800 114 118

Volejte zdarma (po–pá: 8–16)

Přihlášení

Hledáme PHP programátory

Hledáme PHP programátory! Proč se k nám přidat?

Jsme velká firma, která vyrostla na zelené louce. I když dneska patříme k největším prodejcům kontaktních čoček v Evropě, pořád jsme parta lidí, kteří k sobě mají blízko.

Se šéfem si budeš rozumět

Je stejně jako ty programátor a nějaký čas dokonce seděl na židli, která bude patřit tobě. Když si nebudeš vědět ze začátku s něčím rady, máš se na koho obrátit.

Co používáme za nástroje

PHP 7.1, MariaDB, Apache, RabbitMQ, Elasticsearch, Memcache, HTTP2, Composer, Git, GitHub, ZF 1, automatický deployment (Jenkins), TypeScript.

Práci plánujeme na týdenní sprinty, každý den máme standup, děláme code reviews, máme coding styles guideline, v pátek si programátoři můžou sami vybrat, čemu se budou věnovat.

Práce u nás není žádná rutina

Máme vlastní nástroje na sledování konkurence, cenotvorbu, e-mailing, optimalizaci skladových zásob, správu inzerce na zbožových vyhledavačích a na predikci nákupů zboží. Neustále pracujeme na zrychlení načítání našich stránek a zvýšení jejich bezpečnosti.

Tohle všechno na tebe čeká. Hodně práce, ale také hodně nových věcí, které se jinde nenaučíš.

Neboj, nebudeš na to sám! Co neumíš, to tě naučíme. Zajistíme ti možnost konzultovat nápady s lidmi z online branže z Česka i ciziny, kdykoli budeš potřebovat. Spolupracujeme s těmi nejlepšími v ČR. Know-how získáš od Martina Michálka, Honzy Kvasničky, Michala Špačka a mnoha dalších.

Přednášky a články, které nás zmiňují:

Slasti a pasti prototypování v HTML, Martin Michálek

Praktický průvodce nejčastějšími chybami při návrhu mobilního a responzivního webu, Jan Kvasnička

Jak ve VašeČočky.cz dělají uživatelské testování?, Jiří Urban

Workhacky aneb 3 věci, které se mi osvědčily při vedení firmy, Jiří Urban

Co bys měl umět?

Hledáme programátora, který už má alespoň dvouleté zkušenosti s vývojem v PHP a už se setkal s SQL databází.

Měl bys být schopný komunikovat anglicky. Maternia je mezinárodní společnost a občas se budeš muset domluvit s někým, kdo česky neumí.

Hlavně ale musíš dobře zapadnout do našeho týmu. Jsme tým pozitivních, nadšených lidí, kteří se neustále chtějí rozvíjet.

V Maternii získáš:

Cennou pracovní zkušenost při rozvoji webů jednoho z největších prodejců čoček v Evropě. Placenou účast na odborných konferencích a školeních. 2× týdně si na firemní náklady procvičíš angličtinu s rodilým mluvčím. Ovoce, káva, kakao a čaj na pracovišti. Pět nadšených kolegů programátorů. Budeš pracovat v pěkných kancelářích. Dostaneš příležitost prosadit vlastní nápady. Získáš zkušenost s prací v mezinárodním tý­mu.

Místo výkonu práce: Belgická 38, Praha – Vinohrady
Pracovní poměr: hlavní pracovní poměr nebo živnostenský list
Možnost nástupu: ihned

V případě zájmu prosím svá CV zasílejte na emailovou adresu eva.varganova@maternia.cz

Nenechte si ujít novinky ze světa usměvavých čoček!

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.