800 114 118

Volejte zdarma (Po-Pá: 8-16 hod)

Přihlášení

Proč používat okurkové polštářky, když mám okurku?

okurkové polštářkyTuto otázku jsem si kladla vždy, když jsem na své oteklé oči použila dva plátky okurek s pocitem, že jsem opět ušetřila. Ano, okurky mi vždy pomohly a udělaly výbornou službu při každé příležitosti. Ať už jsem se ráno probudila s oteklými oči, nebo proplakala celou noc. Okurkové plátky mi pomohly i při večerní únavě po celodenním koukání do počítače.

Život je ovšem nevyspytatelný a plátky okurek čas od času dojdou, nebo je potřebuji mimo domov. Po protančené noci s kamarády, při služebních cestách, v práci, nebo kdekoliv jinde.

V těchto chvílich oceňuji kvalitu, skladnost a vynikající vlastnosti okurkových polštářků. Okurkové polštářky jsou měkké a velmi příjemné. Obsahují skutečný okurkový extrakt a navíc zklidňující přísady: vitamíny B5 a E, antioxidanty, extrakty z listů mechové růže, čajovníku a heřmánku.

Kdykoliv pocítím únavu svých očí, dopřeji si 5 minut relaxace a odpočinku. Je to pro mě podobný relax, jako cigareta pro kuřáka. Jen místo zanesených plic se mi rozjasní pohled na svět :)

Okurkové polštářky Vám přibalíme jako dárek zdarma k objednávce uskutečné tento čtvrtek a pátek!

Komentáře Přidat dotaz

Údaje označené * jsou povinné

Nenechte si ujít novinky ze světa
usměvavých čoček!

VISA MasterCard

PayPal

Benefit Plus

ISIC

Sphere card

Asociace pro elektronickou komerci

Ověřeno zákazníky Heuréka