Přihlášení

Průvodce nejprodávanějšími slunečními brýlemi

Ray-BanEmporio Armani, Oakley, Gucci. Které značkové sluneční brýle jste si nejvíce oblíbili v roce 2017? Máme pro vás TOP 10 nejprodáva­nějších slunečních brýlí loňského roku. Nechte se inspirovat.

Není náhodou, že prvních 8 míst obsadila značka Ray-Ban. Tato značka je ikonou na trhu s brýlemi a nabízí mnoho modelových řad obrub, které jsou populární napříč generacemi po celém světě. Je to takřka 100 let co spatřily tyto brýle světlo světa a postupně se staly nezbytným modním doplňkem hollywoodských hvězd a celebrit vůbec. Ve Snídani u Tiffanyho se přes ně dívala Audrey Hepburnová. Muže v černém chránily před vymazáním paměti. V Top Gun je nosil Tom Cruise, zahrály si i v Matrixu. Oblíbil si je i James Bond. Není divu, že jsou oblíbeným doplňkem i našich zákazníků.

A teď už k samotnému žebříčku nejprodávanějších modelů:

#1: Ray-Ban Erika RB 4171 622/8G 54

Kolekce Erika je klasická, ale ojedinělá. Unisex plastové brýle v černé barvě mají originální, v současnosti velmi moderní, zámkový nosník. Skla jsou zhotovena v šedě tónovaném provedení. Brýle budou slušet oválnému, hranatému i trojúhelníkovému typu obličeje. V novinkách pro rok 2018 je pochopitelně opět objevíte.

oval face

#2: Ray-Ban Erika RB 4171 865/13 54

Unisex plastové brýle v hnědé barvě, které mají opět originální, v současnosti velmi moderní, zámkový nosník. Skla jsou zhotovena v hnědě tónovaném provedení. Brýle budou slušet oválnému, hranatému i trojúhelníkovému typu obličeje.

oval face

#3: Ray-Ban Justin RB 4165 601/8G 54

Unisex plastové sluneční brýle v matně černé barvě s tónovanými skly v šedém zabarvení s postupným přechodem. Modely z kolekce Justin mají klasický tvar Wayfarer, liší se však většími skly. Hodí se ke každému tvaru obličeje.

oval face

#4: Ray-Ban Erika RB 4171 600068 54

Stylové unisex brýle se zakulaceným rámem a kategorií čoček se slunečním filtrem 3, který je pro letní nošení vůbec nejpoužívanější. Šedorůžová skla mají kulatý tvar a spolu s kovovými, tenkými straničkami působí zajímavě a extravagantně. Brýle budou slušet oválnému nebo trojúhelníkovému typu obličeje.

oval face

#5: Ray-Ban Round Metal RB 3447 001 50

Ikonické sluneční brýle z legendární řady Round. Tento typ obrouček je po řadě Wayfarer druhý nejoblíbenější typ slunečních brýlí. Kulatá zelená skla v kombinaci se zlatou barvou vytváří magickou kombinaci. Brýle sluší hranatému, oválnému i trojúhelníkovému tvaru obličeje. Právě tyto Ray-Bany byly oblíbené hudebními hvězdami šedesátých let.

oval face

#6: Ray-Ban Chris RB 4187 622/8G 54

Sluneční brýle z inovované řady Chris, která navazuje na nejslavnější modely značky. Jsou zhotoveny z matného plastového materiálu v černé barvě v kombinaci s kovovými stranicemi. Skla jsou tónována v šedém zabarvení. Designově mimořádně povedený kousek. Brýle budou slušet hranatému, oválnému nebo trojúhelníkovému tvaru obličeje.

oval face

#7: Ray-Ban RB 4147 710/51 60

Nadčasové sluneční brýle s kovovým detailem na očnici. Hnědá oválná skla s postupným přechodem výborně korespondují s barevně vyladěnými obrubami. Tyto brýle vyniknou zejména na hranatém nebo oválném tvaru obličeje. Jeden z nejoblíbenějších letních modelů.

oval face

#8: Ray-Ban Jackie Ohh RB 4101 860/51 58

Tvar brýlí z kolekce Jackie Ohh je inspirován 60. léty, atributy těchto brýlí jsou jemnost a luxus. Brýle jsou vyrobeny z plastového materiálu ve fialovo-hnědé barvě s hnědými tónovanými skly. Tyto brýle padnou zejména hranatému nebo oválnému tvaru obličeje.

oval face

Další místa obsadily brýle Armani a Gucci:

#9: Emporio Armani EA 4033 5229/T3 56

Značkové sluneční brýle z kolekce módního návrháře Emporio Armani jsou luxusním, kvalitním a stylovým módním doplňkem a zároveň spolehlivou ochranou vašeho zraku. Brýle z plastového materiálu v kombinaci černé a šedé barvy jsou určeny především mužům a představují jednoduchost a eleganci. Brýle padnou skvěle téměř na každý tvar obličeje, ale nejvíce se hodí pro kulatý tvar obličeje.

oval face

#10: Gucci GG 4250/N/S (J5G/ED)

Módní sluneční brýle světově proslulé módní značky GUCCI. Dámské sluneční brýle s kovovým rámem zlaté barvy, s hnědými tónovanými skly a s ozdobným prvkem na stranici. Elegantní a stylové brýle. Tento tvar obrouček se nejvíce hodí pro srdcovitý tvar obličeje.

oval face

Vybrali byste si jiné sluneční brýle? Prohlédněte si kompletní nabídku na e-shopu. Pokud nevíte jaký tvar slunečních brýlí vybrat, inspirujte se našimi tipy, poradíme vám zde.

Líbí se vám tento článek? Podělte se se svými přáteli.

Komentáře

Žádný dotaz...

Údaje označené * jsou povinné

Nejprodávanější produkty