Víkend skvělých slev - sleva až 25 % na vybrané produkty!

Přihlášení

Jak poznat padělky slunečních brýlí – díl 6. - Dolce & Gabbana

Nezávislé módní trendy, elegance, extravagance. Tyto vlastnosti dělají z Dolce & Gabbana jednu z nejvíce respektovaných značek oděvního průmyslu. Ale také jednu z nejvíce padělaných – a to platí i pro jejich sluneční brýle.

V tomto článku se dozvíte, jak nebezpečné mohou být padělky pro váš zrak a naučíme vás, jak rozpoznat originály brýlí od padělků.

Proč jsou padělky slunečních brýlí Dolce & Gabbana nebezpečné pro váš zrak

Materiály použité pro výrobu padělků brýlí Dolce & Gabbana mají mizernou kvalitu. Nedostatečný UV filtr a obroučky, které se snadno zlomí, jsou toho důkazem. Ve výsledku vám takové brýle nejen dlouho nevydrží, ale špatná kvalita čoček vám poškodí zrak, protože jimi proniknou nebezpečné UV paprsky až k panence, případně se mohou oči poranit, pokud se skla rozbijí.

Chcete se dozvědět víc o dalších značkách a jejich padělcích? Přečtěte si náš speciál “Jak poznat padělky slunečních brýlí” a naučte se snadno rozpoznat padělky značek Carrera, Prada, Chanel, Persol nebo Oakley od originálů.

3 tipy, jak poznat padělky slunečních brýlí Dolce & Gabbana

1. Zkontrolujte krabičku a pouzdro

Ze všeho nejdřív zkontrolujte krabičku a pouzdro. Krabička by měla být vyrobena z kvalitního papíru a na přední straně mít vytištěno logo. Pouzdro by mělo být pevné a potažené kůží.
Dolce & Gabbana

2. Zkontrolujte informační leták a certifikát

Informační leták a certifikát autenticity mají být vytištěny na lesklém papíře té nejvyšší kvality.

<divclass=„vc-media-text“>

3. Zkontrolujte identifikační číslo

Nelézt byste ho měli na stranici u starších modelů, u nových modelů je vyryto na pravé čočce.

Dolce & Gabbana

Líbí se vám tento článek? Podělte se se svými přáteli.

Anna je důležitý člen našeho teamu optiků. Neustále pomáhá nám i našim zákazníkům svými znalostmi a zkušenostmi na poli očního lékařství.

Komentáře

    Žádný dotaz...

    Údaje označené * jsou povinné

    Nejprodávanější produkty