OPTI-FREE RepleniSH o firmy Alcon udrží kontaktní čočky zvlhčené po celý den." /> OPTI-FREE RepleniSH o firmy Alcon udrží kontaktní čočky zvlhčené po celý den." />

800 114 118

Volejte zdarma (po–pá: 8–16)

Přihlášení

Nový Opti-free RepleniSH pro zvýšené pohodlí

Roztok OPTI-FREE RepleniSH udrží vlhkost na povrchu kontaktní čočky až po dobu 14 hodin. Díky tomu se Vaše oči budou cítit svěží po celý den.

OPTI-FREE RepleniSHNa povrchu kontaktních čoček dochází při nošení k ulpívání bílkovinných části z oka. Také se mohou objevovat suchá místa, která reagují s očními víčky a způsobují jejich poškrabání a nepříjemný pocit. V těchto suchých místech se také usazují bílkoviny obsazené v slzách a způsobují znečištění kontaktní čočky. Tato suchá místa mohou odpuzovat umělé slzy. Proto je tak důležité vybrat pro Vaše kontaktní čočky ten správný roztok.

Zlepšené čištění a hydratace kontaktní čočky

Pokud kontaktní čočky uchováváte v roztoku OPTI-FREE RepleniSH je povrch čočky navrácen do původního stavu pomocí unikátní technologie TearGlyde. Díky tomu tenký slzný film z Vašich přirozených slz udržuje povrch kontaktních čoček v perfektním stavu během celého dne.

OPTI-FREE RepleniSH vychází z více než 20ti letých poznatků a obsahuje i nové složky. Díky technologii TearGlyde dokáže udržovat kontaktní čočky vlhké až po dobu 14 hodin. Roztok je vhodný zejména pro silikon-hydrogelové kontaktní čočky. OPTI-FREE RepleniSH je přímým nástupcem oblíbeného roztoku OPTI-FREE Express.

Komentáře

Žádný dotaz...

Údaje označené * jsou povinné

Nenechte si ujít novinky ze světa
usměvavých čoček!

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.