Užijte si Halloween! Získejte slevu 15% na vybrané barevné čočky! Použijte kód Halloween.

Přihlášení

5 nejžhavějších trendů z oblasti slunečních brýlí pro rok 2020

Někteří z vás se mohou ptát: „Trendy sluneční brýle? Proč by mě to mělo zajímat?“ A odpověď zní: "Mělo by! Protože letos v létě nebude lepší způsob, jak předvést svůj styl, módní smysl a osobnost, než s párem výrazných slunečních brýlí.“

Ve světě slunečních brýlí samozřejmě existuje mnoho trendů a mnoho skvělých značek slunečních brýlí a všichni tvrdí, že jsou nejmódnější a nejmodernější. Proto jsme se rozhodli vytvořit seznam nejvýznamnějších trendů ze světa slunečních brýlí pro léto 2020!

Naši módní editoři se podívali na přehlídková mola, prohlíželi módní časopisy a analyzovali módu brýlí v ulicích velkých měst. A tady je výsledek jejich práce: 5 nejžhavějších trendů z oblasti slunečních brýlí pro rok 2020 exkluzivně na VašeČočky.cz

Pojďme se na ně podívat!

Trendy sluneční brýle pro rok 2020

Letos v létě budou dominovat velké sluneční brýle. Ať už čtvercové, kulaté nebo více futuristických tvarů – čím větší, tím lepší!

1. Čtvercové a oversized

Jedním z trendů, které pravděpodobně nebudete letos v létě ignorovat, jsou nadměrné čtvercové brýle. Celebrity, jako je Kim Kardashian, jsou zamilovány do oversized designu těchto odvážných obrouček, které, jak se zdá, přitahují závistivé pohledy.

Velké čtvercové sluneční brýle přicházejí v mnoha barvách – ale letošní sezóně budou dominovat vzrušující a robustní barvy palety Pantone, která odhaluje touhu po energických kontrastech a osobním sebevyjádření. Kromě toho budou letos v létě velmi populární tmavě černá a trendy želví vzor .

velké čtvercové brýle pro rok 2020
velké čtvercové brýle pro rok 2020
velké čtvercové brýle pro rok 2020


2. Nástupce trendu Cat-Eye aneb Motýlí obroučky

Všichni už jste určitě zaregistrovali trend brýlí Cat Eye, které dlouhé roky vévodily předním příčkám trendů v oblasti brýlí. I tyto oblíbené obroučky se dočkaly svého nástupce – jsou jimi motýlí obroučky. Tento trend roku 2020 se snadno stane oblíbeným kouskem ve vašem šatníku, zejména pokud vyberete výrazný model, který upoutá i svými detaily.

Pokud jde o barvu, měli byste se zaměřit na estetické tóny 70. let. Nebojte se ani zvířecích vzorů. Důležitou výhodou velkých motýlích brýlí je kromě jejich módního faktoru i jejich ochrana proti stárnutí. Díky velkým rámům plně chrání citlivou pokožku kolem očí.velké motýlí brýle jako trend pro rok 2020
velké motýlí brýle jako trend pro rok 2020


3. Brýle ve tvaru masky jsou zpět!

Doplněk, který proslavili celebrity jako J.Lo, je opět v módě. Tento rok jsou brýle ve tvaru masky ještě více futurističtější, než dřív a všechno se točí kolem velkých skel v nacházející sezoně. Také minimalistický styl podle filmu Matrix je stále velmi módní. Hlavní slovo má na ulici dnes hravá a zábavná moda.

brýle ve tvaru masky jako trend pro rok 2020
brýle ve tvaru masky jako trend pro rok 2020


4. Staré je dobré: 70. léta v roce 2020

Retro je letos obzvlášť v kurzu. Mnoho ikonických barev a tvarů je zpět, ale s moderním nádechem. Patří sem hlavně kulaté brýle a cat-eye brýle (a jejich výše zmiňovaný nástupce – motýlí brýle), ale také čtvercové obroučky. Tohle léto uvidíte méně zrcadlových brýlí a naopak se v ulicích můžete těšit na nové tvary a neutrální barvy, které sahají až do sedmdesátých let. Nestárnoucí želví vzor můžete nosit i letos, nebo jej vyměňte za sluneční brýle s modrými skly, které budou také jedním z trendů letošního roku.retro brýle jako trend pro rok 2020

retro brýle jako trend pro rok 2020
retro brýle jako trend pro rok 2020


5. Stačí říct jedno slovo: geometrické!

Geometrické tvary, jako jsou trojúhelníky, čtverce a především hexagony, budou vládnout trendům slunečních brýlí pro léto 2020. Geometrické brýle, které byly představeny na módních molech, byly buď minimalistické, nebo zajímavě orámované. Tento trend je odvážný a nesedne vkusu každého, ale zaoblené hrany by mohly být pěkným kompromisem!

geometrické brýle jako trend pro rok 2020

geometrické brýle jako trend pro rok 2020
geometrické brýle jako trend pro rok 2020
geometrické brýle jako trend pro rok 2020

Líbí se vám tento článek? Podělte se se svými přáteli.

Leonie je vedoucí našeho blogu Lentiamo. Zkoumá lékařské texty, řeší složitá témata s našimi optiky a vytváří vzdělávací obsah pro náš blog, slovník pojmů a různé průvodce. Její specialitou je dělat složité záležitosti očního lékařství srozumitelnými pro naše čtenáře.

Komentáře

    Žádný dotaz...

    Údaje označené * jsou povinné

    Nejprodávanější produkty