Přihlášení

U nás dostanete dárek i bez Vánoc

Vážíme si našich zákazníků, a proto stále vymýšlíme, jak Vám to co nejlépe vyjádřit.

Děláme to například prostřednictvím našeho bonusového programu. Za každou desetikorunu nákupu, který u nás uskutečníte, dostanete 1 bonusový bod. Za přihlášení k odebírání newsletteru Vám dáme rovných 50 bonusových bodů. Možná se Vám to nezdá mnoho, ale například již za 40 bodů si můžete ke svému nákupu zdarma objednat právě za bonusové body pinzetu i s pouzdrem. Pokud jste nositelem kontaktních čoček víte, že právě těchto potřeb není nikdy dost a mít je navíc třeba v práci v šuplíku, u rodičů na víkend, nebo na přespání u přítele se prostě hodí!

Pokud jste spokojeni s nákupem a doporučíte nás svým známým, kteří uskuteční objednávku, dostáváte rovných 100 bonusových bodů. Takže se v bonusovém programu můžete už více rozšoupnout. Pokud jste si ušetřili i nějaké bodiky z minula můžete vybírat z drobností, které umí ulehčit život. Na opatlané ruce antibakteriální gel, na otravné sousedy špunty do uší a pro chvíle klidu třeba kvetoucí čaj.

Nabídka je široká, ale my se nechali inspirovat ještě dalšími vychytávkami jako je například pláštěnka v pouzdře. Igelitová transparentní pláštěnka s kapucí univerzální velikosti je lehká a můžete ji použít opakovaně. Je dodávána v kulatém plastovém pouzdře s logem a karabinou pro zavěšení na batoh, kabelku či tašku. A nebo kotníkové ponožky s čočičkou. Bílé kotníkové ponožky s logem v univerzální velikosti vhodné pro běžné nošení.

Ženy moc dobře znají věčný problém, kam v restauraci uložit kabelku? Určitě si vyberte jako bonusový dárek elegantní držák na kabelky!

Pokud nevlastníte čtečku knih, ale starou dobrou papírovou knížku udělá Vám radost záložka do knihy a usínat můžete po náročném dni s chladivou maskou na obličej.

Je toho dost a nabídku bonusového zboží stále rozšiřujeme. Rádi Vám děláme radost dárky k nákupu a zaručeně nás to nepřestane bavit. Stačí si jen vybrat to, co zrovna potřebujete. A nezapomeňte, že máte-li zálusk na něco za více bonusových bodů, stačí nás jen doporučit ;)

Líbí se vám tento článek? Podělte se se svými přáteli.

Komentáře

Žádný dotaz...

Údaje označené * jsou povinné

Nejprodávanější produkty