800 114 118

Volejte zdarma (po–pá: 8–16)

Přihlášení

Air Optix Night & Day Aqua (3 čočky)

Měsíční kontaktní čočky od výrobce Alcon - Air Optix

Dostupnost : Centrální sklad > 200 ks.

Výhodnější balení: Air Optix Night & Day Aqua (6 čoček) 907 Kč (ušetříte 219 Kč)

Nákupem získáte 59 bonusových bodů

589 Kč

Produkt se prodává také v těchto obalech: Air Optix Night & Day Aqua (3 čočky) 2

Zvolte parametry

13.80

u vás 25. 4.

+ vybrat parametry i pro druhé oko

 • Doprava zdarma nad 1500 Kč
 • Pod 1500 Kč – Výdejní místa 24 Kč
 • Platba předem 59 Kč, dobírka 89 Kč

Proč nakupovat právě u nás?

Protože pro vás máme jedinečné výhody.

4315 výdejních míst

Nechejte si objednané zboží poslat na jedno z našich výdejních míst..

Doprava zdarma nad 1500 Kč

Při nižší ceně objednávky můžete využít výdejní místa za 24 Kč, nebo dopravu již od 59 Kč.

Bonusový program

Od prvního nákupu získáváte bonusové body, které můžete vyměnit za dárky zdarma.

Hodnocení: 100 %na základě 6 recenzí

Velice kvalitní čočky, nebojím se v nich i spát. Nevadí ani delší nošení.

Zobrazujeme pouze hodnocení s komentářem

Více o produktu

Alcon uvádí na trh také 3-čočkové balení vylepšených kontaktních čoček Air Optix Night & Day Aqua, které jsou nástupcem kontaktních čoček Air Optix Night & Day. Inovací je zvlhčující systém Aqua Moisture, dále je kontaktní čočka nově lehce modře zabarvena a navíc má indikátor rub a líc pro snažší manipulaci. Zachovávají si i nadále vysoké standardy Air Optix Night & Day – tzn. vylepšené vidění za zhoršených světelných podmínek, extrahladký povrch, ale hlavně skvělou propustnost pro kyslík, umožňující bezpečné kontinuální měsíční nošení. Pro stávající nositele Air Optix Night & Day není při přechodu na Air Optix Night & Day Aqua nutná konzultace s očním odborníkem. Nyní můžete čočky Air Optix Aqua vyzkoušet i v barevné variantě Air Optix Colors.

Nejčastěji se prodává s roztokem SOLOCARE AQUA 2 x 360 ml s pouzdry.

Parametry

Expirace2018
Hmotnost: 32 g
Bifokální Ne
Čoček v krabičce:  3
Indikátor rub-líc Ano
Materiál Lotrafilcon A
Může se s čočkami spát Ano
Obsah vody 24 %
Propustnost pro kyslík 135-175 Dk/t
Silikon-hydrogelové Ano
Torická Ne
UV filtr Ne
Zabarvení pro manipulaci Ano
Průměr 13.8
Rozsah dioptrií od -10.00 do +6.00
Zakřivení 8.4, 8.6
Výrobce:
Kategorie: Měsíční čočky
Kontinuální čočky
Silikon-hydrogelové
Sférické čočky

Dotazy (9x)

