800 114 118

Volejte zdarma (po–pá: 8–16)

Přihlášení

První zákazníky jsme přivítali v roce 2008, dnes patříme k největším prodejcům čoček v Evropě. Najdete nás v Praze a v jihočeské Nové Bystřici, kde máme expediční centrálu. Kromě Česka působíme také ve čtrnácti dalších evropských zemích – na Slovensku, v Rakousku, Německu, ve Švýcarsku, Itálii, Velké Británii, Francii, Dánsku, Švédsku a ve Španělsku, v Rumunsku, v Řecku, v Bulharsku a v Belgii.

U nás dostáváte vždy něco navíc


Bonusový program, ve kterém si vyberete dárek podle sebe už k první objednávce, bezplatná zákaznická linka pro vaše dotazy, podněty a připomínky, garance výměny čoček v nadstandardní lhůtě 1 rok. A také rychlá a bezproblémová expedice – přes 90 % vašich objednávek doručíme do druhého dne. To jsou jen čtyři z mnoha důvodů, které dělají nákup u nás příjemnějším.

Buďte s námi a mějte vždy aktuální informace o dění u nás – přihlaste si náš pravidelný newsletter, sledujte nás na Facebooku, čtěte recenze, tipy na nákup a praktické informace ze světa čoček na našem blogu.

Naše kroky řídíte vy


Jsme největším prodejcem kontaktních čoček v Česku a jedním z největších v Evropě. Přesto zůstáváme nohama pevně na zemi a říkáme – jste to vy, naši zákazníci, kdo řídí naše kroky. Vše, co děláme, děláme pro vás a s vámi. Především díky vám jsme za 8 let existence našeho e-shopu poslali už přes 2,5 miliónu krabiček kontaktních čoček. Jsme tu pro vás. Každé vaše přání splníme. Nebo se o to alespoň pokusíme. Naším krédem je baťovské „Náš zákazník – náš pán“. Budeme šťastni, pokud se i vy přidáte k našim spokojeným zákazníkům!

Mohlo by vás zajímat

Nenechte si ujít novinky ze světa usměvavých čoček!

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.