Nenechte si ujít náš letní výprodej slunečních brýlí - ušetřete až 40 % při nákupu trendy slunečních brýlí

800 114 118

Volejte zdarma (po–pá: 8–18)

Přihlášení

Jasné vidění na blízko i na dálku bez kompromisů. Multifokální kontaktní čočky od společnosti CooperVision®

Milý čočkaři.

Proč si zvolit jednodenní multifokální kontaktní čočky Clariti 1 day?
 • Už žádné nepříjemné pocity suchých očí. Díky speciální technologii WetLoc si kontaktní čočky po celou dobu používání udržují přirozeně vlhký povrch a očím tak poskytují dokonalou hydrataci.
 • Žádné zarudnutí očí po náročném dni. Vysoká propustnost kyslíku u silikon hydrogelového materiálu nechává oči volně dýchat a tím předchází jejich nežádoucímu podráždění.
 • Nepotřebujete roztok, každý den nová sterilní kontaktní čočka.


Proč nosit měsíční Biofinity multifocal?
 • Pohodlí po celý den. Unikátní silikon hydrogelový materiál Aquaform zajistí po celý den dostatečný přísun kyslíku a dokonalou hydrataci.
 • Jasné vidění na všechny vzdálenosti. Jedinečný progresivní design umožňuje jasné vidění na blízko, na dálku i mezi tím.


Komentáře Přidat dotaz

 • Semoradová

  Dobrý den,je mi 47 let a nosím kontaktní čočky na dálku. Mám 2dioptrie. Chtěla jsem se zeptat jaké čočky bych si měla objednat,když v čočkách nevidím na čtení. Děkuji Semoradová Alena. Tel.728878465.

  Odpovědět
  • Marie Alčerová VašeČočky.cz

   Dobrý den, děkuji za komentář. Takto na dálku je však velmi těžké poradit Vám, které čočky by pro Vás mohly být nejvhodnější. Kromě parametrů jako je zakřivení a průměr, záleží také na materiálu, ze kterého jsou čočky vyrobeny, na obsahu vody či propustnosti pro kyslík. Může se Vám poté stát, že i při dodržení všech parametrů Vám čočky nebudou sedět a vyhovovat. Doporučuji proto návštěvu očního lékaře nebo kontaktologa, který Vám čočky naaplikuje a poskytne zkušební pár čoček. Vyhnete se tak riziku, že by Vám zakoupené čočky nevyhovovaly. Děkuji za pochopení.

   Odpovědět

Údaje označené * jsou povinné