Přihlášení

Fotili jsme nové sluneční brýle. S mužem s nejkrásnějším tělem na světě.

Původně jsme chtěli nové sluneční brýle nafotit na sobě. Jenže ukázalo se, že jsme profesionálové spíše v čočkách než v modelingu, a tak jsme se obrátili na osobu z nejpovolanějších.

Naším modelem se v holešovickém Vnitroblocku stal Michal Gajdošech, muž s nejkrásnějším tělem na světě. A také čtvrtý nejkrásnější muž planety. Oba tituly získal v prosinci v Polsku na Mister Supranational. Podobně úspěšného muže jsme v Maternii ještě neměli, a tak jsme se rozhodli Michala v přestávkách mezi focením trochu vyzpovídat.


Michale, kamera a fotoaparát ti rozhodně nejsou cizí. Jak dlouho se v modelingu pohybuješ a jak ses k němu dostal?
v 16-ti letech jsem měl přítelkyni, která se věnovala modelingu a stále se mnou chtěla nafotit nějaké fotky. Já jsem tak dlouho odmítal až jsem nakonec kývnul. Když mi bylo 19 a přestěhoval jsem se do Prahy za studiem, říkal jsem si, že by se mi nějaká brigáda hodila. Tak mě napadlo tyto fotky použít a rozposlal jsem je do agentur v Praze. A tak to celé začalo.

Vidíš i svoji další budoucnost v modelingu?
Pro mě to bylo vždy jen hobby, ale hobby, ve kterém se mi super dařilo. Takže svoji budoucnost v modelingu určitě vidím, baví mě to, je to trošku relax od běžného života a podnikání.

Jak vypadá tvůj běžný den?
Když mám volno tak vstanu okolo 8:30, nasnídám se a okolo 10 jdu do fitka. Potom si dám oběd a mám super pocit, že jsem pro sebe něco udělal. Po obědě pracuji, emaily, pracovní nabídky, castingy, ale každý den je jiný.


Co děláš ve svém volném čase?
Když mám čas zajdu si klidně do parku na kolo nebo kolečkové brusle. Chodím s kamarády do kina nebo na nějaké dobré jídlo. Také mám rád hudební festivaly. Samozřejmě si chodím zacvičit a do wellness.

Změnil se tvůj život po získání titulu muž s nejkrásnějším tělem na světě?
Určitě ano. Dostával jsem víc nabídek, stal jsem se víc viditelným a lidi o mě v brandži víc věděli. Hodnotím to velmi pozitivně.


Při fotografování jsi zmínil, že nosíš čočky. Kterým dáváš přednost?
Oblíbil jsem si jednodenní, jsou naprosto nenáročné na péči. Neumím si dost dobře představit, že bych při náročnosti tréninku (třeba ve fitku jsem denně), nosil čočky opakovaně.

Postavu jako ty by chtěl mít asi každý. Máš nějaký tajný trik jak toho dosáhnout?
Podle mě je to víc o vytrvalosti než o nějakých speciálních tricích. A velkou váhu dávám stravování.

Díky za rozhovor a ať se ti daří!

Foto: archiv Michal Gajdošech, Instagram

Líbí se vám tento článek? Podělte se se svými přáteli.

Komentáře

    Žádný dotaz...

    Údaje označené * jsou povinné

    Nejprodávanější produkty