Přihlášení

Kontaktní a VašeČočky v číslech [Infografika]

Jak časté jsou v České republice oční vady? Kolik lidí nosí brýle a kolik kontaktní čočky? Jsou oblíbenější čočky měsíční nebo jednodenní? Připravili jsme pro vás první oborovou infografiku ze světa kontaktních čoček.Infografika má dvě části. První je věnovaná kontaktním čočkám obecně, ve druhé představujeme sami sebe.

Uvítali byste více informací z našeho zákulisí? Napište do komentářů, co přesně vás zajímá. Chystáme další infografiku a vaše dotazy zapracujeme.Líbí se vám infografika? Sdílejte ji se svými přáteli. Klikněte na To se mi líbí nebo ji pošlete na Twitter nebo Google+. Děkujeme!

Líbí se vám tento článek? Podělte se se svými přáteli.

Komentáře

 • Alice L.

  Dobrý den, líbí se mi vaše infografika, je možné jí někde nají aktualizovanou ke dnešku prosím, Velmi děkuji a jsem s pozdravem. Alice.

  Odpovědět
  • Kateřina Pazdziorová VašeČočky.cz

   Dobrý den, děkuji za Váš komentář. Bohužel aktualizovaný článek nemáme k dispozici. Předám tento tip příslušnému oddělení. Krásný den, Katka.

   Odpovědět
 • Leona P.

  Zajímavé. Překvapuje mě, že kontaktní čočky nosí jen 3% lidí...

  Odpovědět
 • Katerina

  Pěkná Infografika. :)

  Odpovědět
 • Petr J.

  Přečetl jsem si to jako informaci, to je rychle jako čtu ostatní reklamy aby mi ni neuniklo. Pocit z toho mám dobrý a rekalma mě velice zaujala a hlavně v těch číslech, kolik lidiček nosí čočky, a jaké druhy.

  Odpovědět
  • Vlastimil Vavrů VašeČočky.cz

   Děkujeme za zpětnou vazbu.

   Odpovědět

Údaje označené * jsou povinné

Nejprodávanější produkty