Víkend skvělých slev - sleva až 25 % na vybrané produkty!

800 114 118

Volejte zdarma (po–pá: 8–18)

Přihlášení

Barevné čočky

Doba nošení

Typ

Výrobce

Značka

Zobrazujeme 33 z 33 položek

Barevné čočky

Na jakém principu barevné kontaktní čočky fungují?

Barevná kontaktní čočka je rozdělena do tří částí: vnější okraj čočky, prostřední část, která je zabarvena, a střed čočky, který je průhledný, takže nejste omezeni a s barevnými čočkami vidíte. Proto je funkce barevných čoček vlastně téměř stejná jako u nebarevných kontaktních čoček.

S čím musíte počítat při nošení barevných kontaktních čoček?

Rozměr barevné kontaktní čočky je totožný s klasickými kontakními čočkami. Nicméně nastává problém, když se zorničky rozšíří v šeru nebo tmě. Pak dochází k omezení zorného pole a může dojít i optickým iluzím.

Z tohoto důvodu se nedoporučuje řídit s barevnými konaktními čočkami kolo nebo auto.

Kde mohu koupit barevné kontaktní čočky?

Zde je odpověď jednoduchá: Téměř na všech místech, kde můžete pořídit klasické kontakní čočky, se prodávájí i barevné kontaktní čočky. Neobvyklé čočky nebo čočky se speciálním barevnými odstíny jsou k dispozici většinou pouze na internetu.

Kolik stojí barevné kontaktní čočky?

Nedioptrické kontakní čočky v závislosti na barvě a tištěném motivu stojí obvykle mezi 299Kč a 689 Kč.

Dioptrické barevné kontaktní čočky jsou o něco dražší. Barevné měsíční čočky jsou velmi populární a v dlouhodobém horizontu nevycházejí tak draho. Tyto si můžete zakoupit již od 829Kč za tříměsíční balení.

Jak si vybrat správnou barvu kontaktních čoček?

Pokud chcete nosit barevné kontaktní čočky každý den, je lepší vyzkoušet napřed u optika různé odstíny a vzít s sebou dobrého přítele nebo partnera k vůli konzultaci.

Výsledný efekt na okolí je obvykle velmi odlišný od našeho vnímání. Na druhou stranu, pokud si pořizujete barevné kontaktní čočky na párty, mohou působit originálně a nezvykle!

Jak dlouho mohu nosit barevné kontaktní čočky?

Měsíční barevné kontakní čočky: při každodenním nošení je nutná měsíční výměna, jak je uvedeno na krabičce Denní barevné kontaktní čočky: při denním nošení je nutná výměna čočky po ukončení každého dne, jak je uvedeno na krabičce

Pokud si kupujete speciální měsíční barevné kontakní čočky, můžete je teoreticky nosit celý den. Jsou takto koncipovány. Kontaktní čočky - speciálně s neobvyklým designem, nebo ne příliš kvalitní, by neměly být nošené déle, než je nutné.Tlak na oko může zabránit správné propustnosti kyslíku, což může způsobit pocit podraždění a suchého oka.

Jsou pro mne barevné kontaktní čočky nebezpečné?

Nošení kontaktních čoček, (včetně barevných), bude vždy lehce rizikové. Nedostatek hygieny, (napřiklad když si nemyjete ruce před nasazováním a vyndaváním čoček), může způsobit to, že bakterie a mikroby proniknou do oka a způsobí zánět nebo dokonce poškodí rohovku (v případě, že budete mít ruce a prsty špinavé).

Také nošení levných čoček s nízkou propustností pro kyslík po příliš dlouhou dobu je pro oči obzvlášt velká zátěž, což vede k jejich zarudnutí a pocitům pálení.

Jak si nasadit barevné kontaktní čočky?

Způsob nasazení je totožný jako u klasických kontaktních čoček. Je třeba nadzvednout spodní a horní oční víčko, vlhkou kontaktní čočku umístíme na bříško prstu vyboulenou částí dolů a poté nasadíme do oka. Při otvírání a zavírání oka kontaktní čočka rotuje a sama se nastaví do správné pozice. Barevné kontakní čočky s motivy budou možná vyžadovat správné nasměrování potisku. Nicméně je toto třeba učinit opatrně, tak aby nedošlo k poškození oka.

Proč nakupovat právě u nás?

Protože pro vás máme jedinečné výhody.

5919 výdejních míst

Nechejte si objednané zboží poslat na jedno z našich výdejních míst.

Výhodné ceny

Patříme mezi největší prodejce kontaktních čoček v Evropě a díky tomu máme zajímavé ceny pro každého.

1 135 402 čoček na skladě

Máme více než 1 milión párů čoček k okamžitému odeslání.

Doprava zdarma nad 1500 Kč

Při nižší ceně objednávky můžete využít výdejní místa za 24 Kč, nebo dopravu již od 59 Kč.

Bonusový program

Od prvního nákupu získáváte bonusové body, které můžete vyměnit za dárky zdarma.

Odešleme dnes nebo získáte 500 Kč

Zboží skladem, které objednáte v pracovní den do 14 hodin, předáme dopravci ještě v ten samý den. Pokud se opozdíme, získáváte 500 Kč na další nákup.

Ověřeno našimi zákazníky

98 % zákazníků doporučuje náš obchod (z 15636 recenzí).

objednání z domu,rychlé dodání,možnost výběru místa převzetí,vždy spokojená. objednání z domu,rychlé dodání,možnost výběru místa převzetí,vždy spokojená
Rychle, za fajn peníz
Mají velice přehledné webové stránky.
široký sortiment
pravidelné připomenutí další objednávky na mail
za body jsou krásné dárky