800 114 118

Volejte zdarma (po–pá: 8–16)

Přihlášení

VašeČočky v Maďarsku

V poslední době byl tým e-shopu Vašečočky.cz natolik vytížen velkým zájmem o kontaktní čočky, že se šéfům zželelo svých zaměstnanců a připravil pro ně překvapení. Firemní výpravu k Balatonu. Nejlépe bez čoček, tedy bez jakéhokoliv náznaku práce.

Na břehu Balatonu – čekáme na loď, která nás poveze na okružní plavbu.

Protože jsme s sebou vzali i své potomky, točil se samozřejmě program hodně kolem nich. Nicméně každému z nás byla dopřána chvilka klidu a pohody. Vykoupali jsme se ve vyhlášených maďarských lázních, relaxovali jsme pod rukama zkušených masérek.

VašeČočky.cz při snídani v penzionu v městečku Tehida.

Abychom ani na chvilku nepomysleli na práci, vyvstávaly před námi problémy zcela nepracovního rázu. Třeba to, jak nalodit na parník všechny děti a udržet je po celou dobu plavby na palubě. Nebo jak si vybrat v menu maďarské restaurace, když se maďarština ani zdaleka nepodobá žádnému jazyku, který známe (naštěstí je slovo „guláš“ mezinárodní). Podobný problém byl třeba vyřešit také při nákupu suvenýrů, v tomto případě naštěstí zafungovala angličtina a propracovaná gestikulace.

Vstup do termálních lázní v Hevízu.

Největší problém ale nastal při návštěvě hradu na vodě v Hévízu. Přijeli jsme na místo vyznačené na mapě, ale hrad nikde. Žádné zrovna velké jezero taky nikde. Vodní plocha v Hévízu ale klamala tělem – šlo o druhé největší termální jezero na světě. Ovšem, k naší smůle, byly lázně právě v rekonstrukci. Nakonec jsme zjistili, že Hévíz je celkem pěkné městečko, za výlet to opravdu stálo.

Na břehu Balatonu – čekáme na loď, která nás poveze na okružní plavbu.

Nyní jsme již zpátky, odpočatí a svěží. Jsme tak opět připraveni plnit všechna Vaše přání a pomáhat Vám svět vidět lépe – skrze kontaktní čočky.

Na břehu Balatonu – čekáme na loď, která nás poveze na okružní plavbu.

Na břehu Balatonu – čekáme na loď, která nás poveze na okružní plavbu.

Komentáře

Žádný dotaz...

Údaje označené * jsou povinné

Nenechte si ujít novinky ze světa
usměvavých čoček!

ShopRoku

VISA

VISA Electron

Mastercard

Maestro

PayPal

Benefit Plus

ISIC

Sphere card

Asociace pro elektronickou komerci

Ověřeno zákazníky Heuréka

Ray Ban Reseller

Meller

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.