pouzder na kontaktní čočky. " /> pouzder na kontaktní čočky. " />

800 114 118

Volejte zdarma (po–pá: 8–16)

Přihlášení

Veselá i luxusní pouzdra na čočky

Pouzdra nemusí být nudná. Mohou totiž být elegantně kožená, osobitě potištěná, nápaditě barevná, preventivně antibakteriální či chytře vybavená zrcátkem. Které z naší nabídky se Vám líbí nejvíce?

Pouzdro kožené jednobarevné

Pouzdro kožené jednobarevné

Kožené jednobarevné pouzdro je vybavené zrcátkem. Vnitřní plastové pouzdro na kontaktní čočky je součástí balení a má odlišenou pravou a levou stranu. Tato ozdobná pouzdra nabízíme v několika barvách. Jsou báječným dárkem, který je velice kvalitním a hezkým zpestřením pro každého uživatele kontaktních čoček.

Pouzdro kožené s potiskem

Pouzdro kožené s potiskem

Toto kožené pouzdro s potiskem obsahuje zrcátko. Pouzdro je velice kvalitní s různými motivy a slouží ke vkládání plastového pouzdra na kontaktní čočky.

3D pouzdro na kontaktní čočky

3D pouzdro na kontaktní čočky

Pouzdro na měkké kontaktní čočky. Tyto pouzdra jsou pro ty, co berou používání kontaktních čoček hrou. Jsou designově propracovaná téměř k dokonalosti a například u dětí velmi oblíbená. Pouzdro je navíc vybaveno očkem umožňujícím zavěšení.

Podívejte se na naši nabídku pouzder na kontaktní čočky.

Komentáře

Žádný dotaz...

Údaje označené * jsou povinné

Nenechte si ujít novinky ze světa
usměvavých čoček!

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.