Víkend skvělých slev - sleva až 25 % na vybrané produkty!

800 114 118

Volejte zdarma (po–pá: 8–18)

Přihlášení

Soutěž Vašečočky - Lentiamo Make-up Awards 2019

Před rokem jsme přišli s novou soutěží – Lentiamo Make-up Awards. Bylo skvělé pozorovat, jak si účastníci pohráli s naším zadáním a my se tak mohli kochat tisíci výjimečnými nápady make-up artistů, cosplayerů, body painterů, mistrů v oboru sfx líčení a dalších milovníků umění a krásy. 

Proto Vám hrdě oznamujeme, že letos pořádáme již 2. ročník soutěže Lentiamo Awards!


O co v soutěži Lentiamo Awards vlastně jde?

O ukázání Vašeho talentu v oblasti líčení. Je jedno, zda jste amatér, profesionál nebo jen chcete zažít adrenalin ze soutěžení – každý je u nás vítán a může se přihlásit. Dokažte nám, co umíte!

Během prvního kola, které startuje 2. 9. 2019, Vám necháváme úplně volnou ruku. Popusťte uzdu fantazii a ukažte nám to nejlepší, co dovedete. Žádné téma, žádné limity. Předveďte, co je ve Vás.

Následně si 26. 9. 2019 naše porota prohlédne všechny přihlášené fotografie a vybere 10 finalistů, kteří postoupí do dalšího kola soutěže.

V tom čase se bude blížit jedno z našich nejoblíbenějších období roku – Halloween! Druhé kolo se tedy ponese v halloweenském duchu a finalisté budou tvořit líčení, které nejlépe vystihne téma tohoto svátku – strašidla, neuvěřitelné proměny, kostýmy…Prostě cokoli, co si vybavíte, když slyšíte slovo Halloween. K dotáhnutí těchto kreací k naprosté dokonalosti, dostane každý z finalistů dárek – barevné čočky z naší nabídky dle výběru, kterými finalisté doplní své líčení.

Poté zveřejníme fotografie na oficiálním webu, kde bude možné vybrat výherce na základě hlasování pro Vaše favority. Každý, kdo bude hlasovat, obdrží speciální slevový kód jako odměnu!

Pro více informací a inspiraci pro tvoření navštivte oficiální stránky Lentiamo Awards 2019: www.vasecocky.cz/…souteze.html

Plné znění pravidel soutěže najdete na: https://www.vasecocky.cz/…souteze.html

Komentáře

    Žádný dotaz...

    Údaje označené * jsou povinné