Air Optix Night & Day Aqua a 3 nové odstíny čoček FreshLook ColorBlends - Briliant Blue, Gemstone Green, Sterling Grey." /> Air Optix Night & Day Aqua a 3 nové odstíny čoček FreshLook ColorBlends - Briliant Blue, Gemstone Green, Sterling Grey." />

800 114 118

Volejte zdarma (po–pá: 8–16)

Přihlášení

Červencové novinky na VašeČočky.cz

Máme pro vás v nabídce další novinky:

Air Optix Night&Day Aqua (6 čoček)

Air Optix Night&Day Aqua (6 čoček)Společnost CibaVision uvedla na trh vylepšené kontaktní čočky Air Optix Night & Day Aqua, které jsou nástupcem kontaktních čoček Air Optix Night & Day. Inovací je zvlhčující systém Aqua Moisture. Kontaktní čočka je nově lehce modře zabarvena a navíc má indikátor rub a líc pro snazší manipulaci. Air Optix Night & Day Aqua si i nadále zachovávají vysoké standardy Air Optix Night & Day – tzn. vylepšené vidění za zhoršených světelných podmínek, extrahladký povrch, ale hlavně skvělou propustnost pro kyslík, umožňující bezpečné kontinuální měsíční nošení. Pro stávající nositele Air Optix Night & Day při přechodu na Air Optix Night & Day Aqua není nutná konzultace s očním odborníkem.

Nové barevné odstíny FreshLook ColorBlends

CibaVision přichází se třemi novými barevnými odstíny oblíbených kontaktních čoček FreshLook ColorBlends – Briliant Blue, Gemstone Green, Sterling Grey. K jejim přednostem patří pohodlné nošení a perfektní výsledný efekt, který klade důraz na přirozenou proměnu.

Briliant Blue
Gemstone Green
Sterling Grey

Komentáře

Žádný dotaz...

Údaje označené * jsou povinné

Nenechte si ujít novinky ze světa usměvavých čoček!

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.