800 114 118

Volejte zdarma (po–pá: 8–16)

Přihlášení

Placená stáž v Praze

Chceš v životě ‚něco dokázat‘? VašeČočky.cz chtějí být u toho s Tebou!

Také jsi slyšel, že nejlepší investicí pro úspěšného člověka je vzdělání? My s tím naprosto souhlasíme, a proto bychom Ti rádi nabídli možnost zapojit se do mezinárodního projektu internship, kde budeš pracovat pod vedením evropských kapacit v oblasti marketingu!

V povědomí nás všech je, že za kvalitním vzděláním musíme vyrazit za hranice. Uvažoval jsi ale někdy o nádherné Praze? Chceme Ti nabídnout možnost nabít zkušenosti v oblasti marketingu v našem hlavním městě! Nejen že je Praha městem kultury a architektury, je také celosvětově uznávaným místem vzdělání a obchodu. Sídlí zde mnohé tradiční domácí, ale i zahraniční společnosti.

Využij tedy jedinečné nabídky naší nadnárodní společnosti!

Bojíš se, že nemáš dostatek zkušeností, odvahy nebo asertivity? Nemusíš se bát! Internship in Prague je skvělou šancí i pro začínající kandidáty!

Co se může ve Tvém CV vyjímat lépe, než odborná stáž? Stále více zaměstnavatelů přirozeně apeluje na jazykovou vybavenost, proaktivitu, praxi a zkušenosti, a jak jistě víš, konkurence je obrovská. Program internship je tedy pro něj důkazem, že mu to vše můžeš poskytnout, a navíc je pro Tebe osobní jistotou, že co slibuješ ve svém životopise, to můžeš skutečně splnit.

Neváhej tedy a přijmi naši nabídku jako svou novou osobní výzvu, na kterou budeš celý život vzpomínat jako na životní zkušenost, a díky níž možná v budoucnu získáš svoji vysněnou práci!

Ptáš se, jak získáš víc podrobností a kde se můžeš přihlásit? Je to víc než snadné! Pošli své CV na e-mail eva.varganova@maternia.cz.

Těšíme se na Tebe!

Nenechte si ujít novinky ze světa
usměvavých čoček!

ShopRoku

VISA

VISA Electron

Mastercard

Maestro

PayPal

Benefit Plus

ISIC

Sphere card

Asociace pro elektronickou komerci

Ověřeno zákazníky Heuréka

Ray Ban Reseller

Meller

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.