800 114 118

Volejte zdarma (po–pá: 8–16)

Přihlášení

Revoluční přístup k péči o Vaše čočky - roztok Biotrue

Společnost Bausch + Lomb uvádí na trh Biotrue™, přelomový víceúčelový roztok pro péči o kontaktní čočky, jehož složení je inspirováno fyziologií našeho vidění.

Výzkumníci studovali oko a identifikovali přírodní procesy, které jsou odpovědné za jeho čistotu, neustálé zvlhčení a zdraví. Takto byl vyvinut Biotrue™, první roztok péče o čočky, který v sobě zahrnuje tři bio-inspirované inovace.

1. Zvlhčování čoček pomocí látky přirozeně se vyskytující v lidském oku

Roztok obsahuje kyselinu hyaluronovou, přirozeně se vyskytující v lidském oku. V roztoku působí jako skvělý lubrikant, který je oku vlastní. Čočky díky němu zůstávají přirozeně vlhké až neuvěřitelných 20 hodin.

2. Přirozená desinfekce pomocí proteinů v aktivní formě

Roztok svým složením dokáže udržovat proteiny ze slzného filmu aktivní. Proteiny se jinak ukládají na povrch čočky a zde pomalu denaturují a mohou se stát toxickými pro oko. Aktivované proteiny ale pomáhají oku bránit se bakteriím. Čočky jsou zároveň čistší a průhlednější.

3. pH rozotku se shoduje s pH zdravých lidských slz

Díky tomu je roztok šetrný k oku a kontaktní čočky Vás pak vůbec nedráždí.Vyzkoušejte teď Biotrue™ k nákupu nad 500Kč ZDARMA!

Oficiální zdroj Bausch+Lomb

Komentáře

Žádný dotaz...

Údaje označené * jsou povinné

Nenechte si ujít novinky ze světa usměvavých čoček!

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.