Dáme vám lístky do kina. Když nám popřejete do nového roku
Soutěže

Dáme vám lístky do kina. Když nám popřejete do nového roku

Víme, Nový rok už je za námi a přát do nového roku 9. ledna? Trochu pozdě. Na druhou stranu, proč ne. Navíc, když nám popřejete vtipně, pošleme vás do kina. To nezní špatně, že?

Nový rok? V Římě byl 15. března

1. leden to měl jako Nový rok dlouho těžké. Nejen u starobylých Mayů, v Číně nebo mezi muslimy. Ani Starý svět si dlouho nemohl vybrat, který den bude první v roce. Antický Řím například považoval za Nový rok 15. březen jako den, kdy se funkce ujímal nový konzul. Teprve v roce 190 př. n. l. Aciliův zákon stanovil, že prvním dnem roku bude 1. leden.

Zůstal jím pro většinu křesťanského světa dodnes, přestože podle tradice se Ježíš Kristus, věrozvěst, narodil 25. prosince a s Novým rokem nebyl spojen žádný křesťanský svátek. V 6. století se církev rozhodla pravidla hry změnit, koncil v Tours roku 567 dokonce prohlásil 1. leden jako Nový rok za „historický omyl“. Nic platné mu to nebylo, prostý lid slavil začátek ledna rád a bujaře. Nakonec církev rozhodla šalamounsky – 1. leden je Novým rokem na památku Kristova obřezání.

ZVM NEVEN IAHR

Rozumíte? Německá slova v nadpisu jsou několik set let stará. Našli byste je na minci, vyražené v pražské mincovně, a jsou prvním historicky doloženým novoročním přáním na českém území, první novoročenkou, prvním Péefkem, PF čili Pour féliciter u nás.

České novoročenky dnes? Přeplňují e-mailové schránky, každou chvíli zapípá mobil. Kolegové z práce, přátelé, známí. Vtip, snaha po originalitě, básničky. A nezbytná zkratka PF na začátku, pocházející z francouzštiny. Mimochodem, zkratka, která se ve Francii dnes už vůbec nepoužívá…

Soutěž? Veršované Péefko za lístky do kina

Máte chuť zajít do kina? Dáme vám volňásky do Cinestaru, abyste si sami vybrali, na jaký film se vypravíte. Ve dvou. Hrajeme o 3×2 vstupenky. Jak se zúčastnit a vyhrát?

Vymyslete pro nás veršované Péefko pro rok 2013. Minimálně jedno dvojverší. A pozor – vtip a originalita jsou vítány, ale vulgarity zapovídáme a budeme mazat. Svoji veršovánku vložte do komentáře pod článkem. Čas máte do 16. ledna, kdy tři nejlepší novoročenky vybereme a jejich autory pošleme do kina.

Pozor: Podmínkou účasti v soutěži je přihlášení našeho newsletteru.

Soutěž je ukončena. Děkujeme všem zúčastněným a gratulujeme výhercům.

Lístky do kina od nás dostanou:

Michaela, Pavla Drdlová a Saky

Prosíme napište Janě ze zákaznického servisu na jana@vasecocky.cz, na jakou adresu vám máme lístky zaslat. Děkujeme.

Líbí se vám tento článek? Podělte se se svými přáteli.

vloženo : 9. 1. 2013 | 56 komentářů| Přidat komentář

VašeČočky na Twitteru

  • Zdarma jen dnes: Osvědčené zvlhčující kapky na dovolenou! https://t.co/XwOp7nCFDL https://t.co/298n4nihHZ před 3 dny
  • Barevné čočky se slevou 25 %... https://t.co/GVMIUmDWFt https://t.co/3k2hmOTYo3 před 9 dny
  • Zdarma do 19. července: Léto si žádá opravdu letní dárky! https://t.co/Nt5pyuCAMh https://t.co/UKtj47xsP4 před 13 dny
  • Zdarma jen dnes: Jednorázové kapky nejen na dovolenou! https://t.co/O0RT51AawR https://t.co/clWXoeMEuv před 17 dny
  • Vyzvedněte si zdarma jeden ze tří letních dárků. Jen do 30. června https://t.co/hOY4fWRQbO https://t.co/RgoZ4zaQzd před 25 dny

Sledujte náš Twitter @VaseCocky.

