800 114 118

Volejte zdarma (po–pá: 8–18)

Přihlášení

Asférické kontaktní čočky

Asférické kontaktní čočky nejsou kulovité, ale směrem k okraji se oplošťují.

Obraz není tolik zkreslený jako u sférických kontaktních čoček a je vnímán jako ostřejší, neboť asférické čočky mají velmi dobré zobrazovací vlastnosti i v periferii.

Tyto čočky lépe korigují nízký astigmatismus.

Komentáře Přidat dotaz

 • Věra H.

  Dobrý den, chci se zeptat jaké multifocalní čočky si mám objednat, když si kupuji plusové čočky +2.75 a potřebuji i mínusové - 1. 25 . když je adice HI i LOW plusové.

  Odpovědět
  • Radek Vilím VašeČočky.cz

   Dobrý den, Věro, litujeme ale na tuto otázku neumíme odpovědět, aniž bychom znali výsledky Vašeho očního vyšetření a jaké hodnoty Váš specialista naměřil. Synchronizace jednotlivých parametrů je velmi individuální a my bychom Vám neradi poradili kombinaci, se kterou byste pak neviděla. Prosíme, abyste se s tímto dotazem obratila na Vašeho očního specialistu nebo nám zaslala záznam z vyšetření ke kontrole na email info@vasecocky.cz. Děkujeme za pochopení.

   Odpovědět
 • Gabriela F.

  Vyrábí prosím, Cooper Vision silikon hydrogelové aspherické jednodenní čočky? Dostala jsem vzorek u optika a nemohu dohledat. Děkuji za odpověď.

  Odpovědět
  • Eva Varganová VašeČočky.cz

   Dobrý den, bohužel po zadání Vámi zvolených parametrů (1denní silikon-hydrogelové čočky a výrobcem CooperVision) jsem nenalezla žádný dostupný produkt. Hezký den

   Odpovědět

Údaje označené * jsou povinné