Přihlášení

Okamžik pravdy je tady! Představujeme naši největší novinku roku 2019

Celé dva roky práce jsme strávili na přípravě projektu, který vám nyní představujeme – právě dnes jsme pro vás otevřeli naši první kamennou prodejnu!
Jsme velmi pyšní, že náš e-shop má konečně i vlastní optiku, kde nás můžete osobně navštívit a kde se vám dostane stejně skvělého servisu, na jaký jste zvyklí z našeho e-shopu. Na prodejně vás čeká rozsáhlá nabídka slunečních i klasických brýlových obrouček, výběr kontaktních čoček a využít můžete i služeb optometrie. Navíc si u nás můžete nechat zhotovit kompletní brýle včetně skel. Naše milé kolegyně vám rády poradí a pokud by se stalo, že na prodejně nenajdete své brýle nebo čočky, rády vám je objednají přímo na prodejnu zdarma.

Proč se vyplatí ji navštívit?

 • Exkluzivní značky v nabídce – kontaktní čočky, brýle nebo roztoky vyrobené na zakázku přímo pro nás, které nikde jinde nepořídíte. Navíc u nás najdete i světoznámé značky slunečních brýlí jako například Ray-Ban, Polaroid, Carrera, Vogue a další.
 • Internetové ceny. Za stejné zboží zaplatíte stejnou částku jako v e-shopu. Stejnou znamená stejně výhodnou. Navíc bez platby za dopravu.
 • Optometrie zdarma*
 • Potřebujete dioptrické brýle? Zhotovíme je pro včetně změření očí.
 • Až 700 modelů slunečních brýlí skladem. Záleží jen na vás, kolik jich vyzkoušíte a které nakonec vyberete.
 • Vyzvednutí objednávek z e-shopu na naší prodejně zdarma.
Přijďte a přesvědčte se osobně, že i kamenná optika se dá dělat jinak. Tak, jak jste zvyklí z našeho e-shopu – čekají na vás speciální nabídky, slevy a zákaznický servis, který je zvyklý dělat práci na 110 %.

Kde nás najdete?

Optika VašeČočky
Křemencova 176/6
Praha 1, 110 00

Otevírací doba

Pondělí – pátek 9:00–19:00
Sobota 10:00–15:00

Kontakty

Telefon: +420 608 302 409
E-mail: kremencova@vasecocky.cz

*Optometrie zdarma platí pouze v případě zakoupení brýlí v naší prodejně.

Líbí se vám tento článek? Podělte se se svými přáteli.

Komentáře

 • Michaela Š.

  Dobrý den , nemáte špatně ulici? Má to být určitě Křemencova Šedivá

  Odpovědět
  • Marie Alčerová VašeČočky.cz

   Dobrý den, děkujeme za upozornění. Samozřejmě se jedná o Křemencovu ulici. Překlep byl již opraven. Budeme se těšit na Vaši návštěvu. Hezký den, Marie.

   Odpovědět

Údaje označené * jsou povinné

Nejprodávanější produkty