800 114 118

Volejte zdarma (po–pá: 8–16)

Přihlášení

VašeČočky.cz - e-shop, jehož srdce bije pro klienty

Největší e-shop s čočkami v Evropě. Přes 98% spokojených zákazníků. Profesionální zákaznické centrum. Bonusové programy. Dárky k objednávkám. Dodání zboží do 24 hodin. Více jak 4300 výdejních mís­t…

Za takovými úspěchy se však neskrývá velká neosobní korporace, ale přátelský kolektiv lidí, kteří spolu rádi tráví čas a vymýšlejí nové věci, které jim jednak zpříjemní práci, ale především které budou zpříjemněním a zjednodušením do života ‘čočkařů’.

Ačkoli společnost Maternia, která e-shop VašeČočky.cz zajišťuje, utrpěla obrovskou osobní ztrátu, když náhle zemřel jeden z jejích zakladatelů, nikdo se nadšení pro naplnění původní vize nevzdal. Naopak! Všichni se o to víc nasadili a pokračují v nadšení a ambicích, které měli zakladatelé na počátku. Díky tomuto nadšení a nasazení zaměstnanců e-shopu je e-shop stále lepší, hezčí a kvalitnější, a tak mohou být i klienti stále více spokojení. Doslova geometrickou řadou přibývá výdejních míst, kde si mohou čočkaři své čočky vyzvednout v co nejbližší době, a navíc mohou získat mnoho praktických dárků, bonusů, slev a podobně.

Důvod, proč jsme přihlásili e-shop VašeČočky do této soutěže je tedy prostý – naši zákazníci nám dodávají pocit výjimečnosti, svěřují nám totiž něco nenahraditelného, svoje oči! My si jejich důvěry velmi vážíme, a proto se snažíme být pořád lepší. Účastníme se proto projektů jako je tento, abychom mohli své služby neustále porovnávat a na základě toho vylepšovat. Zkrátka, děláme vše pro čočkaře a jejich oči!

Hlasujte v anketě ShopRoku 2016

Komentáře

Žádný dotaz...

Údaje označené * jsou povinné

Nenechte si ujít novinky ze světa
usměvavých čoček!

ShopRoku

VISA MasterCard

PayPal

Benefit Plus

ISIC

Sphere card

Asociace pro elektronickou komerci

Ověřeno zákazníky Heuréka

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.