Přihlášení

ShopRoku 2017. Podpořte nás svým hlasem!

Loni jsme ve tříčlenném finále kategorie Cena kvality dosáhli zatím největšího úspěchu – vyhráli jsme. Jak dopadneme v anketě ShopRoku, která už podeváté hledá hvězdy mezi e-shopy, pro rok 2017? To záleží i na vašem hlasu.

Cena kvality. Tady pro nás hlasujete celý rok

Co hlas, to hodnocení skutečného zákazníka na základě nákupu. Vítězem se stane vždy ten e-shop, který má za předchozích 365 dnů nejlepší poměr mezi kladnými a zápornými hodnoceními na nákupním rádci Heureka.cz. Do hodnocení obchodů Ověřeno zákazníky jsme zapojeni i my, mezi prodejci kontaktních čoček. Vyjádřeno čísly – 98 % z vás doporučuje náš e-shop svým známým! Děkujeme.

Cena popularity. Tady nás můžete podpořit svým hlasem právě teď

V této kategorii vybíráte vítěze vy. Vyplňte v hlasovacím formuláři jeden až tři oblíbené e-shopy (stačí skutečně i jeden). Každý váš hlas náš potěší, bude pro nás důkazem, že děláme svoji práci dobře a jste s námi spokojeni. Děkujeme a v březnu, po vyhlášení výsledků, hned dáme vědět, jak jsme dopadli.

Podpořím Vašečočky v anketě ShopRoku 2017

Budeme rádi, když nás podpoříte a dáte nám hlas. Čas máte od 1.12.2017 do 28.2.2018.

Děkujeme Vám za celý team Vašečočky.cz !

Líbí se vám tento článek? Podělte se se svými přáteli.

Komentáře

Žádný dotaz...

Údaje označené * jsou povinné

Přečtěte si také…

TOP 10 nejlepších kontaktních čoček

Jaké kontaktní čočky jste si nejvíce oblíbili v roce 2017? Připravili jsme pro vás žebříček deseti nejprodávanějších čoček loňského roku.

Celý článek

ShopRoku 2017. Vybrali jste nás mezi nejlepší!

Nejkvalitnější, nejpopulárnější, nejzajímavější. Právě takové e-shopy hledá anketa ShopRoku na českém a slovenském internetu už celých devět let.

Celý článek

Byli jsme v evropské centrále Alconu

Výroba čoček v Alconu?! Pro nás mimořádný zážitek.

Celý článek

Představujeme se: Georgina Garrigan, grafička

Představujeme se: Georgina Garrigan, grafička. Pochází z Irska, ale od října 2017 žije a pracuje v Praze. Krásně kreslí, výborně vaří, cvičí jógu.

Celý článek

Nenechte si ujít nic důležitého.

Přihlaste si náš e-mailový zpravodaj!