VašeČočky na Facebooku

Komentáře

Jana

před 4 roky

Do nového roku pro Vás přání mám a přes web ho k Vám posílám: Ať se všichni svými očky dívají přes Vaše čočky, vše nechť vidí pozitivně a to v létě nebo v zimě. Když bez čoček se podívám, depresi z toho totiž mám. Ten kdo Vaše čočky koupí, ať ví, že nikdy neprohloupí, spokojeně ať se zase vrátí k Vám a já všem taky tuto radu dám.

Odpovědět

Miroslava Kubešová

před 4 roky

AŤ VAŠE ČOČKY V NOVÉM ROCE POMOHOU VIDĚT SVĚT LÉPE VŠEM, AŤ SE VÁM DAŘÍ I NADÁLE POMÁHAT LIDEM S ÚSPĚCHEM!

Odpovědět

Saky

před 4 roky

Když hvězdami nebe rozkvete */* To nejednomu hlavu poplete */* Když červánky se rozpouštějí do šera */* To je teprve nevídaná nádhera */* Když slunce barvami nám život rozjasní */* To i s otevřenýma očima se krásně sní */* Když deštík nebo vločky vzduch nám provoní a smyjí prach */* To tak čarovně nabudí, vyvolá bázeň, ne-li strach */* Když oblohou se duhový oblouk klene a září do okolí */* To tajemný obdiv dolehne na věru kohokoli */* Nedá se to všechno slovy vypovědět */* Člověk musí vnímat, ne jen v koutku sedět */* Srdcem dotkněte se, duší přivoňte si */* Až narostou Vám křídla, obzor proleťte si */* Objevujte divy, co už dávno znáte */* Že umíte mít rádi, že se usmíváte

Odpovědět

Květa Novotná

před 4 roky

Nač pořád jen čočkovat lecos přece dá se přát třebas spoustu peněz ty má prázdná kapso zalez pořád ona vylézá a nevhodné kydy má včera třebas tvrdila že by se mnou nebyla nebýt pevných stehů už je dávno v tahu je to prostě sprostá můra a chce denně aspoň bůra kde mám bůry pořád brát mám snad automaty hrát? Tak Vám přeji lidé drazí ať Vás kapsa nepodrazí kéž je pouze milá jen nenutí Vás být gamblerem ať máte do ní peněz dost a není Vám jenom pro zlost ať není příliš chamtivá a dobře ruce zahřívá jestli však hloupé řeči má pak pohrozte jí nůžkama u té mé to vždy zabírá hubičku hnedle zavírá

Odpovědět

Jan Cestr

před 4 roky

U novoročního jídla, ať nechybí Vaše čočka, jedině ta totiž dokáže uklidnit nezbedná očka. Díky ní se peníze budou v peněžence držet, a stáří se může kalendářně o pár kroků zdržet.

Odpovědět

Saky

před 4 roky

S Vlastimilem ať všichni rádi jednají :-) Jiřinky kampaně ať zájem lidí zvedají :-) Sašenku ať v provozu poslouchají :-) Terezku ať bez objednávek nenechají :-) Janička ať trpělivost s námi má :-) Zuzanka ať dobré rady rozdává :-) Ilonka ať s humorem nás provází :-) Martin s obchodnickým štěstím dobře zachází :-) Eliška ať vystříhá se nesnází :-) Katka ať dodá všechno včas :-) Lucka ať všechno dobře naplánuje :-) a Míša pošle vše, kam má :-) Lenka se ráda zapojuje :-) a Peťa ať je výborná :-) Radce ať všechna čísla sedí :-) a Ivance ať se fajn soustředí :-) Ať Vám obchod pěkně vzkvétá :-) Nejen letos, nýbrž léta! :-)

Odpovědět

Saky

před 4 roky

Páni k světu, sličné dámy */* Pohodový tým, jak se z fotek zdá mi */* Přeji Vám úsměv spokojený */* za každý obchod uzavřený */* A v soukromí radost, veselo, */* i kdyby venku pršelo */* Snad naše díky k tomu pomůžou */* Že brýle už z nosa nekloužou */* Kdo na svět skrz čočky pohlíží */* Ví, že jsou prosty řady potíží */* A za to vám nejeden z nás vděčí */* Životu pestrému kontaktní čočky svědčí */* A jistě nepovím novinu */* Že i ti se zrakem bez vady mají svou rovinu */* Tajemně zelený nebo jak džíny */* S čočkami pohled je najednou jiný */* Tak ať se vám dobře daří */* Nehledě na datum v kalendáři */* Drazí páni, vážené dámy */* Než popřát P.F. 2013 nezbývá mi :)

