800 114 118

Volejte zdarma (po–pá: 8–16)

Přihlášení

CooperVision představuje MyDay™ - nové jednodenní kontaktní čočky

CooperVision – Smart Silicone™ složení zaručuje optimální nošení jednodenních silikon-hydrogelových čo­ček.

Díky unikátní chemické struktuře čoček, nazvané Smart Silicone™, se čočky MyDay™ (stenfilcon A) pyšní velmi účinným transportem kyslíku k rohovce. Použití účinnější silikonové struktury materiálu umožnilo snížit obsah silikonu, který je nutný k dosažení správného přenosu kyslíku. Výsledkem je více hydrofilní materiál, který umožňuje dosáhnout lepšího zvlhčení povrchu oka, vyššího obsahu vody a měkkosti srovnatelné s hydrogelovými čočkami. Tak je zaručen nositeli mnohem komfortnější zážitek při použití čoček.

Čočky MyDay™ nabízí očním specialistům a klientům optimální rovnováhu mezi komfortem, manipulací a prodyšností čočky a poskytují opravdu zdravé nošení kontaktních čoček.

“MyDay™ je silikon-hydrogelový materiál posunutý na vyšší úroveň než doposud. Je vytvořen pro současnou generaci nositelů čoček, kteří žijí rychlým životem a vyhledávají chytrá a efektivní řešení – pro generaci, která chce vyzkoušet vše, co jí svět může nabídnout, ale bez zbytečné námahy. MyDay™ slibuje zdravější nošení a současně snadnou manipulaci s čočkou a minimalizuje nepříjemné pocity při nošení” říká Dennis Murphy, výkonný víceprezident pro globální obchod a marketing společnosti CooperVision.

Klinické výzkumy ukázali, že 9 z 10 nositelů bylo spokojeno s komfortem při nošení čoček MyDay™. V maskované srovnávací studii produktu vůči vedoucím produktům dostupným dnes na trhu, se dostalo čočkám MyDay™ nejlepšího hodnocení v celé škále parametrů: komfortu, osychání, manipulace (v úžasném poměru 5:1) a celkové spokojenosti. Po dvou týdnech používání bylo také zjištěno, že díky vysoké propustnosti kyslíku čoček MyDay™, dochází k menšímu zarudnutí očí a jasnějšímu vidění.

MyDay™ čočky budou dostupné v dioptrických hodnotách –10,00 D až +6,00 D (v krocích po 0,25 D od +5,00 D do –6.00D a krocích 0,50 D do –10,00 D respektive +6,00 D). Všechny čočky mají zakřivení 8,4 mm a průměr 14,2 mm, středovou tloušťku 0,08 mm a okrajovou tloušťku 0,07 mm. UV filtr pomáhá ochránit zrak nositelů tím, že eliminuje propustnost UVA o 75% a UVB o 99%.

Komentáře

Žádný dotaz...

Údaje označené * jsou povinné

Nenechte si ujít novinky ze světa usměvavých čoček!

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.