Přihlášení

Dioptrické čočky White Zombie na Halloween

Přichází opět ta část roku, kdy se každý snaží najít ty svoje oblíbené halloweenské čočky. Víme, že může být těžké najít dioptrické čočky White Zombie, no není to nemožné.

Bláznivé čočky, které překryjí Vaší zorničku, snižují kvalitu vidění, takže jestli je máte nasazené, nedoporučuje se v nich řídit. Před sednutím za volant je raději sundejte a nebo si rovnou na cestu domů zavolejte taxík :)

Teď si vezměte pár dioptrických nebo nedioptrických ColourVUE Crazy Lens- White Zombie. Jsou k dispozici v dioptrii od 0.00 do –6.00.

Halloweenské čočky White ZombieInspirované vzpomínkami z dětství ze spousty filmových hororů, White Zombie jsou nejlepší bláznivé čočky.

Jakmile si je nasadíte, budete vypadat skutečně jako mrtvá(ý). Jakoby se probudil Dracula a vysál Vám z těla poslední kapky krve.

Slušné, no ne?

Viděli jsme je všechny. Zombie, mrtvou nevěstu, upíry a dokonce taky Samaru Morgan z filmu „Kruh“.

Čočky White Zombie nemusí být jen inspirací pro Váš halloweenský kostým. Můžete si je vzít také na karneval, použít v nějaké divadelní hře či focení. Čočky Vám při správné starostlivosti vydrží až jeden rok.

Jestliže nosíte dioptrické kontaktní čočky a nedokážete najít žádné halloweenské čočky se stejnými parametry, nepoužívejte nedioptrické bláznivé čočky. Budete vidět hůř a můžete si ublížit.

Teď, když jste připraveni, běžte a bavte se!

Nezapomeňte s námi sdílet na Instragramu Vaše halloweenské kostýmy na #vasecocky

Líbí se vám tento článek? Podělte se se svými přáteli.

Komentáře

Žádný dotaz...

Údaje označené * jsou povinné

Přečtěte si také…

Průvodce nejprodávanějšími slunečními brýlemi

Ray-Ban, Emporio, Armani, Oakley, Gucci. Které značkové sluneční brýle jste si nejvíce oblíbili v roce 2017?

Celý článek

Ray-Ban - jak poznat originální brýle?

Jak poznám, že kupuji originální sluneční brýle značky Ray-Ban?

Celý článek

TOP 10 nejlepších kontaktních čoček

Jaké kontaktní čočky jste si nejvíce oblíbili v roce 2017? Připravili jsme pro vás žebříček deseti nejprodávanějších čoček loňského roku.

Celý článek

ShopRoku 2017. Vybrali jste nás mezi nejlepší!

Nejkvalitnější, nejpopulárnější, nejzajímavější. Právě takové e-shopy hledá anketa ShopRoku na českém a slovenském internetu už celých devět let.

Celý článek

Nenechte si ujít nic důležitého.

Přihlaste si náš e-mailový zpravodaj!