800 114 118

Volejte zdarma (po–pá: 8–16)

Přihlášení

Vrácení zboží ve 14denní lhůtě

Na vrácení zboží do 14 dnů od data prodeje máte právo vždy, pokud jste koncový spotřebitel. Právo na vrácení zboží vám vzniká i při osobním odběru a zboží je možné vrátit bez udání důvodu.

Kupní smlouva vzniká odesláním objednávky zboží na e-shopu VašeČočky. Od kupní smlouvy je možné odstoupit do 14 kalendářních dnů od převzetí zboží.

Prohlášení o odstoupení od smlouvy

Sdělení o odstoupení spotřebitele od kupní smlouvy nám zašlete elektronicky na adresu reklamace@vasecocky.cz.

Odstoupení spotřebitele od kupní smlouvy musí být dodavateli doručeno nejpozději v poslední den 14denní lhůty. Nestačí jej v tento den pouze odeslat. Zboží může být po dohodě vráceno i později. Končí-li 14denní lhůta o víkendu nebo ve svátek, jako poslední den lhůty je brán nejbližší následující pracovní den.

Pro dodržení lhůty je rozhodující, kdy nám je doručeno odstoupení od smlouvy. Buď nám prohlášení doručte e-mailem, nebo ho rovnou přiložte ke zboží.

Vrácení zboží

Po odeslání prohlášení o odstoupení následně nám v co nejkratším termínu musíte zakoupené zboží předat. Reklamované zboží nám zašlete na adresu:

Maternia, s.r.o., reklamační oddělení
Tovární 177
378 33 Nová Bystřice

Vracené zboží dobře zabalte, aby nedošlo k jeho poškození během přepravy.

Ke vracenému zboží doporučujeme vždy přiložit nákupní doklad, který jste při nákupu obdrželi na svou e-mailovou adresu. Tak snadněji identifikujeme, kdy jste u nás zboží kupovali.

Peníze za vrácené zboží zašleme na váš bankovní účet nejpozději do 14 dnů od doručení zboží na naše reklamační oddělení. Náklady na vrácení zboží jsou na straně kupujícího.

Jaké zboží nelze vrátit

Vyjma reklamací lze vrátit pouze neporušené zabalené kontaktní čočky, roztoky, oční kapky a další dioptrický sortiment.

Nenechte si ujít novinky ze světa
usměvavých čoček!

VISA MasterCard

PayPal

Benefit Plus

ISIC

Sphere card

Asociace pro elektronickou komerci

Ověřeno zákazníky Heuréka

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.