Nenechte si ujít náš letní výprodej slunečních brýlí - ušetřete až 40 % při nákupu trendy slunečních brýlí

800 114 118

Volejte zdarma (po–pá: 8–18)

Přihlášení
První zákazníky jsme přivítali v roce 2008, dnes patříme k největším prodejcům čoček v Evropě. Najdete nás v Praze a v jihočeské Nové Bystřici, kde máme expediční centrálu. Kromě Česka působíme také v šestnácti dalších evropských zemích – na Slovensku, v Rakousku, Německu, ve Švýcarsku, Itálii, Velké Británii, Irsku, Francii, Dánsku, Švédsku a ve Španělsku, v Rumunsku, v Řecku, v Bulharsku, v Belgii a v Nizozemsku.

U nás dostáváte vždy něco navíc


Bonusový program, ve kterém si vyberete dárek podle sebe už k první objednávce, bezplatná zákaznická linka pro vaše dotazy, podněty a připomínky, garance výměny čoček v nadstandardní lhůtě 1 rok. A také rychlá a bezproblémová expedice – přes 90 % vašich objednávek doručíme do druhého dne. To jsou jen čtyři z mnoha důvodů, které dělají nákup u nás příjemnějším.

Buďte s námi a mějte vždy aktuální informace o dění u nás – přihlaste si náš pravidelný newsletter, sledujte nás na Facebooku, čtěte recenze, tipy na nákup a praktické informace ze světa čoček na našem blogu.

Naše kroky řídíte vy


Jsme největším prodejcem kontaktních čoček v Česku a jedním z největších v Evropě. Přesto zůstáváme nohama pevně na zemi a říkáme – jste to vy, naši zákazníci, kdo řídí naše kroky. Vše, co děláme, děláme pro vás a s vámi. Především díky vám jsme za 11 let existence našeho e-shopu poslali už přes 2,5 miliónu krabiček kontaktních čoček. Jsme tu pro vás. Každé vaše přání splníme. Nebo se o to alespoň pokusíme. Naším krédem je baťovské „Náš zákazník – náš pán“. Budeme šťastni, pokud se i vy přidáte k našim spokojeným zákazníkům!

Najdete nás už i off-line


Od roku 2019 fungujeme také mimo internet: Po dvou letech plánování a několika měsících práce jsme otevřeli naši první kamennou optiku – najdete ji v Praze v Křemencově 176/6 a je naší „vlajkovou lodí v off-line světě“.

Mohlo by vás zajímat