800 114 118

Volejte zdarma (po–pá: 8–16)

Přihlášení

CooperVision představuje MyDay™ - nové jednodenní kontaktní čočky

CooperVision – Smart Silicone™ složení zaručuje optimální nošení jednodenních silikon-hydrogelových čo­ček.

Díky unikátní chemické struktuře čoček, nazvané Smart Silicone™, se čočky MyDay™ (stenfilcon A) pyšní velmi účinným transportem kyslíku k rohovce. Použití účinnější silikonové struktury materiálu umožnilo snížit obsah silikonu, který je nutný k dosažení správného přenosu kyslíku. Výsledkem je více hydrofilní materiál, který umožňuje dosáhnout lepšího zvlhčení povrchu oka, vyššího obsahu vody a měkkosti srovnatelné s hydrogelovými čočkami. Tak je zaručen nositeli mnohem komfortnější zážitek při použití čoček.

Čočky MyDay™ nabízí očním specialistům a klientům optimální rovnováhu mezi komfortem, manipulací a prodyšností čočky a poskytují opravdu zdravé nošení kontaktních čoček.

“MyDay™ je silikon-hydrogelový materiál posunutý na vyšší úroveň než doposud. Je vytvořen pro současnou generaci nositelů čoček, kteří žijí rychlým životem a vyhledávají chytrá a efektivní řešení – pro generaci, která chce vyzkoušet vše, co jí svět může nabídnout, ale bez zbytečné námahy. MyDay™ slibuje zdravější nošení a současně snadnou manipulaci s čočkou a minimalizuje nepříjemné pocity při nošení” říká Dennis Murphy, výkonný víceprezident pro globální obchod a marketing společnosti CooperVision.

Klinické výzkumy ukázali, že 9 z 10 nositelů bylo spokojeno s komfortem při nošení čoček MyDay™. V maskované srovnávací studii produktu vůči vedoucím produktům dostupným dnes na trhu, se dostalo čočkám MyDay™ nejlepšího hodnocení v celé škále parametrů: komfortu, osychání, manipulace (v úžasném poměru 5:1) a celkové spokojenosti. Po dvou týdnech používání bylo také zjištěno, že díky vysoké propustnosti kyslíku čoček MyDay™, dochází k menšímu zarudnutí očí a jasnějšímu vidění.

MyDay™ čočky budou dostupné v dioptrických hodnotách –10,00 D až +6,00 D (v krocích po 0,25 D od +5,00 D do –6.00D a krocích 0,50 D do –10,00 D respektive +6,00 D). Všechny čočky mají zakřivení 8,4 mm a průměr 14,2 mm, středovou tloušťku 0,08 mm a okrajovou tloušťku 0,07 mm. UV filtr pomáhá ochránit zrak nositelů tím, že eliminuje propustnost UVA o 75% a UVB o 99%.

Komentáře

Žádný dotaz...

Údaje označené * jsou povinné

Nenechte si ujít novinky ze světa
usměvavých čoček!

ShopRoku

VISA

VISA Electron

Mastercard

Maestro

PayPal

Benefit Plus

ISIC

Sphere card

Asociace pro elektronickou komerci

Ověřeno zákazníky Heuréka

Ray Ban Reseller

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.