O své zásilky nemusíte mít strach. Dále doručujeme na adresu a na ověřená výdejní místa.

800 114 118

Volejte zdarma (po–pá: 8–18)

Přihlášení

Clariti znamená pohodlí. Dopřejte si čočky nové generace i vy

Kontaktní čočky Clariti mají vše, co od čoček čekáte. Přirozený obsah vody a maximální propustnost pro kyslík. Nasaďte třeba jednodenní Clariti 1 day a brzy zapomenete… že máte čočky. Vážně, tak pohodlné jsou. Přesvědčte se sami.

Hlavní výhody Clariti čoček
 • Technologie WetLoc dokáže „uzamknout“ v čočkách právě tolik vody, kolik je potřeba k celodennímu zvlhčení. Nezáleží přitom, jestli váš den v čočkách trvá 10 nebo 16 hodin.
 • Materiál použitý při výrobě (silikon-hydrogel) dává Clariti 3× vyšší propustnost pro kyslík než mají čočky z hydrogelu. Oči se díky tomu méně unaví a zachovají si svěžest i na konci dne.
 • Díky další nové technologii (Advanced Edge Technology) mají Clariti extrémně tenké a přesné okraje – snadno si je tak aplikují i méně zkušení uživatelé čoček.

Do rodiny Clariti patří i další čočky stejných vlastností a pokročilých technologií – měsíční Clariti Elite, torické Clariti Toric a multifokální Clariti Multifocal.Komentáře Přidat dotaz

 • Kateřina Z.

  Dobrý den, používám čočky Biofinity, ale začala jsem mít problém s vysycháním očí. Jsou čočky Clariti elite srovnatelné s Biofinity? Děkuji za odpověď. KZ

  Odpovědět
  • Marie Alčerová VašeČočky.cz

   Dobrý den, děkujeme za komentář. Čočky Clariti mají vyšší obsah vody, oproti Biofinity. Jsou ale vyrobeny z jiného materiálu a to, zda Vám budou vyhovovat více, bohužel takto na dálku určit nedokážeme. Pokud máte se současnými čočkami problémy, doporučili bychom Vám konzultaci s očním lékařem nebo specialistou z optiky, kteří Vám jistě poradí, zda by jiné čočky byly pro Vás vhodnější. Děkujeme za pochopení. Hezký den.

   Odpovědět

Údaje označené * jsou povinné