Užijte si Halloween! Získejte slevu 15% na vybrané barevné čočky! Použijte kód Halloween.

Přihlášení

Představujeme se: Peter Purdeš, pricing specialista

Pochází z Prešova, pracovní zkušenosti sbíral v Brně, dnes žije a pracuje v Praze – pro nás ;-) . Jmenuje se Peter Purdeš a jeho práce má jediný cíl – upravovat ceny všech našich evropských e-shopů tak, aby byly co nejlepší pro vás (a ano, i pro nás). Když zrovna nepracuje, běhá vaří a chodí do divadla. Seznamte se.

Pět otázek pro Petra

První otázka nemůže znít jinak: Kdo a odkud jsi a jak vedla tvoje cesta do Maternie? Pocházím ze Slovenska z Prešova, kde jsem vyrostl, vystudoval a poprvé také přišel do styku s marketingem, kolem kterého se pracovně pohybuji dodnes. První marketingové zkušenosti jsem získal ještě v Prešově, později v Brně, a nakonec v Praze, kde jsem se dozvěděl i o Maternii. A pak už jen stačilo dát o sobě ve vhodný okamžik vědět.

Víme o tobě, že jsi nějaký čas pracoval v mimoškolním vzdělávání. Platí podle tebe, že „člověk se učí celý život“? A jak si doplňuješ vzdělání ty? Ano, je to pravda, v segmentu mimoškolního vzdělávání jsem chvíli působil a ano, úsloví „člověk se učí celý život“ rozhodně platí. Vždy rozhoduje, zda je člověk ochotný udělat o krok navíc. Podle mě je v životě vždycky možnost zlepšovat se a posouvat se dál. A přesně toto moudro jsme se snažili studentům předat. A řídím se jím i já.

Pricing specialista. To není úplně obvyklá pracovní pozice. Co u nás máš na starosti a jak vypadá tvůj pracovní den? Moje práce? Snažím se, abychom každý den měli nejlepší ceny pro naše zákazníky. Žádný můj den není úplně stejný, ale kdybych ho měl shrnout, začínám kontrolou cen, kontrolou prodejnosti našich produktů a skladů ve všech našich 15 evropských e-shopech. Na základě toho přizpůsobím a upravím ceny, aby byly co nejvýhodnější pro zákazníky.

Basket, běh a taky vaření – tvoje koníčky se výborně doplňují. Máš i další a který z nich je top? Samozřejmě že mám koníčků víc, ale bohužel na ně momentálně nemám dostatek času. Velmi rád čtu a chodím do divadla.

Tradičně na závěr, kdybys měl v pěti slovech pozvat zákazníky na Vašečočky.cz – jaká slova zazní? Vyzkoušejte nákup čoček u nás a už nikdy nebudete chtít nakoupit jinde. Vím, že je to víc než 5 slov, ale je to pravda.

Líbí se vám tento článek? Podělte se se svými přáteli.

Komentáře

 • Martina

  Dobrý den, prosímvás, kde můžu za nejlepší cenu koupit Acuvue Oasys? Děkuji za radu

  Odpovědět
  • Kateřina Pazdziorová VašeČočky.cz

   Dobrý den, děkuji za Váš dotaz. V našem e-shopu čočky Acuvue Oasys (6 čoček) pořídíte za cenu 489 Kč. https://www.vasecocky.cz/…e-oasys.html Pokud si u nás zakoupíte zboží, nezískáte pouze balení čoček, nabízíme spoustu dalších výhod jako bonusový program, akční dárky zdarma apod. Cenové rozdíly si kdykoliv můžete porovnat na srovnávacích portálech. Hezký den, Káťa.

   Odpovědět

Údaje označené * jsou povinné

Nejprodávanější produkty