Přihlášení

Tipy pro vás: Nakupujte na Black Friday jako profesionál!

Kdo nemá rád Black Friday? Velké slevy na oblíbený produkt, jako například úplně nová televize, kterou možná ani nepotřebujete, nové lesklé střevíce a nebo možnost koupit si nový telefon (starý telefon je už trochu pomalý, že?).

Buďte ostražití, protože je doopravdy lehké přestat se soustředit na to, co potřebujete koupit, a co naopak ne – proto byste měli být připraveni.

Tipy, díky kterým budete nakupovat jako profesionál

  • 1. Udělejte si seznam

Vytvořte si dopředu seznam věcí, které skutečně potřebujete koupit. Nechoďte na webové stránky jen tak a nezačínejte sledovat produkt – pravděpodobně tak skončíte nakupováním věcí, které pravděpodobně ani nepotřebujete.

Nákupem nového topinkovače za 800,– Kč namísto 1600,– Kč neušetříte, ale zbytečně utratíte 800,– Kč.

  • 2. Stanovte si rozpočet

Vytvoření seznamu je skvělé, ale jestliže nemáte rozpočet, většinou utratíte mnoho peněz. Nejhorší je, že celý rozpočet utratíte brzy, než koupíte všechny věci z Vašeho seznamu. Upřednostňujte teda to, co je důležitější – určete si priority.

  • 3. Online vs Offline

Jestliže se necítíte na čekání v dlouhých řadách, tlačení se v davech v obchodě a chcete předejít zklamání, že právě produkt, který potřebujete v obchodě nakonec ani nenajdete, nakupování online je skvělou volbou.

Vždyť co může porazit nakupování v pyžamu, zpříjemněné přikrytím oblíbenou dekou a popíjením horké čokolády?

  • 4. Přihlaste se k odběru novinek

To Vám přinese nejlepší nabídky. Jak se přihlásíte k odběru novinek, můžete získat nabídky ještě předtím, než budou zveřejněné. Takové nabídky se obvykle zaměřují na věrné zákazníky. Například na Vašečočky.cz naši věrní zákaznici můžou získat všechny nabídky Black Friday už den před oficiálním začátkem.

Takto je možné zabezpečit, že bude produkt na skladě k dispozici. Přemýšlejte o tom, jak o prioritním odbavení na letišti. Příjemné, co? Nazývá se to V.I.P.

  • 5. Zkontrolujte pravidla vrácení produktu

Ty by měli být stejné a neměli by se k vůli Black Friday či jiné akce měnit. V minulosti však existovali stížnosti od lidí různých obchodů, kteří chtěli vrátit produkt, ale podmínky pro vrácení produktu za výrobky, koupené během Black Friday se mírně lišili od klasických podmínek.

Nedejte jen na milé slova personálu obchodu, přečtěte si obchodní podmínky. Jen pro jistotu, pro případ, že Vás něco podobného potká.

To je všechno. Přejeme Vám pěkné a úspěšné nakupování během Black Friday.

Líbí se vám tento článek? Podělte se se svými přáteli.

Komentáře

Žádný dotaz...

Údaje označené * jsou povinné

Přečtěte si také…

Mohou kontaktní čočky a roztoky zmrznout?

Ano, můžou. Ale….Jak to tak bývá u většiny věcí, i zde jsou nějaká ale.

Celý článek

Představujeme se: Katka Pazdziorová, zákaznický servis

Představujeme se: Katka Pazdziorová, zákaznický servis

Celý článek

ShopRoku 2017. Podpořte nás svým hlasem!

Jak dopadneme v anketě ShopRoku, která už podeváté hledá hvězdy mezi e-shopy, pro rok 2017? To záleží i na vašem hlasu.

Celý článek

Nedolévejte do pouzdra s roztokem čerstvý roztok

Když mluvíme o dolévání roztoku, myslíme opakované naplnění pouzdra roztokem.

Celý článek

Nenechte si ujít nic důležitého.

Přihlaste si náš e-mailový zpravodaj!

VašeČočky na Twitteru

  • Od dnešního dne - SofLens Daily Disposable 30 čoček+ 10 čočekzdarma🆓 Akce platí do vyprodání zásob.… https://t.co/i2cNlkWD6E před 2 měsíci
  • 🎁🎁Dárky, které využijete všude? Máme jeden i pro vás!💌💌 https://t.co/Hp8zZV237n https://t.co/U468wZ0zU2 před 2 měsíci
  • 😲😲Jen dnes: Vyzkoušejte zdarma Lilien antibakteriální gel! https://t.co/VqXX4dnASF 😍👀 https://t.co/6dnSSlsn8w před 2 měsíci
  • 🎁Zdarma do 3. října: Praktičtí pomocníci do podzimních dnů! https://t.co/dHR57i6tm1 https://t.co/pAr3QaA8ix před 3 měsíci
  • 🎁🎁Zdarma pro vás: Dárky se speciálními vlastnostmi.🎁🎁 https://t.co/OCUYjYZddp #zdarma #darek #kapky #roztok #pouzdro https://t.co/mY7pmtR0x5 před 3 měsíci

Sledujte náš Twitter @VaseCocky.

VašeČočky na Facebooku