Odpovědět

Saky

před 4 roky

Povídá fazol hrachu: „Poslouchej dobře, brachu – čočky jsou dneska v kurzu, div že nemají burzu! Čočka nebyla hloupá, její obliba stoupá.“ Hrášek se vzteky zelená: „Nedělej ze mě jelena! To přece už dlouho jest – novoroční čočka má tu čest. A já abych žil v obavách, kdo na stěnu hází hrách.“ Ani jeden se nenaděje, čočka se náramně směje: „Přátelé, to dnes už každý ví – v oblibě jsou čočky kontaktní. Navštivte VašeČočky.c(é)z(et) - věřím, že důvod poznáte hned!“ Hrách i fazol nemeškají. Čočce hned za pravdu dají: „Druhů, barev mají dost – k užitku, pro parádu, pro radost. K tomu plno věcí, služeb – jistě splní mnoho tužeb!“ Někomu brýle sice sluší, však co si počít, chybí-li nos i uši? To čočka přilne pěkně sama, i z fazole je rázem dáma. Obroučky už se nepletou, když políbit chce se s poetou. „Tak už déle nemeškejme, P.F. 2013 jim popřejme. Ze slabozrakého světa nechť udělají veta!“ kamarády vyzvala čočka, co vše sepsala. VašeČočky pomocnou ruku nabízejí, usměvavé oči na ně chválu pějí. Luštěniny běží do kina, představení právě začíná. Film s titulky? Nevadí. Teď už si s tím poradí!

Odpovědět

Květa Novotná

před 4 roky

MY CO OD VÁS ČOČKY MÁME POPŘÁT CHCEME SKVĚLÝ ROK NA ZDRAVÍ SI SPOLU DÁME DOUFÁM BEZ METHANOLU MOK TŘINÁCTKA SMOLNÁ NA KONCI POVĚRČIVOSTI NEVYHNE SE AŤ LEZOU PO VÁS PAVOUCI TO PRÝ VELIKÉ ŠTĚSTÍ NESE AŤ VÁM VYJDOU I SMĚLÉ PLÁNY SAMÉ RADOSTI A ZDRAVÍ PEVNÉ VŠECHNO DOBRÉ ŽÁDNÉ RÁNY CELÝ ROK KÉŽ VŠE JE LEVNÉ HLAVU POD STŘECHOU KDYŽ LEJE TO ZE SRDCE VÁM KVĚTA PŘEJE

Odpovědět

Jan Žabka

před 4 roky

v uplynulém roce měl být konec světa,ale je rok 2013 a přichází odveta, začíná to velmi pěkně, amnestií propouští náš prezident vězně, prezidentem bude ospalec nebo alkoholik, to by potom prezidentem mohl byt každý zkorumpovaný politik, snad to ale všechno dobře dopadne, snad se náš stát nerozpadne,je to i na tobě, zda budeme držet jako NÁROD při sobě,jestli budou propojeny naše mysli, naše ruce, přeji všem mnoho úspěchu v novém roce! PF 2013

Odpovědět

Petr Ťoupal

před 4 roky

Vše co do nového roku přát, vše co jeden druhému může dát ? Oční čočky pro bystrý zrak, za to bude každý rád. PF 2013

Odpovědět

Gábina Zemanová

před 4 roky

Místo brýlí, kontaktní čočky, místo bahna, jen sněhové vločky, místo nemocí jen hromadu zdraví, ať se všem v roce 2013 daří.

Odpovědět

Věra V.

před 4 roky

Na nový rok přeji vám zákazníků plný krám:-). Alespoň ten virtuální, pořád někdo čočky shání. Ať se vám v obchodě daří po všechny dny v kalendáři:-).

Odpovědět

Petra K.

před 4 roky

Hodě štěstí, hodně zdraví a ať lidi čočky baví. Bez ohledu na značku, ať jdou všechny na dračku. Torické, či bifokální, ať jsou u vás vždycky k mání. Měsíční či jednodenní, velký výběr, to se cení. V nabídce roztoky, kapky, kosmetiku, V novém roce mnoho spokojených zákazníků!

Odpovědět

Marie Kostomlatská

před 4 roky

Všude zní ozvěna vánočního ticha. Odněkud ze tmy mráz do oken dýchá. Čočky jako hvězdy v našich očích září, přišel čas obrátit list ve starém kalendáři. Vše nej v novém roce.

