Používáním stránek souhlasíte s používáním cookies, které nám pomáhají zabezpečit lepší služby. OK

Switch nebo Cooper Vision? Dvě různá jména, jedny kontaktní čočky

Doporučil vám kontaktolog čočky Switch a vy je nemůžete na VaseCocky.cz najít? Pak vězte, že značky Switch Premier, Switch Comfort a Switch Disposables jsou jen jiným pojmenováním kontaktních čoček Biofinity, Proclear a Frequency společnosti Cooper Vision. Nejde o různé produkty, jde o kontaktní čočky zcela stejné. Proč se jmenují jinak? Značka Switch je privátní značkou řetězce Focus Optik. Čočky samotné vznikají v laboratořích Cooper Vision.

Představme si všechny Switch čočky a jejich Cooper Vision varianty

Switch Premier → Cooper Vision Biofinity

Biofinity jsou moderní silikon-hydrogelové kontaktní čočky, které spolu s nadprůměrnou propustností pro kyslík nabízejí současně vysoký obsah vody. Řadí se mezi nejzdravější kontaktní čočky na trhu. Jsou určeny pro denní nošení s měsíční výměnou, na doporučení lékaře můžete však čočky Biofinity nosit i kontinuálně.

Kontaktní čočky Biofinity v e-shopu

Switch Disposables → Cooper Vision Frequency 55

Frequency 55 jsou měsíční kontaktní čočky pro denní nošení od společnosti Cooper Vision. Splňují vysoké standardy ve své kategorii a řada uživatelů si právě tyto kontaktní čočky oblíbila.

Kontaktní čočky Frequency 55 v e-shopu

Switch Comfort → Cooper Vision Proclear

Proclear Compatibles Sphere (6 čoček) jsou měkké měsíční kontaktní čočky pro denní nošení. Pro své specifické materiálové složení jsou velmi vhodné pro uživatele trpící syndromem suchého oka.

Kontaktní čočky Proclear v e-shopu

Switch Premier Toric → Cooper Vision Biofinity Toric

Biofinity Toric jsou měkké torické kontaktní čočky, výrazně zvyšující kvalitu vidění při astigmatismu. Jsou určené pro denní nošení s měsíční výměnou, na doporučení lékaře můžete však čočky Biofinity nosit i kontinuálně.

Kontaktní čočky Biofinity Toric na e-shopu

Switch Comfort 1 day → Cooper Vision Proclear 1 day

Výhodou těchto kontaktních čoček je nový hydrogelový materiál s vyšším obsahem vody a lepší snášenlivostí. K dalším přednostem patří asferická přední plocha kontaktní čočky Proclear 1 day a nový desing zadní plochy a okrajů.

Kontaktní čočky Proclear 1 day v e-shopu

Čím jsou kontaktní čočky Cooper Vision (Switch) výjimečné?

Nejmodernější materiály pro náročné uživatele

Aquaform-silikon-hydrogel, nejmodernější materiál, používaný v současnosti na výrobu kontaktních čoček. Silikonhydrogelová kontaktní čočka nevysušuje oční sliznici ani při celodenním nošení, díky nadstandardní pružnosti se čočky přizpůsobí každému oku.

Dokonale eliminují syndrom suchého oka

Kontaktní čočky Cooper Vision jsou výbornou volbou pro ty, kdo trpí tzv. syndromem suchého oka, vhodné jsou i pro ty, kdo mají strach, že si nebudou umět kontaktní čočky nasadit – díky modrému zabarvení je lépe vidíte a manipulace s čočkami je snadnější. Samozřejmě, modré zabarvení nikterak neovlivňuje kvalitu vidění. Pro lidské oko je nepostřehnutelné.

Komentáře

Přidat komentář

Adéla

před 5 měsíci

Dobrý den, já bych se chtěla zeptat jestli existuje i nějaká alternativa k čočkám Switch Once, nebo jestli se také dají nahradit třeba Cooper Vision Proclear 1 day? Děkuji za odpověď.

