800 114 118

Volejte zdarma (po–pá: 8–16)

Přihlášení

Biofinity (3 čočky)

Měsíční kontaktní čočky od výrobce CooperVision - Biofinity

Dostupnost : Centrální sklad > 800 ks.

Výhodnější balení: Biofinity (6 čoček) 599 Kč (ušetříte 87 Kč)

Nákupem získáte 37 bonusových bodů

369 Kč

Zvolte parametry

8.60

14.00

zítra u vás

+ vybrat parametry i pro druhé oko

 • Doprava zdarma nad 1500 Kč
 • Pod 1500 Kč – Výdejní místa 24 Kč
 • Platba předem 59 Kč, dobírka 89 Kč

Proč nakupovat právě u nás?

Protože pro vás máme jedinečné výhody.

4315 výdejních míst

Nechejte si objednané zboží poslat na jedno z našich výdejních míst..

Doprava zdarma nad 1500 Kč

Při nižší ceně objednávky můžete využít výdejní místa za 24 Kč, nebo dopravu již od 59 Kč.

Bonusový program

Od prvního nákupu získáváte bonusové body, které můžete vyměnit za dárky zdarma.

Hodnocení: 92 %na základě 42 recenzí

jen tyto čočky mi vyhovují. vyzkoušela jsem více druhů kontaktních čoček a jen tyto mi max vyhovují. Jsem s nima spokojená a jiné bych už nechtěla. Vydrží dokonce déle než měsíc.. Slabiny: Nic
doporučuji
Hledala jsem čočky, které se prodávají v optice pod jiným názvem. Dle parametrů jsem odhadla správně. Čočky mi sedí, jsem s nimi velmi spokojená. Hlavní důvod nákupu přes stránky VašeČočky je cena. V optice by stejné čočky mi staly o půlku ceny navíc.
Pohodlné nošení
Vysoký podíl vody
Vysoká propustnost kyslíku
Cena. Velmi dobré čočky navíc za nízkou cenu
Nejlepší pro celodenní nošení!. Tyto čočky doporučuji všem, kteří nechtějí cítit "písek" v očích hned po 2 hodinách nošení. Jsou opravdu nejlepší :-)
pro obyčejný použití bez potíži. čočky jsou prijemne, neni jsou potize pri beznem noseni jako kontinualni bohužel nevyhovuji jelikož v očích cítim znatelnou unavu a vysušovani, ale jako normálni čočky jsou skvelý. Slabiny: pri kontinuálnim nošení znatelná unava a vysušovaní očí, ale to muze byt indiviualni
příjemné nošení
vydží i déle než jeden měsíc bez jakýchkoli problémů. velice ráda tyto čočky používám, neodrazuje mě ani vyšší cena
lze nosit kontinuálně. jednou za 3 - 4 dny je na noc vyndám a vyčistím, jsou pohodlné a neškrábou ani ráno.
good
vysoká propustnost kyslíku
pohodlné nošení
pohodlne pro kazdodenni noseni. doporucuji
vůbec nejsou cítit
dobře se nasazují i vyndávají
vidím skvěle, úplně jako bez oční vady. Měla jsem s nimi již předchozí zkušenost a nemůžu si je opravdu vynachválit. Jsou vyrobeny z takového materiálu, který dovolí vysokou propustnost vzduchu - nejsou v oku vůbec cítit. Není poznat, že je mám, někdy na to dokonce zapomenu. Pokud si je zapomenu vyndat, například po nějakém večírku, není vůbec žádný problém, dají se nosit i kontinuálně, tzn. bez sundávání.
Cena je trochu vyšší než u ostatních čoček, ale za takhle kvalitní čočky jsem ochotná si připlatit. Navíc na internetu je cena znatelně nižší než jakou mi nabízela paní v optice.
Nosím je ráda dokonce i když jsem doma (například nemocná), protože jsou opravdu pohodlné, mnohem pohodlnější než brýle.
Čočky jsou měsíční, ale nosila jsem je téměř dva měsíce a nezaznamenala jsem žádné opotřebení.
Všem velmi doporučuji! :)

Dalších 6 hodnocení Zobrazujeme pouze hodnocení s komentářem

Více o produktu

Biofinity (3 čočky) jsou moderní silikon-hydrogelové kontaktní čočky, které spolu s nadprůměrnou propustností pro kyslík nabízejí současně vysoký obsah vody. Řadí se mezi nejzdravější kontaktní čočky na trhu. Jsou určeny pro denní nošení s měsíční výměnou, na doporučení lékaře můžete však čočky Biofinity nosit i kontinuálně.

Nejčastěji se prodává s roztokem ReNu MultiPlus 360 ml s pouzdrem.

