800 114 118

Volejte zdarma (po–pá: 8–16)

Přihlášení

Placená stáž v Praze

Chceš v životě ‚něco dokázat‘? VašeČočky.cz chtějí být u toho s Tebou!

Také jsi slyšel, že nejlepší investicí pro úspěšného člověka je vzdělání? My s tím naprosto souhlasíme, a proto bychom Ti rádi nabídli možnost zapojit se do mezinárodního projektu internship, kde budeš pracovat pod vedením evropských kapacit v oblasti marketingu!

V povědomí nás všech je, že za kvalitním vzděláním musíme vyrazit za hranice. Uvažoval jsi ale někdy o nádherné Praze? Chceme Ti nabídnout možnost nabít zkušenosti v oblasti marketingu v našem hlavním městě! Nejen že je Praha městem kultury a architektury, je také celosvětově uznávaným místem vzdělání a obchodu. Sídlí zde mnohé tradiční domácí, ale i zahraniční společnosti.

Využij tedy jedinečné nabídky naší nadnárodní společnosti!

Bojíš se, že nemáš dostatek zkušeností, odvahy nebo asertivity? Nemusíš se bát! Internship in Prague je skvělou šancí i pro začínající kandidáty!

Co se může ve Tvém CV vyjímat lépe, než odborná stáž? Stále více zaměstnavatelů přirozeně apeluje na jazykovou vybavenost, proaktivitu, praxi a zkušenosti, a jak jistě víš, konkurence je obrovská. Program internship je tedy pro něj důkazem, že mu to vše můžeš poskytnout, a navíc je pro Tebe osobní jistotou, že co slibuješ ve svém životopise, to můžeš skutečně splnit.

Neváhej tedy a přijmi naši nabídku jako svou novou osobní výzvu, na kterou budeš celý život vzpomínat jako na životní zkušenost, a díky níž možná v budoucnu získáš svoji vysněnou práci!

Ptáš se, jak získáš víc podrobností a kde se můžeš přihlásit? Je to víc než snadné! Pošli své CV na e-mail eva.varganova@maternia.cz.

Těšíme se na Tebe!

Nenechte si ujít novinky ze světa usměvavých čoček!

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.