Přihlášení

Dioptrické čočky White Zombie na Halloween

Přichází opět ta část roku, kdy se každý snaží najít ty svoje oblíbené halloweenské čočky. Víme, že může být těžké najít dioptrické čočky White Zombie, no není to nemožné.

Bláznivé čočky, které překryjí Vaší zorničku, snižují kvalitu vidění, takže jestli je máte nasazené, nedoporučuje se v nich řídit. Před sednutím za volant je raději sundejte a nebo si rovnou na cestu domů zavolejte taxík :)

Teď si vezměte pár dioptrických nebo nedioptrických ColourVUE Crazy Lens- White Zombie. Jsou k dispozici v dioptrii od 0.00 do –6.00.

Halloweenské čočky White ZombieInspirované vzpomínkami z dětství ze spousty filmových hororů, White Zombie jsou nejlepší bláznivé čočky.

Jakmile si je nasadíte, budete vypadat skutečně jako mrtvá(ý). Jakoby se probudil Dracula a vysál Vám z těla poslední kapky krve.

Slušné, no ne?

Viděli jsme je všechny. Zombie, mrtvou nevěstu, upíry a dokonce taky Samaru Morgan z filmu „Kruh“.

Čočky White Zombie nemusí být jen inspirací pro Váš halloweenský kostým. Můžete si je vzít také na karneval, použít v nějaké divadelní hře či focení. Čočky Vám při správné starostlivosti vydrží až jeden rok.

Jestliže nosíte dioptrické kontaktní čočky a nedokážete najít žádné halloweenské čočky se stejnými parametry, nepoužívejte nedioptrické bláznivé čočky. Budete vidět hůř a můžete si ublížit.

Teď, když jste připraveni, běžte a bavte se!

Nezapomeňte s námi sdílet na Instragramu Vaše halloweenské kostýmy na #vasecocky

Líbí se vám tento článek? Podělte se se svými přáteli.

Komentáře

  • Lenka Rokosová VašeČočky.cz

    Dobrý den, děkujeme za Váš komentář a jsme rádi, že jste s těmito crazy čočkami spokojená. Věříme, že s nimi zažijete spoustu zábavy. Krásný den Lenka

    Odpovědět
  • Simona

    Páčia sa mi takéto farebné rohovky sú nádherné

    Odpovědět

Údaje označené * jsou povinné

Přečtěte si také…

Fotili jsme nové sluneční brýle. S mužem s nejkrásnějším tělem na světě.

Původně jsme je chtěli nafotit na sobě. Jenže ukázalo se, že jsme profesionálové spíše v čočkách, a tak jsme se obrátili na osobu z nejpovolanějších.

Celý článek

10 tipů, jak jiným způsobem využít staré pouzdra na čočky

Každý rok vyhazujeme stovky tisíc pouzder na kontaktní čočky.

Celý článek

Co je astigmatismus: definice, symptomy, diagnostika a následná péče

Astigmatismus se vyskytuje tehdy, když má rohovka nepravidelný tvar – vypadá více jako míč na rugby než jako klasický fotbalový míč.

Celý článek

Nejprodávanější oční kapky roku 2017

Kapky do očí při kontaktních čočkách. Jaké oční kapky pro kontaktní čočky jste si nejvíce oblíbili v roce 2017?

Celý článek