Přihlášení

Zapomeňte na Spejbla a Hurvínka! Novou superstar je teď Lenny z Vašečočky.cz!

Většinu času tráví v zahraničí, ale dnes máme jedinečnou příležitost si s ním promluvit o jeho práci pro Vašečočky.cz. Je opravdu těžké dostihnout Lennyho: je stále v pohybu, cestuje po Evropě, značku Vašečočky.cz posunuje neustále kupředu, naslouchá zákazníkům a jejich návrhům pro zlepšování služeb. Právě se vrátil ze svých cest ze Španělska, a tak jsme ho donutili odpovědět na některé otázky.

Ahoj Lenny, prosím představ se našim zákazníkům.

Jmenuji se Lenny a jsem kontaktní čočka. Jsem maskot Vašečočky.cz. I když raději si říkám „velvyslanec z Vašečočky.cz“ Říkají mi „maskot“ jen proto, že jsem vycpaný plyšák, ale můžu nabídnout mnohem víc ve srovnání s běžným plyšovým medvídkem. :)

Vysvětli nám, proč jsi pro tuto pozici byl vybrán zrovna ty?

No, na pohovoru myslím, že Tomáš (náš marketingový ředitel) a Eva (naše personalistka) byli mým vzhledem nesmírně ohromeni: Jsem krásný, roztomilý a samozřejmě měkoučký. Navíc jsem je oslnil svými dovednostmi: plynně hovořím 12 světovými jazyky a téměř ve všech sportech jsem přeborník. A jako bonus jsem velmi komunikativní a přátelský.

Jaké máš plány do budoucna?

Mnoho lidí nosí kontaktní čočky, ale ne všichni je nakupují na našem e-shopu Vašečočky.cz. A proto je mým úkolem vysvětlit jim, že kromě výhodných cen, náš tým starající se o e-shop, nabízí mnohem víc: snažíme se, abychom vždy zákazníkům vyšli vstříc, dáváme jim dárky, vytváříme různé akce a staráme se o zákazníka v celém průběhu nákupního procesu, aby byl spokojený s našimi službami. Také bych chtěl být slavný na Instagramu! Je tam tolik holek a kluků, kteří si myslí, že jsou hvězdy ale no táák !!! Já jsem čočka, která mluví a cestuje … jsem mnohem zajímavější než oni!

Právě ses vrátil ze Španělska, kam budeš cestovat dál?

Během léta, hodně cestuji: Pojedu do Řecka se svým kolegou Lefterisem a do Itálie s kolegyní Ilarií. Miluji moře, nemůžu mu nikdy odolat.

Co máš vždy u sebe v kufru?
Klasika: vždy vše v cestovní velikosti, pouzdro (pro vás – spací pytel), oční kapky (nejlepší věc po večírku nebo po večerním táboráku) a samozřejmě moje sluneční brýle (pro ochranu očí a abych byl středem pozornosti na každé pláži).

Nějaké připomínky pro naše čočkaře?
Už jste plánovali dovolenou? Ujistěte se, že dostanete své čočky včas! Nezapomeňte se podívat na naši kolekci slunečních brýlí. Máme spoustu perfektních kousků pro všechny.

Líbí se vám tento článek? Podělte se se svými přáteli.

Komentáře

Žádný dotaz...

Údaje označené * jsou povinné

Nejprodávanější produkty