Dotazy (8x)

Komentáře k Biofinity (3 čočky) Přidat dotaz

 • Karel Konečný
  před 2 dny

  Upozornění - spol. Maternia prodává zdravotnické prostředky na základě živnostenského oprávněni pro živnosti volné, které nejsou uvedeny v příloze 1 a 3 Zákona 455/1991 Sb. Společnost Maternia je provozovatelem webových stránek Vaše Čočky. Vyhláškou Ministerstva zdravotnictví č. 62/2015 Sb. v souladu a v souvislosti se Zákonem č. 268/2014 Sb. o zdravotnických prostředcích a dále Zákon č. 96/2004 Sb., je jednoznačně stanoveno, kdo může doporučovat kontaktní čočky a vést poradenství ohledně nošení kontaktních čoček. Výše uvedené právní normy jasně a jednoznačně stanovují, že poradenství ohledně nošení kontaktních čoček a doporučování vhodných kontaktních čoček, předepsání konkrétních kontaktních čoček jejich nositeli je v kompetenci vysoce odborně vzdělaných odborníků – kontaktologů, kteří jediní mají právo tyto činnosti vykonávat. Dále Vyhláška Ministerstva zdravotnictví č. 62/2015 Sb. jasně a jednoznačně stanovuje, že poradenství a výběr a předpis kontaktních čoček dětem a mladistvým do patnácti let můře provádět jen lékař – kontaktolog. Spol. Maternia, která prodává zdravotnické prostředky na základě živnostenského oprávněni pro živnosti volné, které nejsou uvedeny v příloze 1 a 3 Zákona 455/1991 Sb. Pro získání tohoto živnostenské oprávnění není nutné doložit žádné vzdělání natož vzdělání v oboru …. Z tohoto důvodu, v rámci ochrany zdraví dětí a mladistvých do 15 let, zakazuje Vyhláška Ministerstva zdravotnictví č. 62/2015 Sb. Maternii a obdobným prodejcům prodej kontaktních čoček klientům, kteří je chtějí používat pro korekci zraku dětí a mladistvých do 15 let! Z tohoto důvodu nesmí tyto subjekty kromě předání příbalových letáků – pokynů pro nošení daného typu kontaktních čoček ( návodu ), který je jim dodán s kontaktními čočkami od výrobce potažmo od distributora těchto zdravotnických prostředků Prolustroval jsem si zaměstnankyně spol. Maternia ze zákaznického servisu portálu Vaše Čočky v registru ministerstva zdravotnictví. Tato lustrace potvrdila, že minimálně tito zaměstnanci jsou laici, kteří dle platné legislativy nemají jakékoliv oprávnění komukoliv na stránkách spol. Maternia, které se váží k prodeji zdravotnických prostředků cokoliv radit! Z tohoto důvodu musí být na stránce u každého produktu text příbalového letáku - pokynů pro nositele kontaktních čoček minimálně k nahlédnutí, text, který s kontaktními čočkami, v souladu s platnou legislativou, dodávají výrobci těchto zdravotnických prostředků ( návod ) a text, který je v souladu s platnou legislativou: "Nenašli jste odpověď na Vaše otázky v příbalovém letáku, máte li jakýkoliv dotaz ohledně nošení kontaktních čoček, obraťte se na svého kontaktologa. Při jakýchkoli problémech, které se při nošení kontaktní čočky projevily okamžitě kontaktní čočky vyjměte z očí, pro korekci zraku použijte dioptrické brýle a co nejrychleji se spojte se svým kontaktologem. Kontaktolog je oční lékař, který aplikuje kontaktní čočky nebo registrovaná optometrista, který aplikuje kontaktní čočky.“

  Odpovědět
 • Zdenka Fojtíková
  před 2 měsíci

  Dobrý den, tyto čočky si objednávám pravidelně a nedám na ně dopustit, jsou opravdu po všech stránkách o.k.....díky za ně :-)

  Odpovědět
  • Eva Varganová
   před 2 měsíci

   Dobrý den, děkujeme za Váš komentář. Jsme velmi rádi, že jste s čočkami spokojená. Přeji hezký den, Eva.

   Odpovědět
 • Renata
  před 8 měsíci

  Dobrý den, dříve jsem používala air optix s průměrem 14, 20 ale nevyhovují mi. Chtěla bych přejít na tyto, ale tyto mají průměr jen 14. Je v tom velký rozdíl? Nebudou mi po oku jezdit?

