Velký výprodej slunečních brýlí - ušetřete až 40 % při nákupu trendy slunečních brýlí

Přihlášení

Jak poznat padělky slunečních brýlí Oakley

Originální značkové sluneční brýle nebo padělek? Rozdíl, který určí, zda budou vaše oči chráněny před sluncem nebo vystaveny škodlivým UV paprskům.

Co mnozí z nás nevědí je to, že padělky slunečních brýlí mohou nadělat vašim očím spoustu škody. Jejich čočky nabízejí minimální nebo vůbec žádnou UV ochranu a jsou vyrobeny z levných materiálů, které se snadno rozbíjí. Ve finále zaplatíme za levné brýle velkou cenu, protože vystavujeme naše oči nebezpečnému UV záření.

Abychom oči ochránili, dali jsme dohromady pár skutečností, které vám pomohou zabránit nákupu padělků a nebezpečných obrouček. Edice "Jak poznat padělky slunečních brýlí – díl první – Oakley“ vám poradí, jak rozeznat padělky Oakley od originálů této legendární značky sportovních brýlí Oakley..

Výjimečné atributy slunečních brýlí Oakley

"Všechno na světě se dá udělat lépe,“ značka Oakley se řídí tímto heslem ve všech oblastech svého působení. A brýle nejsou výjimkou: jejich návrháři a výrobci nedělají jen obyčejné brýle – každý nový model je krokem kupředu ve vývoji technologie a materiálů.

Navzdory jejich nezaměnitelné kvalitě však existuje spousta padělků této značky. Přečtěte si, jak je poznat, a jak tak ochránit své oči před levnými materiály a necertifikovanými čočkami.

2 Tipy, jak poznat padělky brýlí Oakley

Rozpoznejte padělky slunečních brýlí Oakley – zkontrolujte obroučky

1. Zkontrolujte obroučky

Originální brýle na sobě mají logo Oakley a na nožičkách identifikační kód. Kód na starších modelech začíná nulou, u novějších modelů je to písmeno O. Pokud žádné logo ani kód nevidíte, máte pravděpodobně v ruce padělek.

 Rozpoznejte padělky slunečních brýlí Oakley – zkontrolujte obroučky

2. Zkontrolujte nosník

Zatímco nosník originálních brýlí značky Oakley je vyroben z gumy (je měkký s pórovitým povrchem), nosník padělaných brýlí je tvrdý a hladký. Pokaždé, když si kupujete brýle Oakley, zkontrolujte jejich materiál i strukturu.

Chcete se dozvědět více o dalších ikonických značkách a o tom, jak rozeznat jejich padělky? Přečtěte si náš speciál „Jak poznat padělky slunečních brýlí“!

Zjistěte, jak rozeznat padělky značek Carrera, Prada, Chanel, Persol nebo Dolce & Gabbana od originálů.

Pokud chcete zjistit, zda jsou vaše RayBany originál nebo padělek, přečtěte si náš článek "Jak poznat padělky značky Ray-Ban“.

Líbí se vám tento článek? Podělte se se svými přáteli.

Leonie je vedoucí našeho blogu Lentiamo. Zkoumá lékařské texty, řeší složitá témata s našimi optiky a vytváří vzdělávací obsah pro náš blog, slovník pojmů a různé průvodce. Její specialitou je dělat složité záležitosti očního lékařství srozumitelnými pro naše čtenáře.

Komentáře

    Žádný dotaz...

    Údaje označené * jsou povinné

    Nejprodávanější produkty