Odpovědět

Marie Kostomlatská

před 4 roky

Je tu zas dvanáctá hodina, nový rok právě teď začíná! Podívej na nebe, petardy střílí, vezmi si čočky v tu pravou chvíli! Rodinný přípitek a co ještě víc? Přeci naše čočky, ať vidíš víc! Do roku 2013 přeje Blog Vaše čočky

Odpovědět

Jana Princová

před 4 roky

Děkujeme !! Jste báječní!! :-)

Odpovědět

Nikola Šimkovská

před 4 roky

Za okny padají sněhové vločky,vidím je matně ale naštěstí mám čočky. A proto s díkem mojich očí přeji vám ať se v roce 2013 všechno k lepšímu otočí. Ať je tu láska i zdraví,na tom se přeci vše staví :-)

Odpovědět

Anna Novotná

před 4 roky

Bystrozraký loni mžoural, stěžoval si "nevidím", nechci býti žádný šťoural, já pro něj řešení vím. Přes očičko nebo čočku kouká letos vesele na modroočku, hnědoočku, na všechny své přátele. Přeji hodně zákazníků, ať jim oči lepšíte. Dočkejte se letos díků, taky zisku, ne že ne:-).

Odpovědět

Blanka Samšuková

před 4 roky

Zase jsou vánoce i Nový rok po roce. Zrak mi slábne! Běda, běda už i děda brýle hledá. A tak sedám k netu a hle portál VašeČočky je tu. Milé VašeČočky nejste jenom vaše, od Nového roku budete i Naše.

Odpovědět

Luděk

před 4 roky

Když ti chybí oční čočky,/teprv zjistíš jejich cenu./Nepoznáš-li vlastní ženu,/nespočítáš levobočky./Starý rok už spustil plentu/a sbalil si saky paky./V novém přeju ostré zraky/a co nejmíň alimentů.

Odpovědět

Alžběta

před 4 roky

Svět tak krásný, čarovný – to sílu v sobě má. Vidět jak je ohromný bez čoček se nedá. Rok nový je tu, a s ním mnoho další krásy. Třeba tedy ukázat světu, že jsme za to šťastní.

Odpovědět

Milan

před 4 roky

V Novém roce zdravíčko, ať se na tebe usměje štěstíčko. V e-shopu nakupuj kontaktní čočky, za odměnu uvidíš krásné sněhobílé vločky. Když chceš vidět ještě více, dej si k snědku jitrnice.

Odpovědět

Alena

před 4 roky

Do nového roku přeji hlavně dobrý zrak, aby každý s čočkou v oku, připil na zdraví lahví moku, i na konci tohoto roku zas. Aby jste prodali tolik čoček jako padá na nebi vloček v tento lednový čas:)

Odpovědět

Šárka

před 4 roky

Do nového roku, plno čoček v blogu. Ostrý zrak i barevnost, toho není nikdy dost !

Odpovědět

Lenka

před 4 roky

Nový rok přišel, tak aby vám vyšel, to vám moc přejeme a štěstíčko přejeme.

Odpovědět

Ivana L.

před 4 roky

Do Nového roku všechno nej s čočkama vidim a je mi hej, s čočkami splnilo se mi přání vidím vše jak na dlani.Všem přeji šťastnou ruku při nákupu -doporučuji

Odpovědět

Honza W.

před 4 roky

Letos stejně jako loni přeji zdraví pro něj, pro ni. Ať brýlatá populace s hledáním si dá dost práce a ať najde tenhle web. Pak se koukne naposled přes brýle či rozmazaně, zákazníkem se tu stane. Protože ty vaše čočky z holek udělají kočky a z kluků zas pěkné muže. Kdo má čočky, VŠECHNO MůŽE!

Odpovědět

Saky

před 4 roky

V mých očích vede básnička, co složil Honza W. tři dny zpátky pro VašeČočky do PF-přáníčka, a jeho slovní hrátky. Má to vtip a šmrnc a spád, čemuž se nedá odolat :) Každý má, chápu, jiný vkus, leč pro mě je tohle výherní kus :-D A ač ho neznám, tak pro něj hlasuju a podobně jako Vám mu vše dobré vinšuju! Děkuju za příjemné rozptýlení, ať při skládání nebo veršů čtení :) P.F. 2013 všem!