  Odpovědět
  • Andrea Glitta
   před 8 měsíci

   Dobrý den, děkuji za Váš dotaz. Takto na dálku je však těžké určit, zda Vám jiný průměr resp. zakřivení budou vyhovovat. Průměr hraje důležitou roli v usazování čočky na rohovku – průměr, který je menší, než je průměr rohovky, může být problematický, naopak velký průměr může činit potíže při nasazování čoček do oka nositelům s užší oční štěrbinou. Zakřivení kontaktních čoček odpovídá „zakřivení oka“ a mělo by co nejvíce kopírovat zakřivení rohovky, které vám změří oční lékař. Pokud zvolíte čočky se špatným zakřivením, může se stát, že Vám čočka bude špatně sedět. Může Vás dřít nebo naopak Vám bude na oku „plavat“. Rozhodně tedy doporučuji návštěvu očního lékaře, který Vám změří všechny parametry, doporučí vhodný typ čoček pro Vás a poskytne Vám zkušební pár. Záleží totiž také na ostatních parametrech jako je materiál, propustnost pro kyslík nebo obsah vody. Vyhnete se tak riziku, že si zakoupíte čočky, které Vám poté nebudou správně sedět a vyhovovat. Děkuji za pochopení. Andrea

   Odpovědět
 • bartova.dana1956@seznam.cz
  před rokem

  Dobry den.Nevim si rady s tim zakrivenim na obalucocek je 8.7 nevim jestli je to ono.ono me to totiz nejde vepsat do toho zakriveni.Prosim podivejte se me na posledni objednavku a tu me objednejte.Diky Dana.

  Odpovědět
  • Eva Varganová
   před rokem

   Dobrý den, děkuji za Vaši zprávu. Nejspíše jste si objednávala jiné čočky, než jsou Biofinity. Na Vašem klientském účtu bohužel není žádná vytvořená objednávky. Ráda bych Vás požádala o informaci, na jaké jméno byl vytvořený klientský účet nebo mi prosím zašlete číslo Vaší poslední objednávky. Děkuji předem za Vaši odpověď a přeji příjemný den. Eva

   Odpovědět
 • Lenka Železná
  před 2 roky

  Čočky nosím kontinuálně, vyndavám jednou za týden. Ráno žádné zamlžení, pohodlné nošení, něškrábou, krásně přilnou k oku. Vyzkoušela jsem Trini 5 a Air Optix Aqua a ani jedny nejdou kvalitou s Biofinity srovnat!

  Odpovědět
 • Karolína Peštová
  před 2 roky

  Může mi prosím někdo vysvětlit smysl toho, že v balení jsou 3 čočky? To jako jedna náhradní či co? :D

  Odpovědět
  • Kateřina Miklíková
   před 2 roky

   Dobrý den, někteří nositelé čoček mají na každém oku jiné parametry. Pro každé oko si tedy objednávají jedno balení čoček. Na výběr pak mají balení po 3 nebo 6 kusech. Celkem pak mají buď 3 nebo 6 párů čoček. Hezký den

   Odpovědět
 • Jan Štacha
  před 3 roky

  Používám na kontinuální nošení a vyndávám je cca 1x v průběhu měsíce. Přešel jsem z CibaVision Night&Day Aqua a modernější materiál je znát. CibaVision občas škrábaly v oku, u Biofinity se mi to ještě nestalo.

  Odpovědět
  • Ivana Šlesingerová
   před 3 roky

   Dobrý den, děkujeme za Váš čas a komentář k produktu. Hezký den Ivana

   Odpovědět
   • Monika Romaňoková
    před 3 roky

    Dobrý den,děkuji za dobré doporučení Vámi vybraných čoček.Měla jsem strach,protože jsem si čočky přes net objednávala poprvé a jsem hodně dala na recenzi,která taky nemusí být vždy pravdivá.Také snášenlivost má každý jinou.Každopádně nové čočky mám na očích a jsem velice spokojená ať už pohodlím,tak pro mě nízkou cenou.Děkuji Monika

    Odpovědět
    • Ivana Šlesingerová
     před 3 roky

     Dobrý den, to jsem moc ráda, že jste s čočkami spokojená. Děkujeme za komentář. Hezký den Ivana

     Odpovědět
 • Jitka Kunertová Zajová
  před 4 roky

  Velmi dobře se nasazují, v očích nejsou cítit ani po několika hodinách. Večer se mi nezamlžují, což se mi třeba stávalo u čoček Pure Vision 2. Jsem s nimi velmi spokojená, určitě doporučuji,

  Odpovědět

Další 4 komentáře

Přidat dotaz nebo komentář k Biofinity (3 čočky)

Údaje označené * jsou povinné

Ověřeno našimi zákazníky

97 % zákazníků doporučuje náš obchod (z 13897 recenzí).

rychlost, spolehlivost. doporučuji, spolehlivý obchod, rychlá obsluha, přehledné stránky. Slabiny: malé slevy
vše super. prostě skvělé. Slabiny: žádné
Slabiny: žádné

Nenechte si ujít novinky ze světa
usměvavých čoček!

VISA MasterCard

PayPal

Benefit Plus

ISIC

Sphere card

Asociace pro elektronickou komerci

Ověřeno zákazníky Heuréka

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.