Víkend skvělých slev - sleva až 25 % na vybrané produkty!

Přihlášení

Představujeme se: Katka Pazdziorová, zákaznický servis

Katka Pazdziorová se u nás stará o zákaznický servis. Je naši prodlouženou rukou ve směru k zákazníkům, a to v Česku i na Slovensku. Pochází z Karviné, má přítele, psa, dvě kočky a zbožňuje nakupování. Co všechno o sobě prozradila?

Pět otázek pro Katku

V současnosti máš pod palcem naši zákaznickou podporu. Jak ses k práci pro nás dostala?
Docela jednoduše – přestěhovala jsem se z Karviné do Prahy za přítelem, hledala jsem na Internetu novou práci, šla na pohovor… a jsem tu. Předtím jsem pracovala jako obchodnice v Innogy, takže jsem zvyklá komunikovat se zákazníky „face to face“ každý den.

Staráš se o naše zákazníky v Česku i na Slovensku? Co nejčastěji řešíš v ČR a co v SR?
Čeští i slovenští zákazníci potřebují v naprosté většině stejné věci. Nejčastější jsou otázky typu jaké čočky bych doporučila, kdy vyexpedujeme zásilku nebo jestli je možné objednávku před odesláním ještě změnit. Samozřejmě, občas se stane, že mě zákazníci s nějakým dotazem docela překvapí.

Jak vypadá tvůj pracovní den?
Úplně na začátku si připravím šálek kávy – v 8 hodin, kdy usedám do „horkého křesla“ zákaznické linky, musím být 100% probuzená. Pak už je to do 16:00 většinou stejné – řeším e-maily i telefony, kontroluji průběh objednávek, vyřizuji případné reklamace a další administrativu spojenou s chodem e-shopu. Odpoledne se vrhám na sociální sítě (Facebook, Instagram, Twitter) a kontroluji recenze na hodnotících systémech.

Tvými koníčky jsou cestování, hory, knížky… a nakupování. Jak vypadá nakupování jako koníček?
Nakupování je zábava, jako asi každé ženě mi nedělá problém být v obchodním centru půl dne. Nekupuji jenom oblečení, ale i knížky, věci pro mého psa Arthura a kočky Oniona a Rozárku, ráda taky navštěvuji obchody s campingovým příslušenstvím – k mému dalšímu koníčku (cestování) totiž patří také stanování. A když jsou někde slevy? Tak to je prostě MŮJ DEN!

Tradiční otázka na závěr – co bys vzkázala našim zákazníkům?
Kdykoliv se na cokoliv ptejte, jsem tady přeci pro vás.

Líbí se vám tento článek? Podělte se se svými přáteli.

Komentáře

    Žádný dotaz...

    Údaje označené * jsou povinné

    Nejprodávanější produkty