Přihlášení

Představujeme se: Petru Culin, vedoucí zákaznické péče pro Evropu

Čtrnáct zemí, čtrnáct e-shopů, čtrnáct oddělení zákaznické péče. Na severu ve Švédsku, na jihu v Itálii, v Německu, Rakousku i Rumunsku. Aby vše fungovalo, potřebovali jsme specialistu, který má zkušenosti s marketingem i zákaznickým servisem.

Našli jsme jej přibližně před rokem. Jmenuje se Petru Culin, pochází z Moldávie, má britský pas a náš celoevropský zákaznický servis řídí z Prahy. Seznamte se.

Pět otázek pro Petrua

V současné době žiješ v Praze. Pocházíš ale z Moldávie a v současnosti jsi občanem Velké Británie. Jak se to stalo? V rodné Moldávii jsem vyrůstal do svých patnácti, pak jsem se odstěhoval do zahraničí. Britské občanství jsem získal v roce 2014 a jsem na to velmi pyšný. Do Prahy jsem zavítal už za vysokoškolských studií, můj nynější pobyt souvisí s prací pro Maternii. Náš zákaznický servis pro Evropu řídím právě odtud.

Jaké jsou tvé dosavadní pracovní zkušenosti a jak ses dostal k práci pro Maternii? Dříve jsem pracoval v oblasti gastronomie, hlavně v mezinárodních hotelích. Vždycky jsem ale toužil po práci, ve které bych uplatnil jak svoje zkušenosti z marketingu, tak ze zákaznického servisu. Když se objevila příležitost pracovat pro Maternii, hned jsem věděl, že právě toto je to pravé.

Jako vedoucí zákaznického servisu máš na starost všechny naše e-shopy – jak vypadá tvůj běžný pracovní den? Mám hodně práce, ale mám také zkušený a sehraný tým, který mi ji hodně usnadňuje. Pracovní čas věnuji třem hlavním oblastem – vedení zákaznické podpory ve všech 14 zemích, ve kterých působíme, řízení kolegů a realizaci změn, kterými zlepšujeme naši zákaznickou podporu ve všech komunikačních kanálech.

Můžeme nahlédnout i do tvého soukromí? Jaké máš koníčky a zájmy? Rád cestuji a na cestách jsem si zamiloval vaření. Dosud jsem navštívil téměř 30 zemí a další výpravy mám v plánu. Mám rád umění, třikrát týdně navštěvuji keramickou dílnu. Také mě baví malování, rád si pustím techno-hudbu a mám slabost pro učebnice dějepisu. Co se sportu týče, relaxuji plaváním.

Tradiční otázka na závěr – co bys vzkázal našim zákazníkům? Rád bych vás ujistil, že nejen celý zákaznický servis, ale všichni v Maternii pracujeme na tom, abyste byli šťastnými a spokojenými. Vždy vám rádi pomůžeme!

Líbí se vám tento článek? Podělte se se svými přáteli.

Komentáře

Žádný dotaz...

Údaje označené * jsou povinné

Přečtěte si také…

10 tipů, jak jiným způsobem využít staré pouzdra na čočky

Každý rok vyhazujeme stovky tisíc pouzder na kontaktní čočky.

Celý článek

Co je astigmatismus: definice, symptomy, diagnostika a následná péče

Astigmatismus se vyskytuje tehdy, když má rohovka nepravidelný tvar – vypadá více jako míč na rugby než jako klasický fotbalový míč.

Celý článek

Nejprodávanější oční kapky roku 2017

Kapky do očí při kontaktních čočkách. Jaké oční kapky pro kontaktní čočky jste si nejvíce oblíbili v roce 2017?

Celý článek

Výhodné balíčky - 5 nejoblíbenějších balíčků čoček a roztoků se slevou

Čočky a roztok v kompletu za lepší cenu? Máme. Pět s nejlepším zákaznickým hodnocením představíme v tomto článku.

Celý článek