Odpovědět

Eva Varganová

před 5 měsíci

Dobrý den, děkuji za Vaši zprávu. Dle mého názoru jsou čočky Switch Once také privátní značkou optiky. Pro posouzení o jaké originální čoky se jedná, bych potřebovala vědět více informací o čočkách, jako veškeré parametry (zakřivení, průměr, dioptrie), periodu výměny, materiál čoček, obsah vody a propustnost pro kyslík. Děkuji za pochopení a přeji příjemný den. Eva

Odpovědět

Adéla

před 5 měsíci

Dobrý den, jedná se o čočky jednodenní, a já nosím ne levém oku -1.75 a na pravém -1.50, zakřivení 8,4 a průměr 14,2. Obsah vody by měl být 54% a materiál, pokud správně chápu krabičku stenfilcon A, o propustnosti kyslíku nic napsáno nevidím (jen u materiálu stenfilcon A je napsáno 46% pokud by to mohlo něco znamenat). Děkuji za odpověď. Adéla

Odpovědět

Eva Varganová

před 5 měsíci

Dobrý den, děkuji za doplňující informace. V tomto případě se jedná o originální čočky MyDay daily disposable (30 čoček). Na našem e-shopu je nabízíme k prodeji po 30 nebo 90 kusech. Níže přikládám odkaz pro objednání. https://www.vasecocky.cz/…able-30.html https://www.vasecocky.cz/…able-90.html Děkuji a přeji příjemný den. Eva

Odpovědět

Jana

před 6 měsíci

Dobrý den, používám čočky switch comfort 8.6 14.2 -3.00 píšete, že jsou stejné jako čočky Cooper Vision Proclear. Je tedy stejné zakřivení i dioprie jako u switch comfort? A můžu si je rovnou objednat? I když používam switch comport po kterém by němělo být suché oko tak stejně je. Nebo by jste mi dopouřučili jiné?

Odpovědět

Eva Varganová

před 6 měsíci

Dobrý den, děkuji za Vaši zprávu. Mnoho sítí očních optik prodává kontaktní čočky pod svým vlastním jménem (privátní značkou). Od originálních čoček se liší pouze obalem. Switch Comfort odpovídají originálnímu balení čoček Proclear Compatibles Sphere. Níže přikládám odkaz pro snadné objednání čoček. https://www.vasecocky.cz/proclear.html Děkuji za pochopení a přeji příjemný den. Eva

Odpovědět

Šárka Urbánková

před 8 měsíci

Dobrý den. Našla jsem tady snad všechny běžné alternativy k čočkám Cooper Vision kromě čoček multifokálních. Když jsem se na multifokální čočky Switch ptala na prodejně v Mostě, bylo mi sděleno, že jsou pouze na objednávku, ale za cenu téměř dvojnásobnou než-li jsou orig.Biofinity Multifocal. Můžete mě prosím informovat,zda jsou Switch čočky také multifokální a pokud ano, kolik skutečně stojí? Děkuji.

Odpovědět

Eva Varganová

před 8 měsíci

Dobrý den, děkuji za Vaši zprávu. Mnoho sítí očních optik prodává kontaktní čočky pod svým vlastním jménem (privátní značkou). Od originálních čoček se liší pouze obalem. Pro identifikaci originálního balení mi prosím zašlete více informací ohledně čoček (přesný název, parametry – dioptrie, zakřivení, průměr, adice, materiál, obsah vody, případně propustnost pro kyslík). Děkuji předem za Vaši odpověď a přeji příjemný den. Eva

Odpovědět

Přidat komentář

Údaje označené * jsou povinné
Zelená linka: 800 114 118 (Po-Pá: 8-16 hod)

Proč nakupovat právě u nás?

Vlastní sklad 60 000 kusů

Další důvody

Mapa webu

Asociace pro elektronickou komerci Certifikát Ověřeno zákazníky - Heureka.cz Platba kartou online Benefit plus
ShopRoku2015 Paypal ISIC Sphere card