Velký výprodej slunečních brýlí - ušetřete až 40 % při nákupu trendy slunečních brýlí

800 114 118

Volejte zdarma (po–pá: 8–18)

Přihlášení

Lékařský obsah, kterému můžete věřit.

Odborné lékařské informace na stránkách VašeČočky.cz jsou kontrolovány a zpracovávány předními optiky a specialisty v oboru. Díky tomu jsme schopni zaručit, že poskytované informace jsou objektivní, spolehlivé a aktuální.

Jakub Odcházel
Jakub Odcházel
Vedoucí optik

Seznamte se s Jakubem Odcházelem, naším vedoucím optikem! Právě on vede náš tým odborníků a neustále rozšiřuje vědomosti a znalosti našich optiků a zákazníků díky svému zdravotnickému know-how. Ale to není všechno - jako lékařský poradce pro Lentiamo a VašeČočky, hraje Jakub klíčovou roli při tvorbě našeho odborného obsahu.

Jak přesně Jakub přispívá k našemu odbornému obsahu?

Jako zdravotnický poradce v Lentiamo a VašeČočky, reviduje Jakub všechny naše texty, které souvisí s péčí o oči. Kontroluje a ověřuje odbornost a správnost našich pečlivě vybraných textů, jak během jejich tvorby, tak před jejich konečnou publikací. Během pravidelných schůzek školí a seznamuje náš tým s nejnovějšími objevy a technologiemi na poli oftalmologie a dodává tak i další podněty a nápady pro nové vzrušující články.

Jaké jsou povinnosti našeho vedoucího optika?

  • Jakub odpovídá za vše co se týkající se oftalmologie a zrakového postižení. To zahrnuje nákup optického vybavení a nástrojů, tvorbu a kontrolu odborných textů nebo odpovídaní na dotazy z oblasti oftalmologie nejen od našich zákazníků.
  • Rovněž odpovídá za provoz a řízení naší optiky, například práce s 3D refrakcí nebo poradenství našim zákazníkům při aplikaci kontaktních čoček, brýlí a pomoc v orientaci mezi dalšími optickými pomůckami a zbožím.
  • Jako vedoucí nám Jakub pomáhá i s výběrem nových kolegů a těch nejlepších optiků.
  • V neposlední řadě vybírá ty nejnovější modely slunečních brýlí od předních výrobců a informuje naše zákazníky o důležitých tématech a faktorech, jako je například ochrana před UV zářením.

Zpět