Komentáře k Air Optix Night & Day Aqua (3 čočky) Přidat dotaz

 • Karel Konečný
  před 2 dny

  Upozornění - spol. Maternia prodává zdravotnické prostředky na základě živnostenského oprávněni pro živnosti volné, které nejsou uvedeny v příloze 1 a 3 Zákona 455/1991 Sb. Společnost Maternia je provozovatelem webových stránek Vaše Čočky. Vyhláškou Ministerstva zdravotnictví č. 62/2015 Sb. v souladu a v souvislosti se Zákonem č. 268/2014 Sb. o zdravotnických prostředcích a dále Zákon č. 96/2004 Sb., je jednoznačně stanoveno, kdo může doporučovat kontaktní čočky a vést poradenství ohledně nošení kontaktních čoček. Výše uvedené právní normy jasně a jednoznačně stanovují, že poradenství ohledně nošení kontaktních čoček a doporučování vhodných kontaktních čoček, předepsání konkrétních kontaktních čoček jejich nositeli je v kompetenci vysoce odborně vzdělaných odborníků – kontaktologů, kteří jediní mají právo tyto činnosti vykonávat. Dále Vyhláška Ministerstva zdravotnictví č. 62/2015 Sb. jasně a jednoznačně stanovuje, že poradenství a výběr a předpis kontaktních čoček dětem a mladistvým do patnácti let můře provádět jen lékař – kontaktolog. Spol. Maternia, která prodává zdravotnické prostředky na základě živnostenského oprávněni pro živnosti volné, které nejsou uvedeny v příloze 1 a 3 Zákona 455/1991 Sb. Pro získání tohoto živnostenské oprávnění není nutné doložit žádné vzdělání natož vzdělání v oboru …. Z tohoto důvodu, v rámci ochrany zdraví dětí a mladistvých do 15 let, zakazuje Vyhláška Ministerstva zdravotnictví č. 62/2015 Sb. Maternii a obdobným prodejcům prodej kontaktních čoček klientům, kteří je chtějí používat pro korekci zraku dětí a mladistvých do 15 let! Z tohoto důvodu nesmí tyto subjekty kromě předání příbalových letáků – pokynů pro nošení daného typu kontaktních čoček ( návodu ), který je jim dodán s kontaktními čočkami od výrobce potažmo od distributora těchto zdravotnických prostředků Prolustroval jsem si zaměstnankyně spol. Maternia ze zákaznického servisu portálu Vaše Čočky v registru ministerstva zdravotnictví. Tato lustrace potvrdila, že minimálně tito zaměstnanci jsou laici, kteří dle platné legislativy nemají jakékoliv oprávnění komukoliv na stránkách spol. Maternia, které se váží k prodeji zdravotnických prostředků cokoliv radit! Z tohoto důvodu musí být na stránce u každého produktu text příbalového letáku - pokynů pro nositele kontaktních čoček minimálně k nahlédnutí, text, který s kontaktními čočkami, v souladu s platnou legislativou, dodávají výrobci těchto zdravotnických prostředků ( návod ) a text, který je v souladu s platnou legislativou: "Nenašli jste odpověď na Vaše otázky v příbalovém letáku, máte li jakýkoliv dotaz ohledně nošení kontaktních čoček, obraťte se na svého kontaktologa. Při jakýchkoli problémech, které se při nošení kontaktní čočky projevily okamžitě kontaktní čočky vyjměte z očí, pro korekci zraku použijte dioptrické brýle a co nejrychleji se spojte se svým kontaktologem. Kontaktolog je oční lékař, který aplikuje kontaktní čočky nebo registrovaná optometrista, který aplikuje kontaktní čočky.“

  Odpovědět
 • Veronika
  před 7 měsíci

  Dobrý den, čočky nosím již delší dobu a zatím se nevyskytl žádný problém. Teprve před 3 dny mi začala pravá čočka v oku překážet, cítím ji v oku při každém mrknutí. Myslela jsem, že si jí nasazuji obrácenou, nicméně ani po otočení se škrábání v oku nezlepšilo. Je možné, že jsem čočku mohla nějak poškodit např. při vyndávání a teď mi nesedí tak jak má? Popřípadě víte o jiném problému? Děkuji

  Odpovědět
  • Eva Varganová
   před 7 měsíci

   Dobrý den, děkuji za Váš komentář. Čočka může být poškozena manipulací, stejně tak jako vadná z výroby. Pokud byste si přála čočku reklamovat, prosím zašlete mi podrobnější informace společně s její fotografií na e-mailovou adresu reklamace@vasecocky.cz. Budeme se snažit vyřešit reklamaci k Vaší spokojenosti. Přeji hezký den, Eva.

   Odpovědět
   • Karel Konečný
    před 2 dny

    Paní Vargová, pokud by jste si pročetla pokyny pro nositele kontaktních čoček, které každý dodavatel kontaktních čoček dodává s kontaktními čočkami a vaší povinností, to znamená povinností spol Maternia, je tyto pokyny (příbalový leták) zasílat s kontaktními čočkami uživatelům tohoto zdravotnického prostředku, viz příslušný paragraf zákona o zdravotnických prostředcích v platném znění. Například v pokynech ke kontaktním čočkám Acuvue je na str 28, ve starších na str 25, uvedeno: "Při problémech, jako je např. zarudnutí nebo podráždění oka nebo v případě rozmazaného vidění, čočky OKAMŽITĚ vyjměte a obraťte se na svého očního specialistu." Jste si vědoma, že jestli se nejedná o mechanické poškození čočky, že jste svojí více než nezodpovědnou odpovědí mohla přispět k možnému poškození zdraví tazatelky? Jak uvádím i jinde, jste laik, v souvislosti s tímto případem musím konstatovat, že nezodpovědný laik bez jakýchkoli zábran. To že jste laik jsem si ověřil v registru ministerstva zdravotnictví, kde jsem si Vás prolustroval!

