800 114 118

Volejte zdarma (po–pá: 8–16)

Přihlášení

VašeČočky.cz - e-shop, jehož srdce bije pro klienty

Největší e-shop s čočkami v Evropě. Přes 98% spokojených zákazníků. Profesionální zákaznické centrum. Bonusové programy. Dárky k objednávkám. Dodání zboží do 24 hodin. Více jak 4300 výdejních mís­t…

Za takovými úspěchy se však neskrývá velká neosobní korporace, ale přátelský kolektiv lidí, kteří spolu rádi tráví čas a vymýšlejí nové věci, které jim jednak zpříjemní práci, ale především které budou zpříjemněním a zjednodušením do života ‘čočkařů’.

Ačkoli společnost Maternia, která e-shop VašeČočky.cz zajišťuje, utrpěla obrovskou osobní ztrátu, když náhle zemřel jeden z jejích zakladatelů, nikdo se nadšení pro naplnění původní vize nevzdal. Naopak! Všichni se o to víc nasadili a pokračují v nadšení a ambicích, které měli zakladatelé na počátku. Díky tomuto nadšení a nasazení zaměstnanců e-shopu je e-shop stále lepší, hezčí a kvalitnější, a tak mohou být i klienti stále více spokojení. Doslova geometrickou řadou přibývá výdejních míst, kde si mohou čočkaři své čočky vyzvednout v co nejbližší době, a navíc mohou získat mnoho praktických dárků, bonusů, slev a podobně.

Důvod, proč jsme přihlásili e-shop VašeČočky do této soutěže je tedy prostý – naši zákazníci nám dodávají pocit výjimečnosti, svěřují nám totiž něco nenahraditelného, svoje oči! My si jejich důvěry velmi vážíme, a proto se snažíme být pořád lepší. Účastníme se proto projektů jako je tento, abychom mohli své služby neustále porovnávat a na základě toho vylepšovat. Zkrátka, děláme vše pro čočkaře a jejich oči!

Hlasujte v anketě ShopRoku 2016

Komentáře

Žádný dotaz...

Údaje označené * jsou povinné

Nenechte si ujít novinky ze světa
usměvavých čoček!

ShopRoku

VISA

VISA Electron

Mastercard

Maestro

PayPal

Benefit Plus

ISIC

Sphere card

Asociace pro elektronickou komerci

Ověřeno zákazníky Heuréka

Ray Ban Reseller

Meller

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.