800 114 118

Volejte zdarma (po–pá: 8–16)

Přihlášení

Novoroční soutěž

Nový rok 2017 už je tu a s ním i nové cíle. Na začátku roku si dáváme obvykle předsevzetí. Můžou být úplně nová nebo se týkají věcí, které jsme nechtěli nebo nestihli udělat v předcházejícím roce. Víme, že není jednoduché stanovit si nová předsevzetí. Proto jsme tu my, abychom Vás motivovali a vy jste neusnuli na vavřínech. Je tu novoroční soutěž!

Podělte se s námi o novoroční předsevzetí. Ten nejvtipnější a nejoriginálnější komentář vyhraje!

Na co ještě čekáte?
Jediné, co musíte udělat je:

  • Dát like a případně navíc sdílet náš příspěvek
  • Přidat do komentáře k příspěvku o Novoroční soutěži na naší FB stránce text, ve kterém zveřejníte Vaše předsevzetí pro rok 2017

Co můžete vyhrát?
Nejvtipnější a nejoriginálnější komentář bude náhodně vybrán a výherce obdrží voucher v hodnotě 200,– Kč, který bude moci uplatnit do objednávky s minimální hodnotou 750,– Kč, vytvořené na e-shopu Vašečočky. Platnost voucheru je omezena do 30. 4. 2017.

Podmínky a pravidla soutěže:

  • Soutěž se koná od 2.1.2017 do 9.1.2017 do půlnoci.
  • Výhercem se stane jeden šťastlivec, který bude mít neoriginálnější a nejvtipnější komentář. Výherce bude vybrán náhodně.
  • Tato soutěž je prezentována na Facebooku a je vyhlášena společností Maternia s.r.o.
  • Soutěž probíhá na území České republiky.
  • Výherce bude kontaktován prostřednictvím zprávy zaslané na příslušný FB účet a zároveň bude vyhlášen na naší FB stránce dne 10.1.2017.

Už znáte svá předsevzetí?

Komentáře

Žádný dotaz...

Údaje označené * jsou povinné

Nenechte si ujít novinky ze světa
usměvavých čoček!

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.