800 114 118

Volejte zdarma (po–pá: 8–16)

Přihlášení

Pojďme společně podpořit Rolničku

Dali jsme si předvánoční slib, že pomůžeme tam, kde to bude třeba. Rozhodli jsme se proto finančně podpořit soběslavskou neziskovou organizaci Diakonii ČCE – středisko Rolnička ze Soběslavi.

Od 1. do 31. prosince 2009 věnujeme z každé objednávky 10 Kč na konto střediska Diakonie Rolnička.

O stavu konta a o využití finančního daru Vás budeme průběžně informovat na naší stránce na Facebooku.

Rolnička je organizace, která pomáhá dětem a dospělým s mentálním a kombinovaným postižením. Provozuje nejen centrum denních služeb, ale také chráněné bydlení a chráněnou dílnu. Ke každému klientovi přistupuje individuálně, pomocí výchovných, vzdělávacích, aktivizačních, sociálních či terapeutických činností se snaží znevýhodněné osoby připravit na samostatný život a pomáhat jim při uplatnění na trhu práce. V současné době středisko navštěvuje více než 60 klientů z celého Táborska. Více informací najdete na www.rolnicka.cz.

V práci Rolničky vidíme hluboký smysl a cítíme morální povinnost pomoci. Věříme, že náš společný příspěvek pomůže a potěší tam, kde je to potřeba.

Děkujeme Vám, že jste nám svou přízní umožnili pomoci potřebným.


Ukázka tvorby z Rolničky

Nenechte si ujít novinky ze světa
usměvavých čoček!

ShopRoku

VISA

VISA Electron

Mastercard

Maestro

PayPal

Benefit Plus

ISIC

Sphere card

Asociace pro elektronickou komerci

Ověřeno zákazníky Heuréka

Ray Ban Reseller

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.