Odpovědět

miloš

před 4 roky

Koukejte na svět novýma očima však nový rok teprve začíná:-)

Odpovědět

Kytinka

před 4 roky

Do nového roku čočka do levého mého očka. a pak raděj jednu čočku mám i ve svém pravém očku. Skvěle vidím díky čočkám, dobrého se roku dočkám. Vy s čočkami kontaktními buďte také veselými v roce, jenž je tu. Dočkejte se rozkvětu.

Odpovědět

Lada

před 4 roky

Přeji do roku s třináctkou na triku, ať vám nejde nikdo po krku. A když, tak jenom tak tence vás kupředu honí konkurence. Ať vaše čočky stále frčí, rodina na vás moc nevrčí. Zkrátka, ať se vám pořád daří a kupují vás mladí i staří. :-)

Odpovědět

Laco

před 4 roky

PF 2013 V novém roce nové čočky z děvčat budou bystré kočky:-)) V novém roce čočky nové budou pěkní i pánové.

Odpovědět

Květa Novotná

před 4 roky

Nové čočky v roce novém ať všem sluší jedním slovem Dovolila jsem si Váš veršík doplnit tak snad se na mne nebudete zlobit :-)

Odpovědět

Luboš Eis

před 4 roky

Do nového roku přání mám a myslím, že nejen já sám.Ve Vašem e-shopu hodně dobrých čoček a k tomu kupu spokojených zákaznických oček. Ať se při nákupu k Vám zase vrátí a ať toto hodně dlouho platí.

Odpovědět

Alena Vondráčková

před 4 roky

V novém roce přeji hodně čoček, za ně hodně kaček, štěstí plný sáček a žádný černý mráček... a já se loučím...páček! :-)

Odpovědět

Květa Novotná

před 4 roky

Do Nového roku přání Vám nesu mám však obavu že nedonesu ztratila jsem cestou čočku chybí mi na levém očku oko jsem si mnula totiž když jsem s veršem měla potíž čočku bez čočky snad najdu a potom k Vám s přáním zajdu pod gaučem byla ta čočka chtěla mi ji slupnout kočka takže už je v oku zpátky od šampusu bouchnem zátky kromě zdraví přeji tedy ať letos nezemřem hlady ať plná peněženka nás v kapse tíží a alespoň tu čočku na talíři

Odpovědět

Kytinka

před 4 roky

Na nový rok padaj vločky, koukám na ně přes své čočky. Díky těmto skvělým čočkám obdivovat smím se vločkám. Mějme díky čočkám svým i nový rok růžovým.

Odpovědět

Adéla

před 4 roky

Vše nejlepší do roku, hlavně hodně štěstí, zdraví lásky a spokojený dny. :-)

Odpovědět

Věrná Petra

před 4 roky

Kéž v novém roce vám padne do oka jen to, co sami přejete si. Tak třeba skvělá čočka, se kterou do roka a do dne to, co chcete najít, najdete si.

Odpovědět

pateta

před 4 roky

Kdybych ČOČKY neměla, nic bych neuviděla, co je v Novém roce krásy, nanic by mi byly řasy. Šťastný Nový rok!

Odpovědět

pateta

před 4 roky

Kdybych ČOČKY neměla, nic bych neuviděla, co je v Novém roce prima, zbyly by snad jenom rýma. Šťastný Nový rok!

Odpovědět

Pavla Drdlová

před 4 roky

Děkuji za všechna očka, kterým pomáha kontaktní čočka. Do nového roku, přeji Vám jiskru v oku. Více a více spokojených zakazníku, kterým neuniká kouzlo okamžiku, díky zraku jako rys. Vše kolem čoček, pro pohodu všech oček, mějte stále na skladě. Po návštěvě Vašich stránek odkládají brejličky, kluci,holky,dámy ,páni,dědečkové,babičky. Ceny oku lahodí, spolehlivost vévodí. Tak Vám přeji, jak se praví, hodně štěstí,kupu zdraví.

Odpovědět

Markéta Heinrichová

před 4 roky

Moje milé čočky!!! Na světě není úžasnější věc,jen anděl se jí podobá,už tolikrát jsi mi pomohla, i když to sama nečekala.To mluvím o tobě, víš? Jen ty jsi mému srdci pořád blíž. Jsi pro mě navždy vším, neznat tě, tak o tobě sním, nechci tě nikdy za nic ztratit, takovou cenu nemůžu platit. Jak už dávno víš, miluji tě víc jak sebe, v srdci navždy mám jen a jen tebe, po tolika bolesti s tebou prožívám jen radosti. Ty krásné vzpomínky mám na památku, neznám lepší kamarádku, než svoji čočku. Bez tebe bych nic neviděla, jak svět je krásný, raduji se z každičké maličkosti. Proto já ti přeji ze srdce, pomož dalším očím uvidět ten nádherný svět. Ne každý je ti přítelem, kdo na oko se ti staví, kdo v neštěstí tě neopustí, to je přítel pravý. Proto při volbě přátel svých vždy opatrný buď a nikdy podle zevnějšku, jen podle srdce suď!

