800 114 118

Volejte zdarma (po–pá: 8–16)

Přihlášení

VašeČočky v Maďarsku

V poslední době byl tým e-shopu Vašečočky.cz natolik vytížen velkým zájmem o kontaktní čočky, že se šéfům zželelo svých zaměstnanců a připravil pro ně překvapení. Firemní výpravu k Balatonu. Nejlépe bez čoček, tedy bez jakéhokoliv náznaku práce.

Na břehu Balatonu – čekáme na loď, která nás poveze na okružní plavbu.

Protože jsme s sebou vzali i své potomky, točil se samozřejmě program hodně kolem nich. Nicméně každému z nás byla dopřána chvilka klidu a pohody. Vykoupali jsme se ve vyhlášených maďarských lázních, relaxovali jsme pod rukama zkušených masérek.

VašeČočky.cz při snídani v penzionu v městečku Tehida.

Abychom ani na chvilku nepomysleli na práci, vyvstávaly před námi problémy zcela nepracovního rázu. Třeba to, jak nalodit na parník všechny děti a udržet je po celou dobu plavby na palubě. Nebo jak si vybrat v menu maďarské restaurace, když se maďarština ani zdaleka nepodobá žádnému jazyku, který známe (naštěstí je slovo „guláš“ mezinárodní). Podobný problém byl třeba vyřešit také při nákupu suvenýrů, v tomto případě naštěstí zafungovala angličtina a propracovaná gestikulace.

Vstup do termálních lázní v Hevízu.

Největší problém ale nastal při návštěvě hradu na vodě v Hévízu. Přijeli jsme na místo vyznačené na mapě, ale hrad nikde. Žádné zrovna velké jezero taky nikde. Vodní plocha v Hévízu ale klamala tělem – šlo o druhé největší termální jezero na světě. Ovšem, k naší smůle, byly lázně právě v rekonstrukci. Nakonec jsme zjistili, že Hévíz je celkem pěkné městečko, za výlet to opravdu stálo.

Na břehu Balatonu – čekáme na loď, která nás poveze na okružní plavbu.

Nyní jsme již zpátky, odpočatí a svěží. Jsme tak opět připraveni plnit všechna Vaše přání a pomáhat Vám svět vidět lépe – skrze kontaktní čočky.

Na břehu Balatonu – čekáme na loď, která nás poveze na okružní plavbu.

Na břehu Balatonu – čekáme na loď, která nás poveze na okružní plavbu.

Komentáře

Žádný dotaz...

Údaje označené * jsou povinné

Nenechte si ujít novinky ze světa usměvavých čoček!

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.