kontaktní čočky Avaira." /> kontaktní čočky Avaira." />

800 114 118

Volejte zdarma (po–pá: 8–16)

Přihlášení

Oční kapky VISINE a kontaktní čočky AVAIRA

Nové měsíční silikon-hydrogelové kontaktní čočky od společnosti CooperVision jsou vyráběny z unikátního materiálu, který přirozeně váže vodu uvnitř čočky. Udržuje tak čočku vlhkou a pohodlnou.

Avaira (6 čoček)

Avaira (6 čoček)

Avaira jsou nové silikon-hydrogelové kontaktní čočky od společnosti CooperVision. Přirozená základní vlastnost kontaktních čoček Avaira, udržovat stabilní množství vody a vysokou propustnost kyslíku přes čočku, je výsledkem exkluzivní technologie AQUAFORM™. Takto vzniklý měkčí a pružnější materiál znamená extrémní úroveň pohodlí a spokojenost uživatele. Je toho však mnohem více co přináší materiál kontaktních čoček Avaira – napomáhá udržet zdravý vzhled vašich očí (čistý a bílý). Propouští vysoké množství kyslíku přes kontaktní čočku k oku a tím umožňují vašemu oku přirozeně dýchat.

Trpíte pocitem suchého oka? Máme pro vás nové oční kapky Visine Unavené citlivé oči pro preventivní zvláčnění a úlevu unaveným, namáhaným, citlivým očím, vyvolaných vlivy vnějšího prostředí a nošením kontaktních čoček.

VISINE Unavené citlivé oči 10 x 0.5 ml

VISINE Unavené citlivé oči 10 × 0.5 ml

Kontaktní čočky musí být po celou dobu nošení hydratované, aby mohly vhodně plnit svoji funkci a jejich nošení tak zůstalo příjemné. Pokud však začnou kontaktní čočky odnímat ze slzného filmu vodu, ve snaze zajistit si dostatečnou vlhkost, slzný film ztrácí svoji schopnost dostatečně zvláčňovat a zvlhčovat povrch oka. Tento stav je spojen s následným rozvojem pocitu suchosti oka, často se vyskytujícími po dlouhodobém nošení kontaktních čoček. Uživatelé kontaktních čoček jsou z těchto důvodů náchylnější ke vzniku příznaků unavených očí. VISINE Unavené citlivé oči obsahuje přírodní složku TSP, která je výtažkem ze semen stromu Tamarindus indica (tamarind indický). Výsledný extrakt se velmi podobá mukózní složce obsažené v slzném filmu, pokrývajícím povrch normálního zdravého oka. Kapky VISINE Unavené citlivé oči neobsahují konzervační látky, jsou baleny ve snadno odnímatelných nádobkách poskytujících možnost nepřetržitého osvěžení očí kdykoli během dne.

Potřebujete si umýt ruce a nemáte zrovna po ruce vodu a mýdlo? Zkuste desinfekční gel Germ-X Original, který vám nabízíme v baleních 73 ml a 236 ml.Germ – X je novinkou na českém trhu, ve světě však patří mezi hygienické standardy.

Germ-X Original 73 ml

Germ-X Original 73 ml

Germ-X Original je dezinfekční gel na ruce na bázi etanolu, který je jeho hlavní složkou. Obsahuje vitamín E a hydratační složky, které zabrání vysušování pokožky a zanechají vaše ruce jemné. Od ostatních dezinfekčních prostředků se liší zvláště tím, že se lehce vstřebává, příjemně voní a má velmi praktické a atraktivní balení. Germ-X zahubí během 15 vteřin 99,99% veškerých známých bakterií, virů, kvasinek a plísní. Postačí pouze aplikovat malé množství gelu na ruce, ruce promnout a nechat oschnout.

Komentáře

Žádný dotaz...

Údaje označené * jsou povinné

Nenechte si ujít novinky ze světa
usměvavých čoček!

ShopRoku

VISA

VISA Electron

Mastercard

Maestro

PayPal

Benefit Plus

ISIC

Sphere card

Asociace pro elektronickou komerci

Ověřeno zákazníky Heuréka

Ray Ban Reseller

Meller

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.