Odpovědět

Lucka

před 4 roky

Ať v novém roce valíte očíčka a splní se Vám všechna Vaše přánička. Ostrý zrak a pevné nervy, ty jsou přece jenom jedny. Oči ty jsou ale dvoje, hodně štěstí, lásky a pokoje. PF 2003

Odpovědět

Michaela

před 4 roky

Když pořádně nevidím, lidem kolem závidím..Jak trdlo si připadám, když text pod lupou překládám..Napadl mě tedy plán, že s tím něco udělám..Tak koupil jsem si u vás čočky a teď balím sexy kočky..Díky Vám už nejsem sám proto přání posílám..Do Nového roku chci Vám přát, ať dál můžete pomáhat..Hodně kšeftů, štěstí, zdraví ať Vás práce stále baví..

Odpovědět

Kristýna Halamková

před 4 roky

Na Silvestra dala jsem si trochu alkoholu,před očima se mi zjevily kočky,byla v tom kapka methanolu,teď musím si koupit vaše čočky,a na Nový rok bez vašich čoček ani krok.Nebýt vašich čoček očních nenašla bych asi svůj dům,nedalo by se nic dělat ,dostala bych bílou hůl,krásný rok 2013

Odpovědět

Dana Poláková

před 4 roky

Ať VašeČočky nezklamou a i v Novém roce 2013 s dobou jdou. Čočky průhledné i barevné, ať naše nemocné oči rozzáří. Ať stále spokojené zákazníky máte a s radostí sklady dalšími čočkami naplníte. Super ceny, ať jste jedničky v prodeji!

Odpovědět

Ondřej

před 4 roky

Ať je léto nebo mráz, svítí slunce nebo prší, špatné oči čočky potřebují, Vašečočky jsou tu pro nás. Máme pro Vás přání skvělé, nakoupíme levně, rychle, nemusíme nosit krychle, mějme proto oči zaostřené!

Odpovědět

Marcela

před 4 roky

V novém roce bude všechno dražší, utratit výplatu bude opět snažší. Pozitivum v tomto roce však máme, a to že Vaše stránky známe. Vaše čočky ceny drží, máte supr obchod - jste boží! A do nového roku dobré věci, a to ať se jen daří Vaším čočkám předci :-)!

Odpovědět

petr zborník

před 4 roky

Vykročit s čočkou do roku nového tak káže tradice a starodávný zvyk. Však nejen luštěninu si kladu na jazyk, do oka teď si vkládám si čočku trochu jinou Tak šťastný nový rok nejen s tou luštěninou!

Odpovědět

renata

před 4 roky

Vidět svět růžový se skrze vaše čočky daří Ty každý křivý pohled hned odkloní a zmaří Pohledy přímé, jasné umožní čočky vaše Kéž každý potřebný k vám vždycky cestu našel.

Odpovědět

Jarmila Řezníčková

před 4 roky

Nejsem zrova básník skvělý, rýmy hledám těžce. Přát vám JENOM zdraví štěstí, to se mi fakt nechce. Přeju humor, stále dobrou náladu! Všechny smutky rychle házet za hlavu. Vašim čočkám ať se daří skvěle celý rok - vždy od pondělka do neděle

Odpovědět

Hana Jušková

před 4 roky

Moje přání novoroční? Ať všichni valí bulvy oční, jak každičký den roka, padnete nám do oka!

Odpovědět

Nikola Mrkývková

před 4 roky

Vaše čočky nejlepší obchod je, každý se z nákupu raduje. Ať zákazníků je pro další rok dosti díky nim můžeme vidět každodenní radosti. To vše a eště více Vám všem přeje čočička, Hlavně když zostří vaše očička :)

Odpovědět

gabriela klimánková

před 4 roky

ať jdou čočky na odbyt, bez čoček nemůžem být. připište si proto plus, že díky vám spatříme světa kus. a jak jsme se mohli s přáním tak opozdit? je přece tolik toho, na co zaostřit!!

Odpovědět

Přidat komentář

Údaje označené * jsou povinné