Přihlášení

5 tipů: Nakupujte na Black Friday jako profesionál!

Kdo nemá rád Black Friday? Žádný jiný den v roce nám neslibuje tak úžasné slevy a možnost získat vytoužené produkty za mimořádně nízké ceny.

Skutečně ale nakupujeme věci, které opravdu potřebujeme? Nebo je Black Friday jen další den, který nás navádí ke zbytečnému utrácení peněz?

Buďte ostražití, protože je doopravdy lehké přestat se soustředit na to, co potřebujete koupit, a co naopak ne. VašeČočky pro Vás připravili 5 tipů, podle kterých budete na Black Friday nakupovat jako profesionál. 

1. Kupte si to, co skutečně chcete a potřebujete

Nakupujte věci, které skutečně potřebujete nebo jste už dlouho hledali a chtěli. Patří sem obvyklé položky, jako např. kontaktní čočky a roztoky na čočky, které můžete na Black Friday koupit za bezkonkurenční ceny. Rozumné je i využít Black Friday jako příležitost k nákupům Vánočních dárků, například luxusních slunečních brýlí jako dárek pro své milované – nebo i pro sebe.

2. Přihlaste se k odběru novinek

To Vám přinese nejlepší nabídky. Jak se přihlásíte k odběru novinek, můžete získat nabídky ještě předtím, než budou zveřejněné. Takové nabídky se obvykle zaměřují na věrné zákazníky. Například na Vašečočky.cz naši věrní zákaznici můžou získat všechny nabídky Black Friday už den před oficiálním začátkem

Takto je možné zabezpečit, že bude produkt na skladě k dispozici. Přemýšlejte o tom, jak o prioritním odbavení na letišti. Příjemné, co? Nazývá se to V.I.P.

3. Udělejte si seznam

Vytvořte si dopředu seznam věcí, které skutečně potřebujete koupit. Nechoďte na webové stránky jen tak a nezačínejte sledovat produkt – pravděpodobně tak skončíte nakupováním věcí, které pravděpodobně ani nepotřebujete

Nákupem nového topinkovače za 800,– Kč namísto 1600,– Kč neušetříte, ale zbytečně utratíte 800,– Kč.

4. Stanovte si rozpočet

Vytvoření seznamu je skvělé, ale jestliže nemáte rozpočet, většinou utratíte mnoho peněz. Nejhorší je, že celý rozpočet utratíte brzy, než koupíte všechny věci z Vašeho seznamu. Upřednostňujte teda to, co je důležitější – určete si priority.

5. Online vs. offline

Jestliže se necítíte na čekání v dlouhých řadách, tlačení se v davech v obchodě a chcete předejít zklamání, že právě produkt, který potřebujete v obchodě nakonec ani nenajdete nakupování online je skvělou alternativou.

Vždyť co může porazit nakupování v pyžamu, zpříjemněné přikrytím oblíbenou dekou a popíjením horké čokolády?

To je všechno. Přejeme Vám pěkné a úspěšné nakupování během Black Friday.Líbí se vám tento článek? Podělte se se svými přáteli.

Komentáře

    Žádný dotaz...

    Údaje označené * jsou povinné

    Nejprodávanější produkty