    Odpovědět
 • Michal Konečný
  před 3 roky

  Dobrý den,rád bych se zeptal jak přesně poznám rub a líc čoček? při pohledu na ně nejsem schopen indikovat správnou stranu na nasazení.Děkuji za odpověď a přeji pěkný den ,s pozdravem Konečný

  Odpovědět
  • Ivana Šlesingerová
   před 3 roky

   Dobrý den pane Konečný, přímo u těchto čoček je indikátor rub-líc, což je značka umístěná přímo na kontaktní čočce. Když máte při nasazování kontaktní čočku na prstu správně, je značka v pořádku čitelná, pokud je čočka obráceně, je i značka opačně. Ivana

   Odpovědět
 • Miroslav Slivka
  před 4 roky

  Dobrý deň, je potrebná odborná konzultácia s očným lekárom pri prechode z kontaktných šošoviekek Air Optix Aqua na šošovky Air Optix Night&Day Aqua?

  Odpovědět
  • Jana Princová
   před 4 roky

   Dobrý den, ano u každé změny čoček a především při přechodu na kontinuální čočky, je třeba konzultace s očním specialistou.

   Odpovědět
 • Hana Volfová
  před 4 roky

  Dobrý den,je možné objednat si tyto čočky se zeleným zabarvením,či si je přímo objednat na vlastní žádost u výrobce?moc děkuji za odpověď.

  Odpovědět
  • Jana Princová
   před 4 roky

   Dobrý den, bohužel výrobce nám tyto čočky dodává pouze s jedním zabarvením a tedy jiné Vám nejsme schopni dodat. Děkuji za pochopení.

   Odpovědět
 • Jana Píchová
  před 4 roky

  Dobrý den, prosím,jaký je rozdíl mezi DIA průměrem čočky 13.8 a 14.0. Nyní mám 14.0. Už jsem po konzultaci s kontaktologem odhalila své zakřivení,jen by mě zajímalo,jaký vliv na oko má DIA. Děkuji

  Odpovědět
  • Zuzana Morvayová
   před 4 roky

   Dobrý deň,

   priemer šošovky = veľkosť šošovky. Ak sú dodržané ostatné parametre, nemal by byť problém v mierne odlišnej hodnote priemeru. Správne by ste ale mali kupovať presne také šošovky, ktoré máte naaplikované od Vášho kontaktológa, pretože veľmi záleží na kombinácii jednotlivých parametrov ako je obsah vody v šošovke, priepustnosť kyslíka alebo samotný materiál (niektorí zákazníci sú na niektoré materiáli alergickí). Ak si objednáte šošovky iba na základe zakrivenie a priemeru, bohužiaľ, ak by ste mali so šošovkami problém (nebudú vám sedieť a pod.), nie je možné uznať reklamáciu.

   Odpovědět
 • Monika Pechová
  před 4 roky

  Dobrý den, chtěla bych se zeptat, jestli se s těmito čočkami může občas přespat. Děkuji za odpověď

  Odpovědět
  • Jana Princová
   před 4 roky

   Dobrý den, ano můžete, jedná se o kontinuální čočky.

   Odpovědět
 • Josef Kozel
  před 5 roky

  Přeji hezký den,chtěl bych se zeptat jestli je třeba odborná konzultace s očním lékařem při přechodu z kontaktních čoček PureVision na čočky Air Optix Night Day Aqua.Moc děkuji za odpověd..

  Odpovědět
  • Kateřina Vávrů
   před 5 roky

   Dobrý den pane Kozle, ano, konzultace s očním specialistou ohledně této změny je potřeba.

   Odpovědět
 • Frantisek Nosek
  před 6 roky

  Dobrý den, chtěl bych se zeptat, pokud mám na oku kromě dioptrické vady navíc cylindr není asi vhodné používat čočky bez tohoto cylindru.

  Odpovědět
  • Eliška Hauserová, VašeČočky.cz
   před 6 roky

   Dobrý den pane Nosku,
   doporučit vhodné kontaktní čočky Vám může pouze kontaktolog na základě vyšetření. Obraťte se tedy prosím na něj.

   Odpovědět

Další 4 komentáře

Přidat dotaz nebo komentář k Air Optix Night & Day Aqua (3 čočky)

Údaje označené * jsou povinné

Ověřeno našimi zákazníky

97 % zákazníků doporučuje náš obchod (z 13896 recenzí).

Slabiny: žádné
Rychlý,spolehlivý
přehlednost, rychlost, možnost zkopírovat předchozí objednávku.. Vřele doporučuji. Nakupuji pravidelně.

Nenechte si ujít novinky ze světa
usměvavých čoček!

VISA MasterCard

PayPal

Benefit Plus

ISIC

Sphere card

Asociace pro elektronickou komerci

Ověřeno zákazníky Heuréka

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.