Komentáře

Žádný dotaz...

Údaje označené * jsou povinné

Nejprodávanější produkty